Jump to content

DarkKnightVideoz

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne DarkKnightVideoz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. AMV Bole yapılmaz... Aslında yapılır yapılmasınada etkileyici ve güzel olamaz. Nedeni şu bu prgoramlar ile Ritim ayarlamak oldukca zor olucaktır. Bilinmedik bir prgoram oldugu için HD Render(Kaydetmek) zor olucaktır. Admin oldun anladık tamam hoş güzel :) ancaaak konu şurda bitiyor Sony Vegas PRO kullanmayan bir AMV Maker... Bu nedemek daha 1,2 Haftadır AMV yapıyorsun AMV Hakkında en ufak bır fikrin yok " Şarkıyı atıp sahnelerı atıyorsun kaydedıyorsun" bukadarını yapıyorsun :D Sony Vegas ile daha AMV yapmayi bilmeyen birisinin işi çook zor... Diğer Programların hiçbiri yeterli değildir Adobe After Effects... AMV konusunda en zor programdır. Kullanması çok karışık bır programdır ben Toplam 1 Senedır AMV yapıyorum. 1 Senedir Sony Vegas kullanıyorum,Adobe After Effects kullanıyorum ama Profesyonel olarak Adobe değil Sony Vegas kullanıyorum. Bu " AMV NEDİR NASIL YAPILIR " Konusunu açmadan önce ilk önce biraz araştırma yapıp kendın AMV yapma konusnda pro olki AMV yapmak Video Editlemek isteyen Gençlere arkadaşlarımıza yardımcı olabılesın :)
  2. AMV nin amacı diye bir şey yoktur. AMV demek Anime Music Video demek. Animelerın arkasına müzik ekleyerek effect koyarak yapılan şeydır. Herkes kendınce stil edinir tarz edinir o tarz yolunda AMV yapmaya devam eder. yani çok anime veya tek anime olması AMV yi yapan kişiye ait bir karardır. Burada bunun kısıtlanması çok gereksız bir kural

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.