Jump to content

sebasuchan

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

sebasuchan kullanıcısının paylaşımları

1. sebasuchan

Japon Bebekleri

Maneki-neko çok sevimli ama, İstanbul'da görmüştüm ama cimriliğimden almamıştım. Çok sevimli miaaw
  2. sebasuchan

Japon Bebekleri

Aynen -___- Ablam bebekle yatardı küçükken bende gece hortlayıp, ablama "ya gee uyanıp bizi öldürürse ya o da chucky gibiyse " diye ortalığa korku salıyordum :D Senin yorumu görünce onu hatırladım khkh
  3. Dr. Slump çok güzeldi yaaa o çocukluğumun favorisi :) One Piece, Fairy Tail, Death Note Mirai Nikki'yi unuttum.
  4. Imm ben şu anda sahaftan aşırdığım Arsen Lüpen Yeşil Gözlü Genç Kız'ı okuyorum :ph34r: Arada 3 kitap okudum o yüzden hala bitmedi bu kitap şimdide devam ediyorum aslında.
  5. Kutup ayıları da çok yalnız. Benim bildiğimde böyleydi :D
  6. Kargaları kıskandıracak bir sesim var müziğe bir katkımın olmaması müzik dünyasının hayrına yani :D Tarzımın ne olduğuna hala tam karar vermiş değilim. Ama genelde dinlediklerim İndie, Ethnic ve 80'li yıllara ait sakin müzikler. Kısacası dinlediklerim hard başağrıtıcı olmamak şartıyla sakin olan müzikler. İsim verecek olursam: Türk müziklerinden pek bildiğim yok desem yeridir. Türk müziklerini pek dinlemiyorum yani. İran müziklerine taparım, Faravaz, Nu, Kiosk, Eendo, Dariush, Azam Ali, Siamak Abbası, Ghazal Shakeri vs vs. (İran müziğini sadece Farid Farjad'dan ibaret sayanlar varmış :D ) Diğerlerindende: Psychedelic müziği çok severim. Hepsini severim isim vermeye kalkmıyım bunda :P St. Vincent, Sarah Blasko, Buika, The Narrative, Tom Waits, Pink Floyd (aşığım), Alphaville, Alex Turner, Iron&Wine, The Stranglers(özellikle Golden Brown şarkısı) , Joy Divisionnnnnn :wub:, Kid Cudi :wub: Iyeoka, Tame Impala, Queen (Freddie Mercury'ye de aşığım :D Ben olsam belkim gay olmazdı :P ) Ohaaa M.I.A'i unuttum. M.I.A' e de aşığım. Listem böyle uzayıp gider işte. O değil de amma yazmışım :ph34r: kimse okumaz :lol:
  7. Edit: Ya yazdığım cevaplardan 2 tane gidiyor her seferinde net mi yavaş ne anlamadım >___<
  8. sebasuchan

Kospiley-ül Kambak

Şalgamlı :D
  9. ölürem davşan naz eyleme

10. Tatakau Shisho nasıl :P aman bilmiyorum neyse :D
  11. Hem tip (yani fiziksel) hem de karakter olarak Michiko to Hatchin'den Michiko Malandro'ya benziyormuşum -_-
  12. sebasuchan

Resim Odasını Böyle Süsledik ^.^

Vaay çok güzel olmuşlar bende odamın duvarına Fairy Tail'i istiyorum bende mi yapsam ne :ph34r:
  13. sebasuchan

anime lakabınız

Küçük Mutlu Kedi. Höööee Bu nasıl bir isim ya khkhkh
  14. sebasuchan

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

Çok şeker olmuşlar :wub: Bende bugün hayal gücümle birşeyler çizmeye çalışcam. Hemende özendim :P
  15. sebasuchan

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Yaşayamayacağımızı düşündüğümüz şeyleri orada görmek hoşumuza gidiyor olabilir
  16. sebasuchan

Benim garipler... Coming Soon :D

Hımm valla ben yeniyim daha dün başladım çizmeye terimleri filan bilmiyorum :) öğrenmiş oldum bir tanesini
  17. sebasuchan

Eneeeh mürekkepleme mi ? O ne :D ve nasıl oluyor
  18. sebasuchan

Az önce çektim fotoğraf imzamı attım bu sefer ama o iğrenç yazımla resmin güzelliği bozuldu :D Khkhkh teşekkür ederim Gölgelendirme yapmıyorum desem :D İnce yada kalın çizgilerle derinlik verdim sadece. Gölgelendirme konusunda da iyi değilim zaten, resmi kepaze etmek istemedim o yüzden :D Ama akrilik ile boyamayı düşünüyorum Happy ve Carla'nın olduğu resmimi. Ona gölge vercem onu da renklerin tonları ile sağlamayı düşünüyorum mesela işte klasik bilinen ışıklı yerler parlak, ışığın arkasında kalan bölge daha koyu renk falan felan Teşekkür
  19. sebasuchan

İtiraf Köşesi

yuh naptın sen hocam :D ne 27si :D 22yim şimdi ben :D
  20. sebasuchan

Çizim mi ? Fazlası Var

steins gate ve gintama olanı çok hoş çizmişsin
  21. sebasuchan

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum küçükken Honki Ponki Torino dinleyip dans etmişliğim var :ph34r:
  22. Bugün doğum günü olan kimlerse; Doğum gününüz kutlu olsun :)
  23. sebasuchan

:D bende de tam tersi :o çizeceğim şeye 40 kere bakarım -abartısız yarım saat inceliyorum- sonra da anında çizerim tı-tı-tık -_- Bende resim üstadı filan değilim acemiyim. Kendi yaptığım şeyleri söyleyebilirim ama... :rolleyes: Arkadaşın dediği gibi,önce resim kalemleriyle kabataslak çiz bastırmadan ama belli belirsiz bir şekilde, karalamalarını yap daha sonra manga kalemleri ile ya da teknik çizim kalemleri ile üzerinden geç ortaya çıkar. Sonrada gölgeleme vs yaparsın zaten. Ben böyle yapıyorum bazen, işe de yarıyor valla ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.