Jump to content
  • Create New...

ExheptaNKiLLeR

Kayıtlı Üye
  • Content Count

16
  • Last visited

About ExheptaNKiLLeR

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/25/1995

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    exheptan1995
  1. MMORPG Oyunlar Benim İçin Vazgeçilmez Gibidir... Bana Ait Olan Farklı Bir Dünya, Kimsenin Beni Kötülemeye Çalışmadığı Aksine Nasıl İstersem Öyle Var Olan Bir Dünya... Ve O Dünya İçinde Ki Arkadaşlıklar, Dostluklar... Sanırım Bu Yüzden Bir MMORPG'yi Konu Alan Sword Art Online Derdim :D
  2. 1. Sezon'a Henüz Dün Başladım Ve Hayran Oldum... 2. Sezon'u Beklemek :D
  3. Minecraft Tabii Ki... Yanında Iıı Ne Düşünsem? :D FM13 Al Şuanda Bir Çok Yerde 80 Liradan 30 Liraya Düştü... Yarıyıl Sebebiyle...
  4. Monster Cowboy Bebop Muv Luv Alternative Total Eclips :D :D Ibrahim Doğulu :D
  5. :D :D Tabii Canım Tasarımına Bir Şey Demiyoruz :D
  6. Kaç Senedir 2 Giysi Dışında Ne Giydiğini Gördük Ki? :D :D İlki Yırtılmasa Onunla Devam Edecek Yani :D
  7. Bende Uzun Zaman Önce Öğrenince Şok Olmuştum :D Ayrıca One Piece'te Luffy'nin Ses Sanatçısıda Bayan :D Bazılarının İşidir Ama Bu Bayanın -Yani Yanlış Hatırlamıyorsam İsmi Junko Takuechi Olacak- Yeteneğidir Ses :D :D İzleyin :D
  8. PS 3 Ve Xbox 360 İçin Çıkacak Olan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Yakında Raflardaki Yerini Alacak... Daha Önce Oyunda Goku Kıyafeti Olacağı Bildirilmişti... Ancak Yeni DLC İle Oyuna Yeni Kıyafetler Geliyor... Görselleri Paylaşalım... Dragon Ball Goku Armored Naruto Road to Ninja Hinata Road to Ninja Sasuke ANBU Kakashi Sakura Haruno (Swimsuit Costume) Not : Haber AnimeFantatica'dan Alıntıdır...
  9. Omae Wa Yowai... Naze Yowai Ka? Tarinai Kara Da Nikushimi Ga.

10. Sun Ken Rock Evet Bende Bunu Önerebilirdim :P
  11. Benim Hoşuma Gitti Çizimler... Güzeller Yani... Peşine Bırakma Devam Et :D
  12. İçerik Silinmiş... Link Yenilerseniz Sevinirim...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.