Jump to content

Learn Japanese with Takos Japanese Mobile App!

cellat211

Recommended Posts

Guest Pelin

Bilmiyorum işine yarar mı ama spoiler içindeki linkten Apk olarak indirirsen de yine ücretli olur mu ? her ne ise siteye tıkladığında indirme linkini göremeye bilirsin :D orada azıcık aşağılarda mavi bi yüklenme olayı var onun altında 'Step 1' yazıyor o yazıya tıklayacaksın sonra da 'Step 2' yazacak ona da tıklayınca link geliyor ben 1.den denedim ama oradan olmadı T.T 2. linki denedim indirdi ama yüklemedim 69mb diyor :ghost-onion-head-emoticon: yani çalışıyor mu nedir nasıldır diye denemek isterdim ama eheh bu uygulamayı kendim kullanamayacağım için açıkçası içimden gelmedi pek :dd umarım işine yarar :/ elimden fazlası gelse keşke 

http://apkpc.com/games/air.air.TakosJapanese.apk/download

Bilmiyorum işine yarar mı ama spoiler içindeki linkten Apk olarak indirirsen de yine ücretli olur mu ? her ne ise siteye tıkladığında indirme linkini göremeye bilirsin :D orada azıcık aşağılarda mavi bi yüklenme olayı var onun altında 'Step 1' yazıyor o yazıya tıklayacaksın sonra da 'Step 2' yazacak ona da tıklayınca link geliyor ben 1.den denedim ama oradan olmadı T.T 2. linki denedim indirdi ama yüklemedim 69mb diyor :ghost-onion-head-emoticon: yani çalışıyor mu nedir nasıldır diye denemek isterdim ama eheh bu uygulamayı kendim kullanamayacağım için açıkçası içimden gelmedi pek :dd umarım işine yarar :/ elimden fazlası gelse keşke 

http://apkpc.com/games/air.air.TakosJapanese.apk/download

Hata verdi (ya da ben beceremedim:) )

Guest Pelin

Hata verdi (ya da ben beceremedim:) )

İndirdikten sonra mı hata verdi ? bütün linkleri denedin mi ? bende indirdim ama kurmadım bundan pek de bişi diyemeyeceğim :/

Guest Pelin

yok yok inmedi bile 7kb bi dosya çıktı o da  reklam için program falan heralde,neyse ya elimdekilerle idare ederim:)

Üzüldüm ya özür dilerim yanılttım :( daha tedbirli davransaydım keşke

direkt türkçeye çeviren yok sanırım,o linkini verdiğim programda alt kısmında on-yomi,kun-yomi-ingilizcesi var.

bir de "dil öğrenme klavuzu" diye bi program var direkt türkçeye veriyor,telaffuzu da var sesli dosyalarla ama bazı bölümleri kısıtlı(ücretli)