Jump to content

Solitary

Üyeler
  • İçerik sayısı

400
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Solitary kullanıcısının paylaşımları

1. Solitary

Nasıl bir anime istersiniz?

Evet olabilir ama bende merak ettim nasıl ypck?
  2. Solitary

Bir Aceminin Çizimleri

Çizimlerin yeni başlayan birine göre çok iyi devam et. Ve resimlere bidaha berbat deme :angry:
  3. Aslında çizgi film denebilir ama anime deiğer çizgi filmelere göre daha üst seviyede gibi bişey yani zaten yaş gruplarını falan vererk bunu belirmiş arkada.
  4. Yazacak bişey yok :P

5. Fiiller bitiyomu? inanmam ardan kaç yıl geçerse geçsin fiiller bitmez... Ve harbi la kishile ne alaka?
  6. Solitary

Meast'le Sıfırdan Çizime Başlamak

Tarayıcınmı var? Ve tarayıcından geçirme lafını okuyunca ben :
  7. Solitary

Maximum the Hormone

Evet ama şarkılar güzelmiş telefona hepsini attım :DVe Pollux benim konuya bi göz atarmıısn ebayla ilgili olan.
  8. Solitary

AniManga

İstek yapobiliyozmu?
  9. Solitary

Solitary - FanArt'larım

Onu kendim tasarlamaya çalışmıştım ve biraz düzelttim ama konuyu güncelleme fırsatım olmadı. Ve bi flood yapma.
  10. Solitary

Resim Çalışmalarım

Pc ile nasıl çiziyon yha ben bi deneym dedim daha güz bi çizgi çizemedim.
  11. Sizce Profilimdeki Kim?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Solitary

Solitary

Yok artık Minato La bu Ligntning Bildi. Acı ama GERÇEK BU MİNATO

3. Lightning

Lightning

Manga okumuyanlar bilmez o yüzden bir şey demiyorum :D

4. Solitary
  12. Ben sadece söyledim bilmiyodum senden istediğini. Ben genede söyleyem dedim anden ban yemesin.
  13. Eski konuları hortlatmak ban sebebi olabilir.
  14. Gök tanrı GökTürk'lerin inandığı tanrı değil inandığı din.
  15. O yüzden sadece kendim iin katılmıyacam dedimya ve onu bidaha hatırlatmasan o karalamaları hatırlayınca çok kötü hissediyorum.Ve elimeden geldiği kadar iyi ymaya çalışacağım.
  16. Ben zaten kaç gün oldu çalışıyorum ve üstüne bu yarışma geldi artık bu yarışmaya kendim için değil başkaları içinde giricem.
  17. O karakterle değil bu sadece bi denemeydi.
  18. Mozoşistlikle alakası yok ve söyerim.Ve kaç oldu hatırlamıyom ama ne derseniz deyin ben bu yarışmaya katılacam.
  19. 1.si ingilizceye ben çevirmeyecem arkadaştan yardım alıcam. 2.si ben kendimikandırmıyorum ve benim için yarışmanın büyüğü küçüğü yoktur bnim için yarışma yarışmadır.
  20. Başver ben hiç kayle almıom sadece beni hırlandırıyo. Bana ne derlerse desinler genede katılacam!!!!!!!!
  21. Ben artık kendime tamam diyeceğim karakterler yaramyaa başladım ve istediğim uygu çok azda verebiliyorum ve önümce daha 3 ay var çok çalışara yapabileceğime inanıyorum.
  22. Ne deyim şanssızmışın böyle büyük bi yarışmaya katılamamak.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.