Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

1373
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pazartesiye 5 performans varmış udtune 1 tane sınav ve ben tiyatro hocacigim oyna bir hafta kaldigi için pazar sabah 10 da provaya baslayip gece 10 gibi biyirecem diyor he ben bunu yazarken provadayim bunuda bilin :D evde olsam "bugünde anime izlemeyeyim derdim "ama suan 1 sezon izlemek istiyorum :D neyse gülü seven dikenine katlanır :D

2. izmir de deprem olmuştur bilginize :D bizim sokak dışarı fırladı ben hala pc başındayım :D

3. Günün en iyi 20 üyesi mi varmış :O Yeni görüyorum O.o

4. MeRhaBa qüzelim tanışalım .s .s hizliresim.com/lYQozQ]a>

5. Japonca ne (Hare) diye yazılıyor değil mi bilenlerden destek istiyorum cahilimde bu konularrda :D

6. Bu admin bir hızlı dostum *-* Çalışıyor resmen :D

7. Bu admin bir hızlı dostum *-* Çalışıyor resmen :D

8. Bu admin bir hızlı dostum *-* Çalışıyor resmen :D

9. unutulmaz şarkı ;)
  10. Bu admin bir hızlı dostum *-* Çalışıyor resmen :D

11. 4 saatimi verdiğim performanslarıma en az 70 vermezse hocama hakkımı helal etmiyorum !

12. 4 saatimi verdiğim performanslarıma en az 70 vermezse hocama hakkımı helal etmiyorum !

13. Kaç saattir yarına olan 3 resmi bitirmeye çalışıyorum bi bitiremedim -_- Keşke hasta olsam da yarın okula gelmesem -_-

14. Kaç saattir yarına olan 3 resmi bitirmeye çalışıyorum bi bitiremedim -_- Keşke hasta olsam da yarın okula gelmesem -_-

15. Kaç saattir yarına olan 3 resmi bitirmeye çalışıyorum bi bitiremedim -_- Keşke hasta olsam da yarın okula gelmesem -_-

16. Kaç saattir yarına olan 3 resmi bitirmeye çalışıyorum bi bitiremedim -_- Keşke hasta olsam da yarın okula gelmesem -_-

17. Kaç saattir yarına olan 3 resmi bitirmeye çalışıyorum bi bitiremedim -_- Keşke hasta olsam da yarın okula gelmesem -_-

18. Chat hesabima girip herkesi banlayan o sahis karsima cikmasin bir daha +-+

19. Chat hesabima girip herkesi banlayan o sahis karsima cikmasin bir daha +-+

20. Okulda herkesin bana ucubeymişim gibi bakmalarından bıktım artık rica ediyorum **f olun

21. Bir efsaneye geri dönüyorum metin2

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.