Jump to content

Wamqire

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

Wamqire hakkında

• Doğum günü 09/28/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

986 profil görütülenme

Wamqire üyemizin başarıları

1. Wamqire

One Piece’e Bir Ara Daha

Geçmis olsun ne diyelim.Animeler teker teker ara veriyor.Haklılar ama onların da tatile ihtiyaçları var :D
  2. Wamqire

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Naruto (ünlü + kötü ) Sword Art Online ( ünlü + kötü) Guilty Crown (ünlü + kötü) C The Money of Soul and Possibility Control (ünsüz + güzel) Sasami-san@Ganbaranai (ünsüz + güzel) Amnesia (ünsüz + güzel) Shiki (ünsüz + güzel) Ao No Exorcist (ünlü + güzel) Ben-To (ünsüz + güzel) Dance In The Vampire Bund (ünsüz + kötü) Aklıma gelenleri yazdım :)
  3. Wamqire

2012 En iyi İlk 10 Anime

Sao sao sao ... 1.olmus dier animlern hiç birini izlemedm ama izlemek istedklerm var aralarında bsey demicem cizimleri iyi 2.oyunu kötü o kdr :)
  4. Wamqire

2013 Yaz Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Blood Lad Allahım biran önce çıksın çok sabırsırlandm yaaa ^^
  5. Wamqire

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

ERZA SCARLET !!!
  6. Wamqire

Blood Lad Animeye Uyarlanıyor.

hemen mangasını okumalıyım :D Ohaa çok heyecanlıyım vampir animesi izlenmez mi yaa ^^ ecchi var sanırm ama olsn vampir varsa bnde varım :wub:
  7. Wamqire

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

Arkadaslar sunu sölemeliyim ki wolf children izlenemsi gereken bi anime o kdr güzel ki o ödülleri haketmis bnce kelimelere dökemiorum animeyi zamanım oldkca tekrr izzleceyeğm tek anime bnce izlemelisiniz çoook harikaydı çook ^^
  8. Wamqire

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

Kuroko haketmisti de nerdeyse tüm ödülleri wolf children mı ne o almıs merak ettim alıyım bi listeme :D sao ya söliceğm tek sey 2.oyunda konunun bozulmasıydı ama güzel animeydi hakettimi bilmiorm açıkcası sao bnm içn sadece 1 seferlk izlenicek bi animeydi :)
  9. Wamqire

Fairy Tail Sona Eriyor!

Nasıl biter ya o kdr gzl bi anime manga satısları ble ilk 3 deydi Hiro Mashima sendn iyi haberleri bekliyorum ins cabuk verrsn o haberleri ağlamaktn gözlerim sisti en sevdiğim animeydi hem mangaya yaklasma gbi bsey yok ortada manga bayaaa önceve olaylar bitmedi beklentim vardı baya nasıl olur of yaa :( :( :( :(
  10. Wamqire

2012 Manga Satış Rakamları

Kuroko haketmisti 2. liği ^^ One piece cosmus zaten :D Naruto düsüse geçti iyice Fairy Tail 4. sırada üzülmemi gerektirmio ^^
  11. Wamqire

Fairy Tail

Manga yı okuman en büyük hata mangada çok ilerdeyim animeyi 2 haftadır izlemiorum :D
  12. Wamqire

2013 Mart Ayında Yayımlanacak Animeler

Vampire Knight Destiny ve Kaichou wa maid-sama 2 çıkıomus vayy merakla bekliorm *.*
  13. Wamqire

traumerei Amvler

Fma gzldi :P
  14. Wamqire

Black Rock Shooter [AMV] AWAKE AND ALIVE 2012

Sugeee *.*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.