Jump to content

Merhaba arkadaşlar ! \(^-^)/

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar ben Oktay  :hi-onion-head-emoticon: . Her yerde kullandığım kullanıcı adım TheLittleShamrock olarak karşınızdayım  :lol:  :P . Kullanıcı adımdan da anlaşıldığı gibi İrlanda kültürünü ve yoncaları seviyorum , elimde değil seviyorum !  :rolleyes: /> Biraz kendimden bahsedeyim ... 15 yaşındayım . Aslında dersleri iyi olan ama içindekilerle övünemeyeceğim bir okulda okuyorum (Deli dolu o okul !)  :congrats-onion-head-emoticon:. Müzik türü olarak Punk Rock veya Pop Punk dinliyorum  . Dışarıdan melek gibi görünürüm  :angel1-onion-head-emoticon:, aslında içim de öyledir ... tabi içimdeki şeytanı uyandırmazsanız !  :bled2-onion-head-emoticon: ...haha aslında iyi biriyim ya ben korkmayın ^-^  Aslında çok utangaç bir yapım vardır  :embarrassed4-onion-head-emotico ... aşkı severim ama aşık olamam ... nedenini bilmiyorum doğduğumdan beri böyle ... sanırım lanet hihihi  ^_^ />  Her neyse , sevdiğim anime türleri ; romantik , komedi veya dram ... İstanbul'da yaşamaktayım . Şimdiden benimle tanışmak istediğiniz için ya da en azından bu konuya girdiğiniz için teşekkür ederim ...  :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.