Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Witch kullanıcısının paylaşımları

1. Spoiler

Heyt beee. Kızlarım♥

2. Witch

Merhaba forum sakinleri

Hoş gelmişin Hektaz.
  3. İşte beklediğim şey heyt bee. Hatun. :bleh:

Spoiler

4. 10 bölüm çevirdim ben bir mangayım

1. Witch

Witch

(bunu yazmak için 10.bölümü bitirmeyi bekliyordu)

2. Singularity

Singularity

terket burayı sadfkjasklf

3. Witch

Witch

Yoooooo lşsdfkşifsdl :bleh::bleh: 

5. Ellerine sağlık! Ben de seriye noveldan başlamak istiyordum, biraz ilerlesin başlayacağım. :')
  6. Witch

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Enerjini yazdıklarını bir miktar Shishido Shiho'ya benzetiyorum. Ki en best 2. waifumdur kendisi. :') +18 olmayan bir gifi ya da fotoğrafı olmadığı için koyamıyorum buraya kldlşasldf. :v
  7. Witch

Koniçiva minna!...

Hoş gelmişin. Azcık daha kendini tanıtaydın.
  8. Nasıl heyecanlıyım ya! Başlığı görür görmez yerimden zıpladım. (Zıplayamadı, kucağında bilgisayar vardı...) Senpaay senpay senpay senpay... Bir gün fan sayfanı açacağım kalpten gitmezsem. Evet. Bu yorumu nasıl bitireceğim... Arada bir seni dürtükleyeceğim hazır ol. **-** Ellerine sağlık mı denir ne denir. D: Her neyse bekliyorum heyecanla. *.*
  9. Neden nisanın sonu sevgili Tokyo Treat, niçin??? :get-out-crazy-rabbit-emoticon::get-out-crazy-rabbit-emoticon:

10. Demek son görülmen 12 şubat!1 Gerçi konuştuk ama. Özledim özledim be insafsız. :shake-crazy-rabbit-emoticon:

1. monara

monara

:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:gomenne witchchaaaaan çinnca miyaaaaaan :beg-onion-head-emoticon:

2. Witch

Witch

Daycooubu unni :bleh: :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

11. Bitsin de başlayayım diyordum nazarım değdi galiba dksalşdkai. Geçecek dostlar geçecek.
  12. Witch

Moon Fansub

Ellerinize sağlıık~! En yakın zamanda başlayacağım Marmalade Boy'a, bitmeye yakın olduğuna göre başlama vakti. ^u^
  13. Abilerim ablalarım -lfşdsldf- bir tık atar mıydınız acaba? El atın 1 milyon yapalım nooluuuur. ;(

Spoiler

Spoiler

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Al bi sınikırz ye dsşilfsdf

Ay yaşasın iki tık yetiyor ya <33

3. RedSingOra

RedSingOra

İki tıkı tıklamaya erinen abiciklerde var :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: 

ihihihi :3 <33

4. Witch

Witch

Gıcıklar* höh höh-_-

:'3

14. Witch

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Bana hep cool ama canayakın biri gibi geldin sanırım. o.O Öyle bir karakter arayayım bir saniye dfslşflgfg. Tam olmadı ama Noragami'den Yato diyeceğim.*-*
  15. Kalbime mi indirmeye çalışıyor bunlar ya?

Spoiler

16. Sabahtan beri her versiyonunu dinliyorum, beynimi yedi ama mükemmel. ♥
  17. SongPop'ta kapışmak isteyen delikanlılar gelsin jeton masraflarını ben karşılıyorum kdfsljfqopfdf @witchsama

1. Witch

Witch

SongPop 2*

18. Ben şahsen memnunum ya, seinen serileri keşfetmedikleri sürece böyle devam edebilir. Herkes sevdiğini izlesin kimse kimseye laf etmesin... -keşke- << Seinen de seviyorum Love Live da oynuyorum, ikisini de seviyorum gayet normal bir şey bence. '-'
  19. Red King geç olacak ama ;( geçmiş doğum günün kutlu olsunn yeni yaşın bütün dileklerini getirsin sana.
  20. Çıldırıyorum Truedy naptın Truedy... Kasper Allah'ım Kasper
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.