Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Amygirl

Ecchi FC [+18]

İlk resim nasıl bir şey öyle :D :D
  2. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Hakuouki'nin baklavaları ağırlıklı güzel bir derleme olmuş Ezgi :D
  3. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Eyw bro B) B) sizi utandırmiciiiim
  4. Amygirl

En gereksiz anime karakterleri ?

Shikimaru'ya gereksiz diyen başka birisi Witch değil :o
  5. Amygirl

Ecchi FC [+18]

O baklavaların hepsi başınıza düşsün evet B) Kıskanıyorsunuz hepiniz <_< Özellikle Dante'ciğimi :wub:
  6. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Açsam da benden başka üyesi olmaz kızlar utanır :D Belki Ezgi ile Seher :D Ederim tabi ki bu benim görevim kulübün koskoca K. Mühendisiyim B) B)
  7. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Ne yaa Dante'ciğim iblisleri kovalamaktan yorulmuş duşa girmiş... Duştan sonra yatağında şampanya ile dinleniyor ne var bunda :wub: Dante'ciğim burda olsaydı söylediğiniz şeyler için canınızı okurdu <_< Gidip Hot anime guys diye FC mi açsam naapsam :D :D
  8. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Başkan sen hep erkekleri kaytarıyon yaa senin yaptığın pozitif ayrımcılıktır <_< Ezgi bir gelsin seni şikayet edecem <_< <_<
  9. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Hiç de bileeeeee <_< Bunun 3. sü de gelecek uygun bir zamana şu en beğendiğimi göstermiyor onu bir daha yükleyeyim de
  10. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Baklavalar 2 karşınızda :D :D
  11. Amygirl

En Beğendiğiniz Cosplay!!

12. Amygirl

Hehehehehe :D Zanpaktou ların isyan ettiği bölümlerde Soi Fon bu teğmenin zanpaktou'suna soruyor "Sen neden efendine isyan ettin" diye o da şöyle diyor: Bütün bölümlerde çok silik kalıyor hiç bir işe yaradığı yok ben de o yüzden isyan ettim :D :D
  13. Amygirl

Karakterinden kime ne mi :o :o Böyle bir bakış açısını sana hiç yakıştıramadım -_- O animede merhamet deyince benim aklıma ilk gelen isimdir... Daha da ayrıntılı bir açıklama yapardım da karakteri senin için önemli değilmiş ne de olsa :P Kelebek kanadının da ayrı anlamları var ama öyle bir gücünün olması o karakteri gereksiz yapmaz değil mi :D Ama bana kalsa kartal kanadı falan çizerdim orası ayrı :D
  14. Amygirl

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Boğalar oturaklı mı :o :o Luffy'ye boğa demek için yemek yeme düşkünlüğü yeter :D
  15. Amygirl

Tite Kubo Almanya Yolcusu

Sanırım demek istediğin şey Facebook'ta bazı anime sayfaları Kubo Sensei'in Marmaris'te seminer verdiği hakkında yalan haberleri olsa gerek... Adam gelse İstanbul'a gelir Marmaris'e kim çağıracak :D :D
  16. Amygirl

Choji miii :o Shikimaru mu :o Choji'nin müthiş bir karakteri var bence Shikimaru'nun zekası köyün geleceği zaten en gereksiz karakterlere en son yazacağım isimlerdir... Gerçi ben Naruto'da gereksiz karakter göremiyorum :D Bana göre de Krurugi Suzaku gelmiş geçmiş en gereksiz karakterdir Kaicho wa Maid Sama daki Aptal üçlüsü de bence çok gereksizdi -_- Ama benim hayatım boyunca en gereksiz bulduğum dizi karakterleri Çocuklar Duymasın'daki Hüseyin ve Şükrü'dür -_- Diziye yakışmıyorlar :angry:
  17. Amygirl

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Slam Dunk 20-21 Gintama 18-24
  18. Amygirl

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Naruto'daki doğum tarihleri bek de uyumlu değil zaten... Bence rasgele yerleştirilmişler... Mesela İtachi'nin ikizler olması imkansız bir şey Ama Neji yengeç Kakashi Sensei başak, Choji boğa burcu bunlar uyuyor... Kishimoto'nun pek önemsediğini sanmıyorum seçerken... Ama Tite Kubo'nun bir söyleşisinde okumuştum Bleach karakterlerinin hepsinin kişiliği burçlarına göre seçilmiş... Mesela İchigo yengeç, Kenpachi akrep, Grimmjow aslan, Nel boğa, Orihime başak... Burçlarını acayip derecede temsil ediyorlar :D Code Geass'i çizenler de 4 tane bayan :D burçları önemseyecekleri ortada zaten :D
  19. Amygirl

Tite Kubo Almanya Yolcusu

Hadi gidelim Almanya'ya Birisi orada olursa sorsun lütfen Kenpachi'yi hangi akla hizmet çizmiş... :D Ya da esinlendiği birisi var mıymış gerçek hayatta :D :D Hastasıyım adamın
  20. Amygirl

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Fairy Tail 172 Naruto Shippuuden 303 yarısı gene flashback'liydi ama olsun :D
  21. Amygirl

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Skip Beat 69-78 Replik süper : Varlığın kadınların gözlerinde bir ağrı Stardust Wink 15-20
  22. profil resmim çok tatlı yaaa :*

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

1 tanede sizden bekleriz Emel hanım :)

3. Amygirl

Amygirl

Onu bana değil müstakbel eniştene söyle :D

4. Hokage_Minato
  23. Amygirl

Fairy Tailin En kabadayısı :D

Bence en kabadayı Cana'dır :D :D Türkiye'de yaşasaydı ondan iyi Fosforlu Cevriye olurdu :D :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.