Jump to content

hyunbinaski

Çevirmen
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    hyunbinaski got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Dönüş vakti gelmiştir. Niden Çünkü kış ayındayız. Niden benim en aktif olabildiğim ay   
    Dönüş vakti gelmiştir. Niden Çünkü kış ayındayız. Niden benim en aktif olabildiğim ay 
  2. Beğen
    hyunbinaski got a reaction from Nones for bir durum güncellemesi, Dönüş vakti gelmiştir. Niden Çünkü kış ayındayız. Niden benim en aktif olabildiğim ay   
    Dönüş vakti gelmiştir. Niden Çünkü kış ayındayız. Niden benim en aktif olabildiğim ay 
  3. Beğen
    hyunbinaski reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Quan Zhi Gao Shou'nun Bayisub çevirmeni 22.04.2017de İngilizcesini vereceğini açıklad   
    Quan Zhi Gao Shou'nun Bayisub çevirmeni 22.04.2017de İngilizcesini vereceğini açıkladı. Adam üşenmeden bir de MALte anket yaptı ;( Kaç kişi denk geldi bilemem ama tam da buradan "join club" diyerek üye olup ilk paragraftaki o mavi "here" yazısına basıp geleceğiniz bu sayfadan "yes please" demeniz gerekiyor... Bu Çinliler acayip adamlar ya da Japon animeleri kadar ilgi görmediklerinden kendilerini naza çekiyorlar. Aslında ben de Çince animeleri çeviren nadir iki-üç fansubdan biri olsam ben de naza çekerdim kendimi he heh... 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.