Jump to content

DeathBook

Üyeler
  • İçerik sayısı

349
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

DeathBook kullanıcısının paylaşımları

1. Olabilir ._. Ama ortaya animelerin adlarını yazsam bir anlamı kalmazdı. Logolarının png hallerini de oraya koyup yapabilirdim. Bu sefer de bir özelliği olmazdı.
  2. Bunu yaptıktan sonra mı söylüyosun ._.''
  3. Dünden beri öylesine yapıyordum, animelerin fontlarıyla ve styleslarıyla birlikte yapıyorum, bazı stylesları logolara bakarak yapmaya çalıştım :D Devamı Gelicek.
  4. Anime benim gözümde animedir çizgi film falan değil :D
  5. DeathBook

Photoshop Materyalleri - Action

PHOTOSHOP ACTION İndirmek İçin Üstüne Tıklayın.
  6. DeathBook

Bir Aceminin Çizimleri

Bu şimdi berbat mı Bence güzel olmuşlar eline sağlık.
  7. DeathBook

Font'lar (Yazı Stilleri)

FONTLARI YÜKLEMEK İÇİN RESİMLERİN ÜSTÜNE TIKLAYIN. Paprika nickinde font buldum :D
  8. DeathBook

Photoshop Materyalleri - Styles

STYLESLARI YÜKLEMEK İÇİN ÜSTLERİNE TIKLAYIN.
  9. Şuan yeni fark ettim, cidden evden hiç çıkmıyorum ._.

10. Action Nedir ? Action eylem anlamına gelir. Actionu kullanması çok kolaydır yaptığınız katmanları vs. hepsini bir kaset gibi kayıt eder. Sonrada bu kaseti istediğiniz resimde, imzada vs. uygularsınız. Daha bir anlayabilmeniz için size actionu nasıl kullanacağımızı göstereyim ; Actionu Uyguladıktan Öncesi ve Sonrasında ; Bu tür Actionları Birazdan Paylaşıcam,
  11. Texture Nedir ? Texture doku anlamına gelmektedir. Resme kolaylıkla efekt vermenize yardımcı olmaktadır. Texture kullanımını yakında eklicem.. TEXTURE'LER Textureler büyük olduğundan hepsini bir zip arşivinde topladım. Tam 43 tane texture var, inşallah içlerinden beğendikleriniz olur :) İNDİRMEK İÇİN TIKLA Yakında yeni arşivler paylaşıcam, şimdilik sadece bu kadar :D
  12. DeathBook

Photoshop Materyalleri - Styles

STYLES'LAR RESİMLERİN ÜSTÜNE TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ. Devamı Birazdan Gelicek, resimlerin boyutları büyük olduğundan hepsini koyamıyorum.
  13. DeathBook

Font'lar (Yazı Stilleri)

RESİMLERİN ÜSTÜNE TIKLAYARAK FONTLARI İNDİREBİLİRSİNİZ. Extra Sales Angry Birds Single Sleeve Stereofidelic ChunkFive Bebas Jennifer Lynne GoodDog DEVAMI GELECEK.
  14. Font zaten neredeyse hepimiz biliyoruzdur bu yüzden açıklama gereği duymuyorum. Burda çeşitli fontlar paylaşıcam. Font kaynaklarını da size göstericem, sizde bir kaç font paylaşabilirsiniz beğendiğiniz - kullandığınız. Tıklayınca Siteye Gidersiniz. Benim fontlarımın yarısı bu sitedendir. Bende 975 tane font var, tabii az gelebilir ama ben paket şeklinde olanları yüklemiyorum tek tek kendim seçiyorum beğendiklerimi. Bu yüzden uzun sürebiliyor ama bu siteyi öneririm gerçekten güzel fontlar var. Yarısı bile değil belkide bi 300-400 tanesi başka kaynaklardandır. Tıklayınca Siteye Gidersiniz. Siteyi biraz kurcalarsanız güzel fontlar bulabilirsiniz. Ama yarısı paralı olabilir. Tıklayınca Siteye Gidersiniz. En çok font aldığım 3. sitedir kendileri. Gerçekten çok güzel fontlar var, ama bazıları paralı. Paralı olanlarda en güzelleri -.-'' Tavsiye ederim güzel site. Tıklayınca Siteye Gidersiniz. Ve en çok kullandığım 2. site :D Çeşit çok ve hepsi de çok güzel. Çok az rastlanıyor paralı fontlara tavsiye ederim cidden çok güzel. Yarın Fontları Paylaşmaya Başlicam :)
  15. Bu kategorinin açıldığını yeni gördüm. Paylaşımlara başlayayım dedim, styles ne işe yarar ve nasıl yüklenir onu anlatıcam. ALINTI DEĞİLDİR. 1- STLYES NEDİR ? Styles pratik yoldan fonta, (Yazı stili) arka plana, shapeslara (Şekil) vb. şeylere renk vermekte kullanılır. 2- STYLES NASIL YÜKLENİR ? 2 Yol var, biri zor biri kolay. Kolay olanı sizde olur mu bilmiyorum ama bende oluyor :D İlk ben size kolayını söyleyeyim ; 1- KOLAY YOL 2- ZOR YOLU STYLES KAYNAKLARI Bir sürü styles bulabileceğiniz siteler var. Öncelikle benim her zaman kullandığım siteyi vereyim ; Tıklayınca Siteye Gidersiniz. Deviantart'da sadece styles yok. PSD'ler, fontlar,texture'ler,shapesler vs. Photoshop'ta size çok yardımı dokunacak bir site. Tıklayınca Siteye Gidersiniz. Sitede öyle çok fazla styles yok ama aralarında gayet güzel styles'lar mevcut. Burda da texture vs. şeyler bulunuyor. Fakat çok fazla değil sınırlı miktarda. Tıklayınca Siteye Gidersiniz Sitede bazı şeyler paralı. Ama güzel bir site, styles açısından fena değil ama PSD olarak işinize yarayacak şeyler bulabilirsiniz.
  16. Laptop'um arızalandı servise verdik :( Anime pek izleyemicem :(

17. DeathBook

Resim Çalışmalarım

Bence çok başarılı çizimler. Benimde tabletim vardı fakat kullanamadım. Sonra da geri verdik zaten. Hepsi çok güzel olmuş eline sağlık :D
  18. DeathBook

One Piece hakında düşünceleriniz

Anlatılmaz izlenir sgsd :D Beni en çok ağlatan anime, ayrıca güldüren de. Bu kadar keyif almadım başka animede. Yani şimdi up uzun bir paragraf yazsam da One Piece hakkındaki düşüncelerimin tümünü ifade edemem sanırım.
  19. Açlıktan anime izleyemiyorum -.-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. DeathBook

DeathBook

Ortada ortak oluncak bi yemek yok ki ._.

3. kawaii kereste

kawaii kereste

armut ye, iyidir... dalga geçmiyorum hea evde yemek-ekmek falan olmayınca armut yerim ben :D

4. DeathBook

DeathBook

Armut da yok ki :(

20. Yazın çok büyük gözüme soktun resmen, biraz küçültürsen okuyabilirim belki :D
  21. Olmuş işte olumsuz düşünmeyelim ._. Anime olmasa...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.