Jump to content

Fluart

Üyeler
  • İçerik sayısı

429
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Fluart reacted to Thair in Kendi Çizimlerim(Kendi karakter veya hayal gücüm):)   
    Hoş olmuşlar. Bi zamanlar ecchi çizerdim. Evdekiler yakaladı. Kız çizmem yasak artık :(
  2. Beğen
    Fluart got a reaction from TürkUzumaki_Naruto in Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.   
    narutonun ödül kazanmamasının sebebi fillerdir kesin başka bişey varsa bilmiyorum.
  3. Beğen
    Fluart got a reaction from ozmet1231 in Hangi Animede ve Hangi Karakter Yerinde Olmak isterdiniz?   
    izlediğim her animeyi yaşıyorum zaten ;)
  4. Beğen
    Fluart got a reaction from HoodeD in HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-   
    gittikçe gelişmişsin daha profesyonel olursun umarım.
  5. Beğen
    Fluart reacted to Oldwarrior in Goz Nuru Cizimler (1 yeni Cizim eklendi)   
    Dediğim gibi efendim, özel bir tekniği yok. El dengesinin, el kullanımının güçlenmesi ile alakalı bir şey Önünüze internetten bir çizim açıp çizmeye çalışın, her gün 1 çizim yapın. Ne kadar zorlasada devam edin ve göreceksiniz ki bir zamandan sonra elinizin işe yatkınlaştığını. Tabii bu süreçte bizde elimizden geldiğince size yardımcı oluruz.
  6. Beğen
    Fluart reacted to Oldwarrior in Goz Nuru Cizimler (1 yeni Cizim eklendi)   
    Naruto Bijuu Mode çizimimi eklemiş bulunmaktayım.
    Böyle çizimler mi? Eminim çalışarak bundan daha iyilerinide yapabilirsin. Çalışmaktan kastım açıp birşeyler izlemek değil, bakarak veya aklından çalışmalar yapmak.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.