Jump to content

RinOsawa(Asu)

Üyeler
  • İçerik sayısı

811
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

RinOsawa(Asu) kullanıcısının paylaşımları

1. Aslında Olmasa Daha İyi Ama Olabilir Fakat Sizin Amacınız Kurtulmak Değil Mi Ya :) ...
  2. Çeviri Yapıyorum Böyle Bir Anime :) Çok Güzel Gerçekten Fakat Felsefe Yüzünden Zorluyor...
  3. Son Girişi 2012 Maalesef Kutlama Yapmıyorum :) Ftsuu Doğum Günün Kutlu Olsun Nice Senelere :cheer3-onion-head-emoticon: :happy-birthday-crazy-rabbit-emo :happy-birthday-crazy-rabbit-emo Gerçi Doğum Günlerini Sevmiyorum Ama Kutluyorum Neden Acaba :) ...
  4. Hücreler 2 Yol Seçer. Şuanda Seçtiği Yol Çoğalmadır. Fakat Hücre 2. Yolu Seçseydi Aslında Daha Güzel Olabilirdi. Çoğalma Yerine Ölümsüzlüğü Seçmiş Olsaydı Ölmemiz Gerekmezdi...

5. Herkes Resmini Değiştirmeye Başlamış Bizde Değiştirelim :) ...

6. Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim...
  7. 3.Bölüm İçin Teşekkürler...
  8. Şimdi Çoğu Kişi Sınırsız Şeyler İstemiş :) Bu Olmaz Biliyorsunuz. Gerçekçi Olursak :) Anime Karakteri Gelemez Maalesef. Adada İnsan Olarak Yalnızca 2 Kişi Olacaksınız. Elektrik Üretmek İçin Bir Kaynak Gerekiyor 1.İsteğiniz Akü Olursa 2.İsteğiniz Benzin Olmak Zorunda.Ev Aletlerinizi Kendiniz Yapmanız Lazım Yani Pişirilen Yada Isıtılan Bir Şey İse Ne İle Pişirilecek Önemli Olan Bu :) ...
  9. Endoce Yapan Arkadaşın Serverinde Sorun Oldu Düzelsin Bende Serileri Bitireceğim :) ...
  10. 8.Bölüm İçin Teşekkürler Bu Gece Ne Var :) Bölümler Ardı Ardına Yükleniyor...
  11. RinOsawa(Asu)

( 12 / 12 ) Absolute Duo

5.Bölüm İçin Teşekkürler...
  12. RinOsawa(Asu)

( 24 / 24 ) Magic Kaito 1412

12.Bölüm İçin Teşekkürler...
  13. Aklıma Gelen Tek Anime Zero No Tsukaima Fakat Çağırdığı Bir Erkek Ve Vampirde Yok.Öyle Bir Anime Hatırlamıyorum Vampir Türüne Baktın Mı Acaba?...
  14. Yeni Gördüm Kusura Bakma Anime Değilmiş Hatırladığım Bir Resimdi Oda Anime Değilmiş :(...
  15. Ev Arkadaşımla Kavga Ettik :) Konu Uzun Çok Yaygaracı Ya Uyuyor Şuan Hadi Hayırlısı Gece Boğmaya Çalışmasa Bari :) Yapar Mı Yapar Kızlardan Her Şeyi Beklerim Yanlış Anlaşılmasın Lütfen...
  16. Tüm Serileri İzlediğim İçin Başlayacak Anime Kalmadı :) Güncelleri İzliyorum Ama Beklemek De Sıkıyor...
  17. Biraz Araştırdım Ve Böyle Bir Konu Olduğunu Görmedim Sizinde Fikrinizi Alalım Lütfen. Bu Arada Alacağınız 3 Şey İle Yapacağınız 3 Şey Aynı Konudur. Yapacağınız Şey Derken Demek İstediğim Adaya Düştünüz Siz Ve Karşı Cinsiniz Yanınızda Sizin Aldığınız 3 Şey Var Ne Yaparsınız.Hayvanlar Sizi Fark Ettiğinde Saldırma Olasılığı Var. Gece Olduğunda Hava Soğumuş Olacak Gibi Bunlar İçin Yapacağınız Önlemler Kısaca.Yanınızda Gelen Karşı Cins Bir Şey Alamaz :) Sadece Giydiği Kıyafetler Dışında. Evet Sorumuz Klasik Issız Bir Adaya Düşseniz Yanınıza Alacağınız 3 Şey Ne Olurdu. Bu Sorunun Yanına Bir De Issız Adaya Düştünüz Yanınızda Siz Ve Bir Karşı Cins Var Kurtulma Zamanınız Belli Değil Yapacağınız 3 Şey Ne Olurdu ? Bu Arada Alacağınız Yada Yapacağınız Şey Yardım Çağırmak İçin Kullanılamaz Mesela Bilgisayar Dediniz Bunun Yanında Elektrik Lazım Ki Bu İmkansız Derecede Bir Şey. Yanıma Alacağım 3 Şey: 1.Kılıç Kesin Alırım Yada Bir Yay 2.Ateş Yakmamı Sağlayacak Bir Malzeme 3.Kazmamı Sağlayacak Bir Malzeme Düştüğümde Yapacağım 3 Şey: 1.Barınacak Bir Yer 2.Yiyecek Ve İçecek 3.Geçen Uçak Yada Gemilerin Beni Görmesi İçin Bir Ateş Yada Sinyal Gibi Bir Şey Yapmaya Çalışırım. Elektrik İmkansız Dedim Ama Aslında Değil Gereken 3 Şey 1.Bir İletişim Aleti Bilgisayar Gibi Bir Şey 2.Bir Rüzgar Pervanesi 3.Rüzgar Pervanesinin Gücünü Elektriğe Dönüştürecek Alet Tam Olarak Ne Olduğunu Bilmiyorum Ama Sanırım Çarklar Gerekiyor. Bir İki Şey Söylemeyi Unuttum Kusura Bakmayın. Şimdi Sınırsız Şeyler İstenmesi :) Bu Olmaz Biliyorsunuz. Gerçekçi Olursak :) Anime Karakteri Gelemez Maalesef. Adada İnsan Olarak Yalnızca 2 Kişi Olacaksınız. Elektrik Üretmek İçin Bir Kaynak Gerekiyor 1.İsteğiniz Akü Olursa 2.İsteğiniz Benzin Olmak Zorunda.Ev Aletlerinizi Kendiniz Yapmanız Lazım Yani Pişirilen Yada Isıtılan Bir Şey İse Ne İle Pişirilecek Önemli Olan Bu :) ( Lütfen Bir Hayal Bir De Gerçek Yazalım)...
  18. Zaten Var ? Devam Eden Seriler Tamamlanan Seriler Gibi Şeyler Sitede Mevcut Ayrıca Bilgi Almak İçin Yapmanız Gereken Serinin Altına Yazı Yazmanız Hangi Foruma Aitse Mesela TAÇE Diyelim Bu Forum'da Arayın Animeyi Yorum Olarak Anime Hakkında Durum Yazarsanız Gerekli Bilgiyi Alırsınız...
  19. RinOsawa(Asu)

( 38 / 38 ) Beast Saga

27.Bölüm İçin Teşekkürler...
  20. RinOsawa(Asu)

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Nogizaka Haruka No Himitsu Tekrar...
  21. RinOsawa(Asu)

( 12 / 12 ) Ooyasan wa Shishunki!

3.Bölüm İçin Teşekkürler...
  22. RinOsawa(Asu)

Animenin tadına SEINEN ile varın!

Hepsini İzledim Ne Yazık Ki :(...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.