Jump to content

Fluart

Üyeler
  • İçerik sayısı

429
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Fluart kullanıcısının paylaşımları

1. Fluart

Free!

EHe işte benim kafadan biri seni sevgiyle kucaklıyorum :wub:
  2. Fluart

Free!

bını dimiciktin işte :D onlar sevilmez mi ya zaten bu kız karakterlerin çoğuna zaafım var, Mutlu bana bişeyler oluyo mutluuuuu http-~~-//www.youtube.com/watch?v=chd1bBLwUh4
  3. Fluart

Nasıl bir anime istersiniz?

Kötü, pek bi açıklama yapmama gerek yok üstteki arkadaşlar gerekenleri söylemiş zaten.Anime'yi nasıl yapacağınıda anlamadım ya neyse artık seiyuu kadrosuna aile bireylerini koyarsın heralde.
  4. Fluart

Sakuragi Hanamichi (Slam Dunk)

Yarım biten animelerden nefret ediyorum, koskoca 101 bölüm yayınlanmış adam akıllı bir final yapamamışlar mı? :D İyi ki başlayıp kendimi sıkıntıya sokmamışım ve bu soruyu sormuşum :D sağolasın.
  5. Fluart

Sakuragi Hanamichi (Slam Dunk)

Uzun serilerden uzak durmaya çalışıyorum, bi ara başlayacağım buna fakat finali nasıl bitiyor ? Yarım mı, mutlu son mu, yoksa rezalet mi?
  6. Fluart

Kira Kenshin’e Transfer Oldu

Bence izlenecek düzeyde başarılıydı diyebiliriz.
  7. Fluart

Anime İstek ve Önerileri

saygılar abi :huh:
  8. Fluart

Pokemon XY Tv Serisi Duyuruldu

neden tadında bırakmıyorlar illa şeyini çıkaracaklar değil mi ?
  9. Fluart

Favori Anime Müzigin ?

hangi birini sayayım ki yazmaya üşendim :P ilk aklıma gelen Towa no Kizuna - Fairy Tail'di sanırım
  10. Bleach, Naruto, Avatar başlıcaları olmakla beraber 12 / 24 bölümlük bir sürü seriyi bi solukta bitirmişimdir. Narutoda üst üste 40 bölüm izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam.Bana göre başından kalkamadığımız animeler uzun soluklu animelerdir çünkü sürekli diğer bölümü merak ediyoruz, dövüşün ortasında yada yarım yamalak bitiriyorlar.
  11. Fluart

Walkure Romanze

karakterler çok şeker :wub:
  12. Fluart

( 12 / 12 ) Uta Kata

shoujo-ai, takipteyim :D
  13. Fluart

Kaiji!! Müthiş bir zeka serisi

ikisi farklı sanırım kaiji gemide geçiyor, kaiji kart oyunu diğeride taşlarla oynanan bir oyun.
  14. Fluart

Kaiji!! Müthiş bir zeka serisi

O nasıl bir burundur arkadaş :D
  15. Fluart

Bir Aceminin Çizimleri

Seninde dediğin gibi pek başarılı değil, yeni başlamışsın zaten çalıştıkça gelişeceksindir.
  16. Konuyu saptırmış gibi olmiyim ama şu kıza hastayım ya. :D
  17. Fluart

Renklerin dili olsa ne söylerdi?

Siyah ve beyazı severim ve açıklamalar aynen beni anlatmış diyebilirim. Beşiktaşlı felan değilim takım tutmuyorum.
  18. Bitse ne olacak, manga şuan ki haliyle rezalet durumda teorilerime göre 5 10 bölüm içinde mangaka bizi ters köşeye yatırmaya çalışacak umarım teorilerim doğru çıkar çünkü gerçekten kötü gidiyor şuanda.
  19. Yarışmaya katılım tarihi 26 Haziran'a kadar uzatıldı arkadaşlar haberiniz olsun.
  20. Fluart

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Arrow ilk sezonu bitirdim.
  21. Fluart

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

arkadaşlar resimleri eklerken hangi anime olduğunuda söylerseniz iyi olur.Mesela Amygirl senin resmin hangi animeden? Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru bu mu ? nam-ı diğer oregairu :D
  22. Fark eder mi?Bundan binlerce kat iyisini çıkarabilirim diyorsan sorun yok.Bu sözümü sakın ama sakın unutma;kendini kandırmaya, tatmin etmeye, yanlışlarını görmezden gelmeye devam ettiğin ve kimsenin sözünü, eleştirisini, tafsiyesini dinlemediğin sürece hiçbirşey yapamayacaksın.Bu konudaki sorun yorumumdur küfür dahi etseniz cevap vermeyeceğim nasılsa boşa konuşuyoruz.
  23. Solitary hiç kusura bakma ama manga yapacam kesinlikle mangaka olucam kimsenin ne dediği umrumda değil demekle birşeyler çözülmüyor malesef. bu karakterle mi manga yarışmasına katılacaksın?Kusura bakma ama gülmeyi bırak dalga geçiyorsun diye seni dava ederler.Çok fazla yukarılarda geziniyorsun çok uçmadan inmeni tafsiye ederim yoksa ipin kopar, tutamazlar seni.Hayal kurmak iyi birşeydir, buradaki herkesin kendine göre bir hayali var.Ama herkese manga yazıcam mangaka olucam demekle hayaller gerçekleşmiyor bunu bilmelisin.Senin katılmak istediğin yarışmaya yılların emeklerini çalışmalarını veren insanlar katılıyor.Senin yaptığın onlara saygısızlıktır!Sadece onlara değil hemde bütün mangalara, mangakalara saygısızlık!Bu zamana kadar birşey demedim ama artık yeter diyorum saygısızlığında bir sınırı vardır.
  24. Fluart

Animlerdeki zorlama zaferler.

konu başlığı amacından sapıtmış spoiler king olayına dönmüş.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.