Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. AdminSlayer

Merhaba :)

Admine hanım bir tanedir :) Hacu özelden yaz. Sonra konu dağıtmaktan ve konu dışı sohbetten kanunsuzluk yapmış oluruz. Ps: Sanji :good-job-onion-head-emoticon:
  2. AdminSlayer

Efenim gençlerin derinlerine iniyorum, cevher avındayım :D Canavar çocuklar var.
  3. AdminSlayer

Şu an altımda Boston Celtics şortuyla oturuyorum :D Takımım Miami'dir ama. 2k14 atalım gel. Kol var
  4. AdminSlayer

Yeşil. Bir çok kıyafetim, yeşildir. En sevdiğim film bir tane değil ama ilk aklıma gelen Cesur Yürek oldu. NBA çok severim ama son zamanlarda tv'den takip edemiyorum, eski tadı da kalmadı o yüzden. Buna mukabil basketbol oynamayı çok severim. Kanguru gibi de zıplarım.
  5. AdminSlayer

Emredersiniz efendim B) Merak ettiğiniz başka bir şey var mıydı? Yanında kırmızı şarap da alır mıydınız?
  6. AdminSlayer

Gün gelecek Dünya'yı değiştireceğiz Tuğrul. Kötülerin tamamen hüküm süreceği geleceğe kamufle olarak gideceğiz. O gelecekte yeterince güçlendikten sonra Direniş olarak ortaya çıkacağız. Düzeni ve adaleti getireceğiz, mazlumları zalimlerden kurtaracağız. Bütün plan buydu. Öğrendiniz.
  7. AdminSlayer

En kısa zamanda sizinle de tanışacağım :) Forum canlı kalsın istiyoruz işte. Tirbüşüm senin aklın gitmiş.
  8. AdminSlayer

Hoşbulduk Yiğit :D
  9. AdminSlayer

Farkettim zaten özel mesajtan. Neyse gençler ben biraz Zeyzey'le kaynatayım. Gizli yeteneklerini çıkartacağım ortaya. Bu arada Ecem nerelerde ya? Ecem'i de bulayım.
  10. AdminSlayer

Oo meslektaşım. Tirbüş benim zaman kavramım kayboldu ya :D Cidden kimsin? Yetişemiyorum hepinize, dota'da kuzenimi yenip geliyorum hemen B)
  11. AdminSlayer

Tirbüş sen de kim olasın ki? Kaç gündür bunu düşünüyorum. Bu arada Fruity Loops candır.
  12. AdminSlayer

Özelden Face'ten istediğiniz zaman yazabilirsiniz. Türkiye'de oyun programcılığı adına girişim yapan bütün ekipler, şirketler başarısız oluyor. Sebebi de oyun işinin çok fazla sosyallik gerektiriyor olması ve yazılımcıların bu konuy hep ihmal etmeleri :) Eğer meraklıysan yardımcı olurum. Sektörde iyilerdenim naçizane. Gözlerimi yaşarttın, yapma bana bunu :'( Ben de yaklaşık 8 yıldır falan uğraşıyorum yazma işiyle. Bir ara enine boyuna konuşur tartışırız. 3.90 sana yakışmadı :D Bro Diablo'yu çok severim de 3'ün keyini ver de oynayalım ya :D Miss Demir, fikirdaşlarımla tanışmak için buradayım.
  13. Merhaba, ben Samet, 92'liyim, hesaplayın işte (Masashi Kishimoto ile aynı gün doğdum, o yüzden bende de hafif trollük oluyor zaman zaman). 354 gün önce foruma üye olmuştum. İlk defa tanışma konusu açıyorum. Sevdiğim animeler, HunterXHunter, One Piece, Yowamushi Pedal, One Outs. Manga okumayı daha çok severim. Shoujo anime ve mangaları da severim ama bu konuya hiç girmeyim :D 3D tasarımcı ve oyun programcısıyım. Üniversite 3. sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ama okulla alakam yok. Bütün öğretilenler gereksiz. Kendi ekibim var ve sloganımız "okul öğrenmeye engel değildir.". Bunu kötü örnek almayın lütfen, Türkiye'de oyun programlama üzerine bir bölüm olmadığı için böyle davranıyorum. Gerçi bilgisayar mühendisliğinde de adam akıllı bir şey öğretmiyorlar. TEOG mağduru değilim :D Roman yazıyorum. Adı Kusatra Şeytanı. Fantastik/Bilim Kurgu türünde. Bu yaz bolca yazmayı hedefliyorum. Birçok spor dalıyla uğraştım. Yazmaya bile gelmez. Steam nickim barbarosoruc, dota'cıları vs'lerde görmek isterim. Pis oynarım. Saygılar. Ps: Buradan Ezgi adminime ve köydeki halamlara selamlarımı gönderiyorum.
  14. AdminSlayer

En gereksiz anime karakterleri ?

Bir zamanlar burada GOD USOPP'A gereksiz karakter diyenler vardı. Onlar onlayn mı?
  15. AdminSlayer

Naruto (Spoiler İçerir)

Bleach okumak 7.4 saniye, sayfaların yüklenmesiyle beraber 33.6 saniye. Naruto okumak 1 dk. Zaten ölümüne trollüyor. Kaguya'nın yaş dayanmış 3000'e. Hala hareme azıtıyor. Naruto orada "uzun zamandır gizli gizli bu tekniğe çalışıyordum" deyince babası gibi ışınlanacak sandım. Leş oldu manga. Fairy Tail iyice erotik oldu, yanımda birileri varken okumaya korkuyorum. One Piece kıvamını hiç bozmuyor. Allah Oda-sensei'ye sağlık versin.
  16. AdminSlayer

Merhaba !!

Direniş asla kaybetmez. Bir adamın rüyası asla ölmez, genç öğrencim...
  17. AdminSlayer

Merhaba !!

Bu arada küçük dostum, üst üste mesaj atmak flood sayıldığı için forum kurallarına aykırıdır. Yazılanlara tek seferde cevap verebilir ya da önceki mesajını düzenleyebilirsin, admin hanımlar kızıyorlar sonra :) Sevgiler.
  18. AdminSlayer

Merhaba !!

Kaynatırdım burayı da havamda değilim :( Hoş geldin Erva. Adını sevdim ;)
  19. AdminSlayer

Youtube Alternatifi Anime Tube

Seni banlayacaklar böyle yapmaya devam edersen dostum. Dikkat et.
  20. AdminSlayer

Merhaba ^^

Ahahah :D Ezgi Berra'nın imzasını spoiler içine almış :D :D :D şişişişişişişi
  21. Yabancı bir forumda bayağı bir tartışılmıştı. Luffy'nin gear 2 kan basıncını ve dolaşım hızını arttırıyor. Luffy bu yeteneği sadece hızını arttırmak için kullanıyor. Arenada dövüşürken yumruk atan kralı görünce "çok ilginç" demişti. O kralın yaptığı da uzun bir süre yumruk atarak Luffy'nin yaptığı işlemi yapıp basıncı güç için kullanıyor. Yani luffy'nin gear 2 hız verirken gear 4 aynı yeteneğin kral yumruğu gibi güç vereni olacaktır, şeklinde tartışmalar dönüyor.
  22. http://www.youtube.com/watch?v=XVAm81Q6FFk http://www.youtube.com/watch?v=hHkvhlKsTh8
  23. Ezgi bana uyarı vermiş. Davranın Direniş üyeleri. Savaş çıktı!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. AdminSlayer

AdminSlayer

Geçen bir tanışma konusunda Emine diye bir arkadaşa Amywhat dedim. Sonra kendimden tiskinerek biri beni banlasın dedim. Hiçbir fırsatı kaçırmıyor Ezgi, "küfürlü davranış" uyarısı vermiş :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bence cok yerinde bir uyariydi. Hem rica etmistin, kirmak istemrdim guzel arkadadimi.

4. AdminSlayer

AdminSlayer

Güzel değil de yakışıklı falan dersen kabule derim, cidden. Güzel olmadı çünkü hiç, oldu mu? Olmadı.

24. AdminSlayer

Herkese Merhaba :)

Dota 2'nin yokluğunda 2 sene LoL oynadım. Oyun gerçekten başarılı. Sonuçta Dota 1'in mimarlının bir kısmı başlattı o projeyi. Nefretin kaynağı LoL'ün oyuncu kitlesidir. 12 yaşında internet kafe çocuklarının küfürleri Dota oyuncularını soğutmuştur. Dota 2 oyuncularının yaş ortalaması 20'dir.
  25. AdminSlayer

Merhaba ^^

Ay Ezgi'ciğim gelmiş, en sevdiğim adminim. Biz de senden bahsediyorduk :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.