Jump to content

dreams_and_reals

Üyeler
  • İçerik sayısı

80
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

dreams_and_reals kullanıcısının paylaşımları

1. Çok komikti bölüm sayısıda azdı böyle çerezlik izleyebilirsin benim hoşuma gitmişti ;)
  2. Teşekkür ettim :) Animede bir kız var kendini hayattan dışlamış güzel olan herşeye tapıyor(mecaz değil cidden tapıyor :D) Bir grup gencin kaldığı evin sahibinin yeğeni bu kız,ev sahibi bu gençleri görevlendiriyor;kızı tam bir hanımefendiye dönüştürürlerse evde bedavaya oturabilecekler :D Türü komedi birazda romantik hoş bir anime :D
  3. Buda benim yeni AMV'im, umarım beğenirsiniz :) Yorumlarınızı bekliyorum :rolleyes:
  4. dreams_and_reals

Natsu No Sora AMV [Ore Ska Band - Jitensha]

Çok teşekkür ederim :) Uğraşsan sende yaparsın yarışmadaki AMV'in çok güzel olmuştu ;) Teşekkürler :) Bilmiyorum cidden yorumlar az bu bölümde -_- hokage_minato'un dediği gibi sanırım :unsure:
  5. Bu şarkıyı ilk Naruto Shippuuden'de dinlediğimde(ending parçalarından birisiydi) aklıma bu anime geldi :) Uzun zaman önce izlemiştim Natsu No Sora'yı böyle durgun bir animeydi ama dediğim gibi şarkıyla çok yakıştırdığım için kısada olsa böyle bir AMV hazırladım :rolleyes: Umarım beğenirsiniz... Ayrıca lütfen yorum yapın.Çünkü; yorumlarınız benim için çok önemli ^_^ NOT: Sanırım bu animenin Youtube'da başka AMV'si yok... Hehe ilk ben mi yaptım ne :D http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EIve5dDFtC0
  6. Forum içerisinde yapmış olduğum yazım yanlışlıklarını düzelttim :/ Gözümden kaçmış olan varsa affola :`)

1. Grkmvc

Grkmvc

Tamam affediyorum :P

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

bende affediyorum konu kilit :D :D

3. dreams_and_reals

dreams_and_reals

:D Öyle demeyin ama güzelim Türkçe'mizi rezil etmişim; düzelticeğim diye canım çıktı :`)

7. dreams_and_reals

Ichigo vs Aizen AMV (Link Yenilendi)

Biraz geç görmüş olsamda -_-, güzel olmuş,eline sağlık :) Bence AMV yapmaya devam etmelisin ;)
  8. Sınav zincirlerinden kurtulmuş olan mutlu öğrenci profiline hoşgeldiniz... :D

9. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara :):)

10. Sınav mı,yine mi? ohoooooooo bitsn artık yaa :,(

1. Hokage_Minato
    2. dreams_and_reals

dreams_and_reals

dimi yaa :/ neyseki bitti artık sınavlar :D

11. kısa ama güzel olmuş :) youtube'tada beğendim :D
  12. dreams_and_reals

Digimon AMV

çok güzelmiş :)
  13. dreams_and_reals

AMV - Anthem Of The Lonely

çok hoş olmuş cidden çok beğendim,eline sağlık :) hatta hemen şimdi girip youtube'tada beğeniyorum :rolleyes:
  14. Bir türlü imza kısmını beceremediği için utanmaya başlayan masum insan... Pooof nasıl resim konuluyor yaaa çıldırıcam :´)

1. Merlin

Merlin

Öncelikle koyacağın resmin linkini almalısın sonrada düzenledeki resim sembolünden ekliyebiliyorsun .

2. Grkmvc

Grkmvc

:P Resmi bi resim sitesine yükle. ( İmageshack.us vs. ) oradan forum kodunu al. Mesaj yerinde bağlantı yerine yapıştır olsun.

3. dreams_and_reals

dreams_and_reals

çok teşekkür edrm arkadaşlar.grkmvc tesekkurler ama dante.alucard senin dediğin daha basit duruyo :D profil düzenlede bi imza bölümü buldum ama ordan resmi koysam bile gözükmüyo snrm beceremedim dur bi daha bi deniyim :,)

15. dreams_and_reals

Beğendiğiniz AMV'ler :)

benim en çok beğendiğim AMV :) : http-~~-//www.youtube.com/watch?v=DUFdMsSQGCw bu AMV'ninde sadeliğini çok seviyorum :rolleyes: : http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6kvinvFsyL0&list=UL umarım sizde beğenirsiniz :D
  16. dreams_and_reals

Kuragehime AMV [Cher Lloyd - Want U Back]

Tekrar çok teşekkür ederim :)
  17. dreams_and_reals

Teşekkür ederim :)
  18. mirai nikki'nin AMV'sini çok beğendim bn, 2.si özellikle cok güzel olmus :)
  19. dreams_and_reals

Kaydetmesi uzun sürüyor ondan :D Az kaldı efektler ekliyorum :) Demin Youtube'a falan koydum;ama beğenmedim sildim.Bir daha Youtube'a koymasıda ayrı bi zahmet -_- Birazdan olacak inşallah :)
  20. Poof sonunda bitti <_< Buda benim yarışma için hazırladığım 2. AMV'im :) Umarım beğenirsiniz. :rolleyes: Öncedende dediğim gibi beğensenizde beğenmesenizde yorumlarınızı benden esirgemeyin çünkü yorumlarınız benim için çok önemli :wub: :D (not kısmını artık silebilirim sanırım) (Oylamayla mı secildim yoksa sevgili adminimiz mi seçmiş tam anlamasamda) izleyen ve beğenen herkese çok teşekkür ederim Beni nasıl mutlu ettiğinizi bilemezsiniz :rolleyes:
  21. dreams_and_reals

Fullmetal Alchemist Brotherhood-Hero

yorumumun başında çıkan anlamsız seyleri (ctrl fln filan) anlamasamda bnden kaynaklanmıyor :D (yine çıkmaz inş <_<)
  22. dreams_and_reals

Fullmetal Alchemist Brotherhood-Hero

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it çok hoş olmuş ben çok beğendim :) başarılar dilerim ;)
  23. dreams_and_reals

Psycho Pass AMV

Bir tek ben mi uyumlu buldum bu şarkıyı bu animeye :rolleyes: Daha hareketli bir AMV yapmaya başladım bile... İnşallah onu beğenirsiniz :D Bu arada yorumun için çok teşekkür ederim :)
  24. dreams_and_reals

My Blood My Life [AMV] ANOTHER 2012

süper olmuş :) eline sağlık...
  25. fullmetal alchemist'in soundtrack'inden snrm bu şarkı :) güzel düşünmüşsün ben çok beğendim... altyazıyı kessen daha iyi olcakmış sanki ama onun dışında çok hoş, çok emek harcamışsın belli AMV'in ışıldıyor resmen ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.