Jump to content

Eternal_Aya

Üyeler
  • İçerik sayısı

98
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Eternal_Aya kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Naruto ve tüm serisi.One piece'de olabilir.

Bunlar en iyisi ama herkes yazıyor diye izlemekten kaçınma : ^_^

One piece başlamaya korkuyorum ya abi çok uzunn bide naruto gibi deli sararsa hepte battık :D ehem neyse mushishi yi bitirdim en son pek popiler değil ama ben çok sevdim ilginçti :P

2. Aynen öyle :D

Bende artık öyle yapıyorum artık :( İndirince daha kaliteli daha güzel oluyor ama üşeniyorum artık :D

Aynen ve aynen bu konudan muzdarip olan bi ben değilmişim demekki :D ancak çok uzun olupta çok saran animeleri indiriyorum ama normalde uzun zamandır bende indirmeden turkanimeden takip ediyorum

3. Yok abi benimde sorunum bu işte firy tail ve naruto tarzı animeleri çok seviyorum okul romantik günlük yaşam tarzı animeler beni bayıyor açıkcası tabi bazı istisnalar hariç lovly complex e hastayım yine olsa yine bakarım neyse demek istediğim acsiyon fantastik macera içermeyen animeler izleyemem bayar beni ama abi aksiyonda biyerden sonra bayıyo onuda anladım dövüş dövüş kadeh çarptır yine dövüş dövüş kadeh çarptır yüzlerce bölüm sürüyor tam 1 kıpırtı olucak diyip heves ediyorsun sonra azın açık kalıyosun hiç bişi olmamış gibi devam ediyo abi bu adamlar bunun ortasını bulamıyomu nedir :P
  4. Fairy Tail biraz garip bir anime içinde kan yok ama üst düzey ecchi var. Çok büyük bir Sevgi var ama Aşk yok. Animenin esas konularından biri olan Ejderhaları bile kaç bölüm olmasına ramen doğru düzgün göstermediler. Yinede seviyorum kerataları. :D

Aynen yüzde yüz aklımı okumuşsun seviyorum keraaları ama böyle giderse dalıcam o animeye dava ediciim şirketi falan ehehe =D natsuyu kaçırıp ben evlenicem hatta :P

katılıyorum bir çok durumda garip bir anime ama ejderha kısmına katılmıyorum yeri geldiğinde onlarda açıklanacak bir çok manga/animede böyle şeyler uzun süre gizli tutulur.

Tmm ölede abarttılar yani 200 bölüm olucak nerdeyse bu hızla giderse 500. bölümde anca öğreniriz ne nedir onada benim ömrüm yetmez çoluum çocuum izler artık :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.