Jump to content

New Initial D Filminin Yeni Tanıtım Videoları

asci

Önerilen İletiler

New Initial D Filminin Yeni Tanıtım Videoları Yeni Tema Parçası ile Birlikte Paylaşıldı

shin-gekijo-ban-initial-d-legend-2-touso

Yeni Initial D film üçlemesinin ikinci filmi “Shin Gekijo-ban Initial D Legend 2: Tousou”ya TV reklamı ve kısa tanıtım videosundan sonra şimdi de filmdeki yarış sahneleri hakkında daha net ipuçları veren iki versiyonlu yeni bir tanıtım videosu filmin resmi web sayfasında paylaşıldı. Videoda bu sahnelere BACK-ON’a ait yeni tema parçası “Resurrection” eşlik ediyor. (Üçlemenin ilk filmi “Shin Gekijo-ban Initial D Legend 1: Kakusei” geçen sene 23 Ağustos’ta Japonya’da vizyona girmişti.)

• Yeni tanıtım videosunun uzun versiyonu:

• Yeni tanıtım videosunun kısa versiyonu:

• BACK-ON tarafından seslendirilen “Resurrection”; filmde yer alacak, Backdraft Smiths’e ait diğer parçalar “The Brave (D Version)” ve “Carry on (D version)” ile birlikte bu filmin “Sound Collection” isimli albümünde yer alacak. Albümün 20 Mayıs’ta çıkacağını da ekleyelim hemen.

SANZIGEN Animation Studio ve LIDEN FILMS işbirliğiyle ortaya çıkacak filmin dağıtımı Shochiku’ya ait olacak. İlk filmde yer alan seiyuu kadrosu bu filmle geri dönecek. Kadroda kimlerin yer aldığını hatırlayacak olursak;

• Takumi Fujiwara – Miyano Mamoru
  • Keisuke Takahashi – Yuichi Nakamura
  • Itsuki Takeuchi – Minoru Shiraishi
  • Bunta Fujiwara – Hiroaki Hirata
  • Natsuki Mogi – Maaya Uchida
  • Kouichirou Iketani – Hiroshi Tsuchida
  • Takeshi Nakazato – Junichi Suwabe
  • Shingo Shouji – Shuuei Sakaguchi

Film 23 Mayıs 2015’te Japonya’da vizyona girecek.

• Filmin Backdraft Smiths’in “The Brave (D Version)” parçasının yer aldığı kısa tanıtım videosu:

• Filmin TV reklamı:

ALINTI:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.