Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. AdminSlayer

Milanya [FF]

Mesela yakın arkadaşı olarak görünen adamın kalleş çıkması. Kadim bilge konuşan ağaç, Şatoda canlanan anılar ve paranormal olaylar falan. Mesela bilge ağaç yerine baykuş olsa yine klişe :D
  2. AdminSlayer

Milanya [FF]

İlk iki bölümü okudum. Bu roman kurgusu değil, bildiğin RPG oyun senaryosu. Oyun oynuyor gibi okudum. Nispeten iyi bir şey sayılır bu. Bazı klişeleri çok fazla kullanmış, özellikle anekdot yapmayacağım bunlarla ilgili. Zaten farkındasındır. By the way, George denen düdüğün kalleş olduğunu adını ilk okuduğumda hissettim :D Tecrübe sanırım Ps: Ve biraz daha tecrübem varsa eğer, George'un aslında kötü olmadığını, öyle görünmesi gerektiğini düşünüyorum. Kalanını okuduğum zaman bakarız buna
  3. Ezgi buralarda mı ya? Bu şarkı ona gelsin -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Gaza getirmeye calisma oglum. Ben muzik dinlemekten sogudugum bir donemden yeni yeni cikiyorum. :D

3. AdminSlayer

AdminSlayer

Sen öldün mü kaldın mı ne oldun sen ya? Face'e de girmiyorsun. Bence sen kesin öldün o.O

4. LeornKayn

LeornKayn

Bişe olmaz ölmüşsse summon ederiz çaktırmasamda eski mesleğim necromancerlıktı...diyom ben size kötüyüm ben inanmıyonuz daha kaç tane penuenin ölmesi lazım bunu anlamanız için..

4. AdminSlayer

Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime

Çok saçma ya, Trigun dolu dolu bir animedir. Şaşırdım. Skip Beat'e apayrı şaşırdım zaten. Parasyte da çok popüler oldu, filmi bile çıktı. Demek ki torrent kültürü her yerde var ya :D Japonlar da Türkanime'den izliyorlar sanırım :D Listede Bakuman bile var ya :(
  5. Gece gece çok güldüm ya :D iyi geldi ^_^

6. AdminSlayer

Özlü Sözler

"Yaşama hakkın mücadelen kadardır!" -Korsanlar Kralı Barbaros Oruç Reis
  7. İşler bitse de hayvan gibi uyusam modundayım. Game tester'lık yapmak isteyen varsa alırım fikirlerinden bir dal :D

8. Efenim böyle şeylerden mi bahsediyoruz mesela? :D
  9. AdminSlayer

Özlü Sözler

Gözlem gözlem :D Ama yorumumda "istisnalar da olabilir" demiştim. İşten Balzac'ın tabiriyle "Tanrı kızları o istisna heriflerden korusun" :D Ps: Gözden mi kaçmış, unutulmuş mu bilemedim ama bu konu başlığı altında şu sözü göremedim. Bırakıyorum buraya Alıntı: "nazik kızlardan nefret ediyorum. onlarla sadece selamlaşmak bile aklınızı başınızdan alabiliyor. mesajlaşınca yüreğiniz pır pır ediyor. eğer sizi aradılarsa, bittiniz, mesaj kayıtlarına yüzünüzde aptalca bir gülümsemeyle bakaduruyorsunuz. ama, tekrar kandırılmayacağım. sizin gibilerin kastettiği nezaket işte bu. eğer bana karşı nazikseniz, başkalarına karşı da öylesinizdir. bunu her zaman neredeyse unuttuğum oluyor. gerçeklik acımasızdır, bu yüzden yalanların da nezaketin bir türü olduğuna eminim. bu yüzden, nezaketin de yalan olduğunu söyleyebilirim. her zaman beklentilerim oldu, ve her zaman yanıldım. ve daha farkına bile varmadan, ümit etmeyi bıraktım. tecrübeli bir yalnız aynı hatayı iki kez yapmaz. ve bu hayat savaşında, kaybetmeye alıştım. ve işte bu yüzden, nazik kızlardan her zaman nefret edeceğim."
  10. AdminSlayer

Özlü Sözler

Balzac ne güzel söylemiş, "Tanrı, kadınları ağzı laf yapan yakışıklı erkeklerden korusun." :D Ps: Burada mantık hatası var yalnız. Büyük bir çoğunluk için konuşacak olursak, genelde yakışıklı erkeklerin değil nispeten "yakışıklı olmayan" erkeklerin ağzı iyi laf yapar. Yakışıklı erkeklerde "zaten yakışıklıyım" egosu varken, yakışıklı olmayan erkeklerde "lan tip yok bari adam akıllı konuşmayı öğrenelim" tutumu vardır. İstisnalar olur elbette ama gözlemimi paylaşmak istedim ^_^
  11. AdminSlayer

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Yalnız bizim panda harcore modifiye içeriyor motor tarafında :D Bey baba ara ara götürüp kurcalattırıyor arabayı eski çakal arkadaşlarına :D Takumi'nin dünyadan haberi yok tabi
  12. Saitama > Goku Super Saiyan God Super Saiyan (SSGSS) Müthiş bir şey ya :D Adam dağa taşa tek atıyor, dünya umrunda değil. Bir gecede okudum mangasını, çizimleri dehşet ötesi. Animesi de tam bomba başladı
  13. AdminSlayer

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Gökten Kaidou düşse ne gülerim :D Bu arada imzan beni benden alıyor ya. Açıp Hachi Roku'yu izleyesim geliyor :D
  14. Hepsine tek atar.... Çocukken izler gaza gelirdik, ezberler, okulda beybileydcilik oynarken söylerdik. Minikler bilmez :'(
  15. İlk cümleyi okuduktan sonra verdiğim tepki: "Tayyip Erdoğan Japonya'da mı bulunmuş? Her şeyi de bu japonlar buluyor arkadaş". Ciddi ciddi verdim bu tepkiyi. Uykusuzluk olsa gerek
  16. Buydu galiba ya, bir ara samuraylı animeleri gezerken bu mu acaba deyip bakmıştım ama izlememiştim. Karakterlere bakınca buydu cidden. Eyvallah
  17. Aha yıllardır aradığım konu başlığı. Yahu çocukken bir anime izlemiştim televizyonda. Samuraylar falan vardı. Bir eleman kayaya yumruk atıyordu, tekniğin adı "avuç patlaması", kaya un ufak oluyordu. Sonra ana karakter olan samuraya biri bir kılıç veriyordu, tek taraflı bir kılıç, kabzası çam ağacından yapılmış meğer ki, o yüzden kabza kırılıyordu falan. Aklımda kalan sahneler bunlar. Lütfen bulun bu animeyi ya, ben bulamadım, çok aradım, çok samuray animesi izledim ya da izlemeye çalıştım. Yok
  18. One Outs'tan Tokuchi Toua. Şöyle sağlam bir beyin fırtınası yapmak lazım
  19. İmzam çok güzel oldu, ehüehüehü

20. diğer forumlarda da aynı olay tartışılıyordu. Natsu Acnologia'nın kolunu almış, kendi koluna takmış lsndsldsldn 3-5 bölüm sonra da Sasuke'nin Sharinganını kendine gözüne takıp mangekyou dragon eye açar. Bu japonlar organ nakli olayını çok yanlış anlamışlar ya
  21. AdminSlayer

merhaba gençler

Oo bize yaşıt geldi. Küçüklerin arasında azınlık gibi dolaşıyoruz buralarda :( Foruma hoşgeldin Bu arada forumun hanım adminleri bildiğin nazilerdir. Özellikle Ezgi var, tam tehlike. Birazdan basar burayı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.