Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. AdminSlayer

Animelerden etkilenmeler.

<_< Ben evde çorabımı çıkartır, top şeklinde katlar ve ev arkadaşıma kamehameha atarım. Hep yaparım. Her seferinde. Onlar da terlik atıyorlar ^_^
  2. Annem nasıl tatlı ya, kurban olduğumunun annesi

1. mustafalrsm
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

canımızın içi -.- kadrini bilmezsen sonra pişman olursun. fayda etmeyen bir pişmanlık.

3. Milli Midilli
  3. AdminSlayer

Yeniden Merhaba

Aaa, Şevval, çok severim :D Hoşgeldin genç B)
  4. AdminSlayer

Neden oyun oynuyorsunuz?

Ne tatlısın :D
  5. AdminSlayer

Neden oyun oynuyorsunuz?

Çok güzel konu olmuş, iyi de giriş yapmışsın +Rep. Benim oyun oynama sebebim bu konuda aşırı yetenekli olmam sanırım :D Çocukluğumdan beri bir yandan yapıp bir yandan da oynuyorum. İnanılmaz derecede çok, çeşit çeşit oyun oynadım, halen daha oynamaya devam ediyorum. Bir de kişilik itibari ile aşırı rekabetçi biriyim. İnsanlarla yarışmayı severim, yer yer hayvanlarla bile rekabete giriyorum :D Hatta öyle ki bir kız bana rakip olacak olursa ona özel ilgi gösteririm falan. Oyun dünyası da rekabetin göbeği olduğu için, malum...
  6. AdminSlayer

One Piece 775 Tartışma / 776 Öngörü

Konu açmışlardı bunla ilgili. Zaten normalde de ayda 1 defa en az ara verirdi. Resmileşmiş oldu. Şaşırmadım. Adam sırf okurları için çiziyor zaten. Özveri meselesi.Takdir ediyorum
  7. AdminSlayer

Gerçi silahlanma hakisi olmadan da olur. Gözlem hakisi yüksek olduğu sürece savaş yetenekleri artıyor Usopp'un onu gördük. Mesela Luffy'nin lastik avantajıyla Enel'i yendiği gibi logia türleri de fiziksel olarak alt edilebilir. Mesela Trebol'ün yapışkanı ateşe deyince patlıyor. Usopp ateşli mermilerle icabına bakabilir. Ya da mesela Kizaru'ya karşı ayna gibi yansıtıcılarla savunabilir. Usopp zekasıyla savaşıyor genelde.
  8. AdminSlayer

Logia kullanıcılarına karşı patates o zaman. Luffy, Zoro, Sanji yetmez sadece bence.
  9. AdminSlayer

One Piece Ayda Bir Ara Verecek

Togashi mangayı daha iyi yapmazsa ben bir şey bilmiyorum ama o önce otursun HxH'yi devam ettirsin. Kesin yine ölü taklidi yapıyor. Bakuman'daki şu mangaka geldi aklıma :D
  10. AdminSlayer

Benimki biraz da kendini tatmin etme çabası ya. Usopp'un tohumları hakileyip attığını görmek istiyorum... Bir süredir Sabo ve amirali de göremedik. Arc çok genişledi. Milyon tane karakter var. Oda sensei nasıl idare edecek sahneleri bilmiyorum. Amiral'ın smoker gibi çaktırmadan tayfaya destek vereceği ortada, gösterse artık
  11. AdminSlayer

One Piece Ayda Bir Ara Verecek

Ayda 3 ara verdiğini bilirim ben
  12. AdminSlayer

Cidden düşünce daha bir 50 bölümü var. Sanjiler'in mevzudan bayağı bir hikaye çıkacak gibi. Daha önce hiçbir arcta tayfanın bir kısmının uzun süre kayıp olduğu olmamıştı. Bu arada Trebol'ü Usopp yenmeli. Erkek erkeğe kapıştırır onları Oda. Zaten Usopp haki falan açtı, bir şeyler çıkar oradan.
  13. AdminSlayer

Manga'nın durumuna bakarsak 15 bölüm sonra zafer yemeği yiyor olurlar sanırım. Bu arada Big Mom mevzusu ne oldu ya? Sanjiler falan?
  14. AdminSlayer

Ama bu arc çok kilit bir arc olacak anlaşılan. Buradaki karakterlerin bir çoğu burada kalmayacak gibi
  15. AdminSlayer

Manga Tartışma

Sana sataşmadan konu açamıyor cnm yha .s .s Bleach mangan birikmiştir, oku onları, zaten 100 bölümü 20 dk'da okursun, adi Kubo -_-
  16. AdminSlayer

Franky'nin asıl dövüş tekniklerini hala göremedik bu kafa kafaya çarpışma mevzusu yüzünden ama ne kadar dayanıklı olduğunu gördük.
  17. Manga tartışmalarını forumda kendi bölümlerine, tartışma ve öngörü şeklinde başlık atarak tartışalım. Aynı konu üzerinde farklı mangalar tartışmamış oluruz. Bu konularda güncel manga bölümleri tartışılacağı için ciddi spoiler içerir. Bölüm için http://www.mangapanda.com/one-piece/775 Bence bölüm çok iyiydi, tam bir erkek adam bölümüydü. Replikler falan. Senior'un flashbackleri de çok iyiydi, aksini iddia eden çok ama. Oda sensei öyle bir hikaye çaktı ki, adamın bebek kıyafeti giyip emzik takmasını resmen mantıklı buldurdu bize. Senior'la ilgili teorim de şu, daha önce alabastra arcında Sanji Bon-Chanla aynen bu kıvamda dövüşmüştü ve gelecekte Bon Clay bizim tayfaya yardım etti. Senior da ilerde bir ucundan tutar bence. Delikanlı adam zaten. Bir de şeyi anlamadım, Tontatta prensesi iyileştirme yeteneği kullanınca sıkıntı yok ama restorasyon kullanınca mı ömrü kısalıyor? Anlayan var mı burayı? Ps: Haftaya bölüm yok -_-
  18. AdminSlayer

Merhabalar Efsane Geri Döndü

Gençler bu çocuk zamanında kendini banlattı kendi isteğiyle. Çok tehlikelidir. Dikkat edin.
  19. AdminSlayer

Manga Tartışma

ölü ya ölü. Ama geyiğe gelince, animeye gelince sonsuz muhabbet çevirirler. Mangaları dışlamayın :(
  20. Gençler şöyle bir önerim var. Şimdi isim vermeyim, Ezgi hemen atar yapar, başka bir forumda, aktif olarak konu açmam, çok nadiren de yorum yazarım ama her hafta girip okurum. Manga forumudur. Her hafta OP, Naruto, Bleach, Fairy Tail gibi ünlü mangaların çıkar çıkmaz linkleri paylaşılır, hemen okunur, yorumlar yapılır, beyin fırtınaları yapılır, sövülür, öngörüler, teoriler öne sürülür, bolca sövülür, mangakaya kin kusulur, biraz daha sövülür, üyeler arasında kavga çıkar, daha çok sövülür, faşist bir adminleri var, astığım astık, kestiğim kestik, bütün sövenleri banlar, sonra kendi daha ağır söver, sonra mangakaya söver. Sonra banlanan bütün üyeler haftaya yine gelirler, böyle devam eder :D Birçoğunuz biliyorsunuzdur burayı, mesele o değil. Bir ara admin Kishi sensei'ye çok ağır sövüp Naruto Manga Tartışma bölümünü kapatmıştı da çok üzülmüştüm. Zaten mangası da bitti. Üzülmemin sebebine gelecek olursam, her hafta çıkan mangaları okurum, yaklaşık 20 dk sürer (bleach 2 dk sürüyor), sonra açarım tartışmaları okurum her manganın yeni bölümleriyle ilgili. bir yarım saat de öyle geçiririm. Mutlaka birilerinin görmediği, gözden kaçırdığı ayrıntıları birileri görüp döküyor orada. Çok güzel bilgi akışı oluyor. Şimdi mangayı okuduktan sonra tartışma olmayınca bölümden zevk alamıyorum :D Sövmeler buranın konseptine uymuyor ama tartışma olayını burada da gelenek haline getirebiliriz. Hatta Zeynep adminim de faşist admin rolünü oynar :D :P Neyse One Piece'in yeni bölümü çok erkeksiydi B)
  21. AdminSlayer

Ecchi FC [+18]

Ben onu arkadaşın açlığı için söylemiştim :D Bir de bu ecchi kültürü sanırım ilk Dragon Ball'daki Kame-sennin ile başladı.
  22. AdminSlayer

Ecchi FC [+18]

Onu izleyene kadar ayna karşısında biraz diksiyon çalışın, çıkın çevre yapın, kızlarla muhabbet edin, canlı sonuç elde edin :D
  23. AdminSlayer

Ecchi FC [+18]

Fairy Tail izlerken Lucy'nin donunun göründüğü sahnede arkadaş gelmişti, buneylan demişti. Tek hikayem bu :D High School'a iki defa giriştim, kırmızı saçlı koça balkonlu bir arkadaş var, 3 bölümden fazla ilerleyemedim ya. Beğenisi çok fazla diye dedim kesin bir olayı var bu animenin ama olayı don yani :D
  24. AdminSlayer

Ecchi FC [+18]

Bak mesele oysa Kill La Kill (Öldür la öldür, angara şivesiyle) izledim bi 5-6 bölüm geçen gün. Harbiden de komik oluyormuş ama gece izlemek lazım :ph34r:
  25. AdminSlayer

Ecchi FC [+18]

Adamın adı çıkacağına canı çıksın. Bırakın bu işleri Hunter x Hunter izleyin :DASD:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.