Jump to content

RinOsawa(Asu)

Üyeler
  • İçerik sayısı

811
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

RinOsawa(Asu) kullanıcısının paylaşımları

1. RinOsawa(Asu)

Bul Getir!

bende en şanslısını istiyom ozmn Buyur En Şanslı Kız :) Bende Çok Acı Çeken Duygusuz Bir Bayan Karakter Alayım...
  2. Doğum Günün Kutlu Olsun Kikuchi
  3. 1.Bölüm İçin Teşekkürler Güzel Seriye Benziyor Bakalım Nasıl Olacak Çeviren Ve Çevirilere Katkısı Olan Herkese Teşekkürler...
  4. Sanki Kız Biraz Daha Büyük Olsa Daha İyi Olurdu Diye Düşünüyorum Ama Bakalım Güzel Bir Seri Olur İnşallah Şimdiden Çevirilerin Devam İçin Başarılar Ve Teşekkürler... (Finali Göremeyecek Olmam Çok Üzücü :) Askerden Geldikten Sonra Artık)...
  5. Anime Figürlerim Hariç Her Şeyi Derken Bu Baya Abartılı Olmuş Sanki :) Bence Gayet Yeterli Fakat Her Şey Derken Aile Bu Gruba Giriyor Mu ? Şimdi Kısaca Anime Dünyası Dedim Herhangi Birisi Olabilir :) Sonuçta Genel Bir Deyim İstediğiniz Bir Dünya Olsun...
  6. Bence Gayet Yeterli. En Yakın Arkadaşımı Ve Bütün Düşmanlarımı Feda Ederim :) Arkadaşlar Her Zaman İhanet Ediyor Maalesef Ki Yetmezse Duygularımı Bile Feda Ederdim...
  7. Sanırım Yanlış Anlaşıldı Tüm Duyguları Kaybetmek...
  8. Soru Yaşamak İçin Diyor Yaşamak İstemiyorsan :) Yaşanmaz Mı Ya İstenmez Mi Çivisi Çıkmış Bu Dünyada :(...
  9. Evet Baya Saçma Bir Konu Ve Cevaplarıyla Karşınızdayım Neyi Feda Etmek İsteğini Yazsın Lütfen Onun Bir Altındaki Üye İse Feda Edileni Değerlendirsin Mesela Evimi Feda Ederdim Ev Anime Dünyası İçin Yeterli Yada Yetersiz Gibi İstediğiniz Bir Anime Dünyası :) Papillion Adminin Tavsiyesi Üzerine Anket Kaldırıldı...
  10. RinOsawa(Asu)

Mihoku'dan selamlaar

Hoş Geldin Forumda İyi Vakit Geçirmen Dileğiyle...
  11. Hajime No Ippo İzlemedin İse Diğer Spor Animeleri Suzuka Romantizm Spor Ama Gerçekten Çok Güzel Bana Göre Keyif Veriyor İzlemeni Tavsiye Ederim. Benim Soracağım Soru Log Horizon Mu Yoksa Sword Art Online Mı? ...
  12. RinOsawa(Asu)

Animelerden aldığımız dersler :)

Hayaller Asla Gerçekleşmez Fakat Hayaller Sonsuzdur Sonu Yoktur...
  13. Tabiki Code Geass Lelouch Vi Britannia
  14. Yeni Yıl Geldi Geçiyor Bir Şey Değişmedi Ama Olsun Herkesin Yeni Yılı Kutlu Olsun Keşke Bu Yıl Mutlu Olabilsek...
  15. RinOsawa(Asu)

Bul Getir!

Bende Ölen Arkadaşının İntikamını Almaya Çalışan Karakter Alayım (Duygusuz Olursa)...
  16. RinOsawa(Asu)

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kyoukai No Rinne Tekrarı...
  17. RinOsawa(Asu)

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

https://www.youtube.com/watch?v=LuyU9QRXuEM Code Geass - Continued Story
  18. Fantastik - Dram Romantizm ...
  19. RinOsawa(Asu)

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledi. Alttaki Kanamemo İzledi Mi ?
  20. Clannad - Gungrave Çok Fazla Romantizm Yok - Angel Beats! Sonuna Kadar Dayanırsan Süper Bir Seri...
  21. Maalesef İzlediğim Anime Sayısını Bile Göremez O Sayı :) . Alttaki Üye 100 İzlemiştir...
  22. RinOsawa(Asu)

Manga çizen arkadas aranıyor

Luluna Açıklamış Fakat Şöyle Bir Olayda Var Ticari Düşünüyorsan Haftada 1 Bölümü Yazman Gerekecek Buda Bir Hayli Zor Okuyorsan Birde Dahada Zor Sana Tavsiyem Fikirlerini Dizi-Flim Olarak Yönlendir Ondan Sonra Japonya'ya Git Orada Manganı Değerlendir Türkiye'de Manga Alt Yapısı Olmadığı Gibi Okuyucusu Var Fakat Para Verebilecek Kişiler Çok Yok Bu Durumda Bir Kişi Alır Ve Sitelerde Paylaşır Buda Emeğe Saygısızlık Olur. Sonra Tüm Herkesin Eline Geçer Sonuç Mahkeme Mahkeme Gezersiniz Sonucu Belli Değil Mahkemeyle Uğraşırken İşin Aksar Avukat Parası Falan İleriyi Dikkatli Düşün Derim En İyisi Dizi- Flim Yaz Elinde Birikimin Olsun Japonya'da Değerlendir Fakat Mangan Sağlam Olmalı Yoksa Bir Hiç İçin Uğraşma Benim Şuan 100 Bölümlük Rahat Bir Manga Hazır Devam Ediyorum Fakat Flime Daha Çok Yöneliyorum Birikimim Olsun Japonya'ya Gitme Düşüncem Var Fakat Bu İşler Çok Zor Daha Benim Japonya'nın Manga Editörleri Nerededir Nasıl Bulunur Bilgim Yok Bu İşler Çok Zor Birde Ben Mangayı Para İçin Değil Okuyucular İçin Yapıyorum Zaten Japonya'da Manga Yapımcıları En Fazla 500 Tl Alıyorlardı Galiba Forumda Birisi Paylaşmıştı.Amacım Anime Olarak Yapabilmek Ama Türkiye'de Anime Yapılabilir Mi Ne Kadar İyi Olur Tartışılır. Çok Konuştum. Türkiyeyi Kötülemiyorum Yanlış Anlamayın Ama Bu İşlerde Türkiye Geri Kalmış Durumda...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.