Jump to content

Fluart

Üyeler
  • İçerik sayısı

429
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Fluart kullanıcısının paylaşımları

1. Bu Levi'yi sadece ben mi sevmiyorum ?
  2. Fluart

( 08 / 26 ) Kareshi Kanojo no Jijou

Bunun sebebi genel olarak ardarda konuşmaların çok fazla olmasıdır.Eğer cümleyi bölüp diğer saniyede / salisede gösterirsem bu sefer diğer konuşmalar kayacak o yüzden böyle sıkıntıların olması normal.Yorum için teşekkürler :) Ben teşekkür ederim :)
  3. Fluart

Daha önce bireysel olarak hiçbir seriyi üstlenmedim ama yardım ettiğim seriler(dizi-film-anime) olmuştur.Neden üstlenmedin diye soracak olursanız genel olarak pek zamanım yok o yüzden böyle bir sorumluluk almak istemedim.Yorum içinde ayrıca çok teşekkür ederim, elimden geldiğince çevirmeye devam edeceğim. :)
  4. Fluart

Yeni bölüm eklenmiştir.İyi seyirler. 9.bölüm VK Mega
  5. Fluart

Ne demek, bu tür yorumları görünce seviniyoruz başka bir isteğimiz yok zaten :)Bu arada yeni bölüm upload ediliyor yarın siteye eklenecektir.
  6. Fluart

Sağolasın.Satırları pek takmıyorum, çeviri yapmayı seviyorum sorun yok o yüzden :ph34r:
  7. Fluart

Dediğiniz gibi, diğer seriler ile kıyaslarsak konuşmalar bir hayli fazla.Hatta seri hep konuşmalarla geçiyor desek yeridir :ph34r:kısacası:Çevirdiğim seri normal serilerin 2 katı konuşmaya sahip.1 bölüm'ü diğer animelerin 2 bölümüne eş değer diyebiliriz :)
  8. Fluart

Ben teşekkür ederim.Yeni bölümü önümüzdeki günlerde tamamlayacağım.
  9. Fluart

Teşekkürler :) Sağolun :)
  10. Fluart

Teşekkürler, herhangi bir sorun çıkmazsa devam ederim, ama dünya hali ne olacağı belli olmuyor :D
  11. Fluart

Teşekkürler, elimden geldiğince iyi çevirmeye çalışacağım.Daha öncede çevirilere yardım ettiğim oldu fakat meşgul olduğum için hiçbir çeviriyi üstlenmedim.
  12. Yarım kalmış bir seriyi çevirmeye başladım 8. bölümden devam ediyorum.Çeviri hataları için kusura bakmayın :)/> 8.bölüm «Mega 9.bölüm «VK «Mega
  13. Fluart

Japonlarla ilgili sorularınız

Benim sorular havada kalmış :D
  14. Çok güzel anlatmışsın.Karakter çizimleri acayip geldiği için izlememiştim çok sıkıntıda kalırsam izlemeyi düşünüyorum.
  15. Hala izlemedim :ph34r: finali ağlatıyor mu ? :lol:
  16. Fluart

Kuroshitsuji’nin Yeni Çekim Görüntüleri

2 aydır bitiremediğim animenin filmi ilgimi çekmiyor :D
  17. Minato gibi karakterleri yaparlarsa, herhangi bir sevecenliği veya gizemi kalmaz.Görmekten bıkarız artık.
  18. Fluart

Japonlarla ilgili sorularınız

Türkleri nasıl bilirler?Severler mi? Başka ırktan birilerini nasıl ağırlarlar?Örneğin Japonyada yaşasak dışlanır mıyız , oranın halkından ayrı tutulur muyuz? Yoksa kendi vatandaşları gibi mi davranırlar? Japon kızlarını çok merak ediyorum. Birkaç japon arkadaş Türk'leri arap sanıyoduk demişti doğruluk payı nedir? daha bir sürü sorum varda abartmıyayım.
  19. Fluart

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Konusu iyi işlenmiş her türlü animeyi izlerim.shounen-ai dışında.
  20. Fluart

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

baka yaro, kono yaro :D
  21. Fluart

Günaydın.

şakacı :D
  22. 3. sezon olmayacak mı yani?O zaman izlemeye başlayalım :)
  23. başlıkta 720p diye yazıyor :huh: ayrıca konu tarihi eser olmuş :blink:
  24. Fluart

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bu animeye yorumlar yüzünden bir türlü başlayamadım.Anladığım kadarıyla ana karakter erkek ama güçleri yüzünden kız kılığına girebiliyor ve sakura diye bir kıza aşık.Ayrıca bu elemanın peşinden 3 4 kız daha koşuyor kısacası bu adam ortalık malı gibi birşey herkes bunu seviyor buda başka bir kızı seviyor.Sonunu açık mı bırakmışlar? Yoksa sevdiğine kavuşuyor mu ? Kavuşuyorsa diğer kızlara ne oluyor ufak bir bilgi verirsen özelden memnun olurum.
  25. Fluart

Naruto FC

Milleti böyle uyarmak yerine, özel mesajdan uyarını yapsan daha iyi olmaz mı?Bu mesajlarını görmekten birazcık bıktıkta.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.