Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. AdminSlayer

Dota Muhabbet Mekanı

Green TD efsaneydi mesela. Saatlerce oynardık :')
  2. AdminSlayer

( 25 / 25 ) Major 5

Sanırım toplamda 6 sezonu varmış. Şu an 3'ün yarısındayım. Kalanı İngilizce izlerim diyordum. İyi olmuş giriştiğiniz. Güzel anime. Goro badass
  3. AdminSlayer

Dota Muhabbet Mekanı

Bu aralar fırsat buldukça abimle botlu oyun kuruyoruz, öğreniyor. O değil de w3 zamanında Footman Frenzy diye bir senaryo vardı. O dönemler Dota kadar çok oynanırdı neredeyse. Onu hayata geçirmeyi düşünüyorum tekrar. Tutar sanırım
  4. AdminSlayer

Bolt Mu, Boruto Mu?

Sırf yılların hatrı var diye zorlaya zorlaya bitirdim mangasını. Zaten geçen sene yaptığım tahminler tuttu mangada da. Heyecanı falan yoktu. Animesi zaten LEŞ. Naruto'nun köprü de badass mode açıp Orochimaru'ya çöktüğü bölümler nerede be, heyt
  5. AdminSlayer

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Barto'yu tayfaya alıp defansa koymak istiyorum.
  6. Bunu her okuyuşumda gülüyorum :D Bir de bunun serileri var Age of Empires'ta ağaç kesmeyen çevreci Age of Empires'ta kurt öldürmeyen ülkücü Age of Empires'ta et yedirmeyen vejetaryen Age of Empires'ta asker üretmeyen hippi Age of Empires'ta işçileri çalıştırmayan komünist Age of Empires'ta cami ve kilise inşa etmeyen ateist falan :D böyle çeşit çeşit insan tiplerini Age of Empires'a uyarlıyorlar
  7. AdminSlayer

GELİN TANIŞALIM

Bizim bir adetimiz var, HunterXHunter 2011 izlemeyenleri dışlıyoruz. Hatta forum kurallarını okuduysan orada bile yazıyor izlemeyen banlanır diye B) Hoşgeldin :)
  8. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

Aynen bak, şöyle bir prosedürümüz olsun. Konuya girip de tek satır yorum yapıp ortalığı karıştıranlara müsaade etmeyelim. Yapan olursa dikkate almayalım. Herkes kaynak göstersin, bilimsel makale, teori, kanıt, elle tutulur bilgilerle gelsin. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Özellikle bunu istememin şöyle bir sebebi var. Benim ev arkadaşlarımın hepsi de, en azından benim bakış açımdan, oldukça bilgili, kültürlü ve zeki insanlar. Sabahlara kadar 7-8 saat aralıksız muhabbet edip tartıştığımız oluyor ki biz buna "Salon Muhabbeti" adını verdik. Bizim okulda da bayağı ünlü oldu. Muhabbeti dinlemek için misafirler falan gelir eve. Burada da cidden zeki insanlar var, kimse boş değil. Güzel bilgi paylaşımı olabilir. Kimse kimsenin düşüncesini değiştirmek zorunda değil.
  9. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

Şöyle bir durum var, başka foruma gidersek tanımadığımız insanların arasına girmiş olacağız. Şahsen uzun süredir tanıdıklarımla tartışmak bana daha büyük mutluluk verecektir. Ayrıca dediğim gibi bir deneme sürümü yapmaktan zarar gelmez. İyi tarafından bakın. Biraz da olsa kitle olarak tartışma adabını öğrenmeye yaklaşabiliriz.
  10. Gençler benden bugünlük bu kadar. Yarın devam ederiz :)

1. kawaii kereste

kawaii kereste

ben de diyodum nereye gitti bu Samet...

11. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

Bence denemeye değer, çok seviyeli bir kitle yakalama şansımız da var
  12. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

Ya emin olun burada hiç kimse öyle seviyesiz değil. Kimse kimsenin inancına karışamaz. Herkesin inancı farklıdır. Benim yoğurlamam boğadar.
  13. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

O konuda bir hassasiyet talep edebiliriz üyelerimizden.
  14. Şimdi diyeceksiniz ki anime forumu burası ama sonuçta güzel ve seviyeli bir kitlemiz var. Foruma ayrı bir bölüm açalım diyorum. Bilim ve Felsefe Tartışma Platformu olarak. Din ve siyaset tartışmayı gereksiz buluyorum. Fazla esnek konular değil ve şiddetlenmeye çok meyilli. Ne diyorsunuz?
  15. AdminSlayer

Hangi Üniversite?

Canını seven mühendislikten uzak dursun, şu an komadayım, benim yerime hemşire yazıyor. Sakarya Üniversitesi'nde Bilgisayar mühendisliği 4. sınıfım. Size şu kadarını söyleyim. Bilgisayarla, yazılımla, oyunlarla, teknolojiyle ilgili hayalleriniz varsa, idealistseniz bu bölümden uzak durun. Hayır ben ot gibi sabah akşam ders çalışırım, dümdüz mezun olup kapı kapı iş ararım, bulunca da eşek gibi çalışırım diyorsanız o ayrı. Hocalar sürekli yakınırlar, öğrenciler çok pasif, üretkenlik yok, girişimcilik yok, proje yok diye. Bunlarla uğraşanlara da hiçbir kolaylık sağlamayıp acımasızca dersten bırakırlar :D Denedim çalışıyor. Siz de deneyin, siz de kin kusun. Not: Final haftası nedeniyle kinim 3 kat daha etkili, 3 kat daha güçlü. Kin Strike.
  16. AdminSlayer

En Karizmatik Sesler

bak mesela bazen ben de heyecanla bir şey anlatırken hızlanmaya başlıyorum. Farkettiğim anda yavaşlıyorum. Eskiden olsa basardım gaza :D Bir de uykuluyken bütün kelimeleri yutuyorum -_-
  17. AdminSlayer

En Karizmatik Sesler

Aahah :D çalış üzerinde biraz, geliştirirsin ya. Ses kasları güçlendikçe her formu alabiliyor
  18. AdminSlayer

En Karizmatik Sesler

Ben de iyi kötü konuşmamla para kazanıyorum aslında. İyi iş bağlarım :D
  19. AdminSlayer

En Karizmatik Sesler

Rıza Karağaçlı Engin Altan Düzyatan Levent Özdilek Levent Kazak Murat Şen - http://tr.wikipedia.org/wiki/Murat_%C5%9Een Toprak Sergen ( 1 taş ile 3 kuş Sungun Babacan, Rüştü Asyalı ) Şimdilik aklıma gelenler bunlar ^_^ eminim unuttuğum ve çok sevdiğim sanatçılarda vardır :ph34r: Ekleme: Samet 'in dediği doğru zamanında en iyi seslendirme sanatçılarına sahip olduğumuz masal değil gerçektir. Özelikle 80 'li yıllarda trt zamanında bu iş oldukça kaliteli yapılmaktaydı, bugünlerde maalesef eskisi kadar kaliteli ve özenli işlere rastlamıyoruz zaten güzel işler çıkartanların çoğu emekli olmayan eskiler -_- Var olsunlar ^_^ Ya şimdi düşününce, hepsi de kendi tarzlarını yaratmış insanlar. Ne kadar zor bir şey bu aslında. Düşününce hangimizin kendine ait bir konuşma stili var?
  20. AdminSlayer

En Karizmatik Sesler

Bir istatistik vardı. Dünya üzerinde en iyi dublaj kadrosuna sahip olduğumuza dair. Mesela shrek'i alt yazılı izleyin. Eşşek bizim eşşek değil. Sanki başka eşşek. Mehmet Ali Erbil en iyi eşek ya :D
  21. Bilmiyorum siz dikkat ediyor musunuz ama ben seslere aşırı derecede dikkat ediyorum. Güzel bir ses duyduğum anda dikkat kesilirim. Sırf sesi güzel diye bir kıza aşık bile olabilirim :D Gelelim konuya. Mutlaka hepinizin de bu konuda en az bir idolü vardır. Benim bu sapıklığım çocukken, beyblade izlerken Kai'nin sesiyle ortaya çıktı. O seslendirmen efsaneydi ya. Sonra bize zencileri sevdiren şu adam yok mu; "tanrı aşkına dostum lanet olsun, şu lanet kıçını kaldır da biraz hareket et" şeklinde fuck kelimesinden mucizeler yaratan adam :D Bu ikisi araştırıp da isimlerini bulamadıklarım. Mesela Jack Sparrow'un seslendirmenine de hastayım, Murat Şen'dir kendisi. En efsanelerden, Sungun Babacan. Tanımamak elde değil :D Bu adam benim gözümde zenci :D Favorim Arda Aydın'dır. Andy Larkin seslendirmesiyle beni benden alıyor :D Yalnız düşününce Beyblade'deki Kai de buydu ya http://www.youtube.com/watch?v=WD3J4u9_yx0 BONUS: Mammoth Tank, Unrivaled! "Flednım?"
  22. AdminSlayer

Merhabalar :)

Hoş geldin. Sana One Outs'u öneriyorum. İzledikten sonra bir hayır duası yaparsın bana :)
  23. AdminSlayer

Tramvay Problemi (Ahlak Anlayışı)

Trolley Dilemma'dır bu problemin adı. Bir çözümü yok, sadece insanın ahlaki yapısını kavrayabilmek için düşünülmüş çıkmaz bir sorudur. İnsanlar ilk olayda 5 kişiyi kurtarmak için makası değiştirmeyi tercih ediyorlar. İkinci olayda ise şişman adamla fiziksel bir etkileşim olduğu için ittirdikleri zaman onu öldürdüğü hissine girdiği için hiçbir şey yapmamayı tercih ediyorlar.
  24. AdminSlayer

Duyunca Güldüğünüz İsimler

Bir arkadaşımın adı Merve Miray Tosun. Sanarsın ki "Bunu okuyan tosun..."
  25. Şapşal deyince Ezgi geliyor aklıma hep -_-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.