Jump to content

Kakashi’nin Yüzü Gösterildi Mi?


historianWeeb

Recommended Posts

Naruto’nun En Büyük Gizemi Kakashi’nin Yüzü Maskesiz Olarak Gösterildi Mi?

Anime ve manga dünyasının belki de en büyük gizemlerinden birisi Naruto serisinin en sevilen karakterlerinden biri olan Kakashi’nin maskesinin ardıdır. Serinin mangakası Kishimoto-sensei, yıllarca seriyi hazırlasa ve Kakashi’yi çizse de yüzündeki maskeyi bir türlü çıkarmadı. Bu da Kakashi’nin maskesinin ardındaki yüzünün alay konusuna dönüşmesine neden oldu.

naruto-kakashi-yuzu-fan.jpg?resize=640%2

Daha önce yapılan bir röportajda Kishimoto-sensei’ye Kakashi’nin yüzünü gösterip göstermeyeceğisorulmuştu. Bunu gerçekten istediğini ancak nasıl ve ne zaman yapacağına karar veremediğini söyleyen mangaka, orijinal mangada bunu yapmamayı tercih etti. Manga bittikten sonra düzenlenen Naruto sergisinde, Masashi Kishimoto’nun yazıp çizdiği bir el kitabı dağıtıldı. Bunun bilgisi daha önceden verilmişti ancak doğruluğuyla ilgili olarak henüz %100 garantisini veremediğimiz bu kitabın fotoğrafları, sergiye gittiğini iddia eden kişiler tarafından paylaşıldı.

kakashinin-yuzu-mu.jpg?resize=644%2C383

kakashi-face-revealed.jpg?resize=456%2C7

Masashi Kishimoto çoğu Naruto hayranının merak ettiği gizemi gerçekten de açıklığa kavuşturdu mu? One Piece mangakası Eiichiro Oda ile bir diyaloğun bulunduğu kitabın yanı sıra Kakashi’nin maskesinin ardındaki gerçek görülüyor mu? Bunun doğruluğu ilerleyen günlerde netleşecektir ancak “Kakashi’nin yüzünü görmeden ölürsem gözlerim açık gider” diyenler artık bir kez daha düşünecek gibi görünüyor.

Kakashi’nin yüzünün doğruluğu tartışıladursun -konu yakında açıklığa kavuşunca haber ile ilgili güncelleme gelebilir- Naruto sergisinden resmi kareler diğer sayfada.

 

GÜNCELLEME: Haberimizden saatler sonra AnimeNewsNetwork sergiye katıldığını, kitabın bir kopyasını aldığını yazdı ve bu resimlerin yani Kakashi’nin yüzünün gerçek olduğunu doğruladı.

 

Alıntı:AnimeFantastica

Edited by Gondroch
Link to post
Share on other sites

Guest Pelin

Henüz Naruto'ya başlamadım ama bu adamı gördükten sonra -Kakashi :p-  aniden başlayasım geldi *-* adam çok umursamaz bakıyor gözlerii :hell-yes-onion-head-emoticon: saçları da çok güzelmiş >-< ve ayrıca beni çok yakışmış yani :D çok tatlı bi karakter rahatça sulanıyorum evet T.T umarım karakteri de yüzü gibidir -,- ilk defa böyle hissettim bi karaktere :7:  -yalan söylüyor :dd- Naruto'ya başlama nedenimsin Kakashi <33 kalp gaalp <3 :1:

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.