Jump to content

God Eater'ın Son 4 Bölümü Bu Kış Gelecek!

Kaxell

Önerilen İletiler

Paylaştığım bir önceki haberde, God Eater'ın televizyonda yayınlanan bölümlerinden 9. bölümün son olacağını belirtmiştim. Ama bununla ilgili başka bir açıklama yapılmamış, ve animenin 9. bölümde mi final vereceği , yoksa başka bir şekilde mi son 4 bölümü yayınlayacakları belli değildi. 

Bunun üzerine, televizyonda yayınlanan 9. bölümün sonunda diğer bölümlerle ilgili birkaç cümleden sonra şöyle bir duyuru paylaşıldı. 

VLZMdR.png

Kısaca,  10, 11, 12 ve 13. bölüm bu kış geliyor!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ertuğrul, sende bir John Snow hissiyatı gördüm saçma bir ruh hali ile... Anime tarihine erteleme, sıkılma, aşırı sert ve ters tepki almalarla, izleyicileri bıktırıp "arşivimden siliyorum seniiiii" lafları ettirmelerle geçmiş bir anime... Bu animeyi bitsin izleyim diyen herkesin aklını sevmekle kalmayarak verdikleri karar ile ilgili tebrik ederim.. Şaka bir yana (bunu lafın gelişi söylüyorum şaka değildi hiç biri) sonunu görmeyi istediğim bir anime. Eleştirinin iyisi kötüsü olmaz diyen sanatçı modunda gördüğüm de bir anime aynı zamanda kendileri... Sabırlı izleyicileri için stüdyonun çıkıp teşekkür filan etmesi hatta oyun satılsın diye yağmursuz yerlere duacı göndermesi lazım... Bitse de izlesem :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ertuğrul, sende bir John Snow hissiyatı gördüm saçma bir ruh hali ile... Anime tarihine erteleme, sıkılma, aşırı sert ve ters tepki almalarla, izleyicileri bıktırıp "arşivimden siliyorum seniiiii" lafları ettirmelerle geçmiş bir anime... Bu animeyi bitsin izleyim diyen herkesin aklını sevmekle kalmayarak verdikleri karar ile ilgili tebrik ederim.. Şaka bir yana (bunu lafın gelişi söylüyorum şaka değildi hiç biri) sonunu görmeyi istediğim bir anime. Eleştirinin iyisi kötüsü olmaz diyen sanatçı modunda gördüğüm de bir anime aynı zamanda kendileri... Sabırlı izleyicileri için stüdyonun çıkıp teşekkür filan etmesi hatta oyun satılsın diye yağmursuz yerlere duacı göndermesi lazım... Bitse de izlesem :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla janset abla ben bile bıktım animesinden. bi on diyorlar bi otuz. bu 9 bölümde hikaye hiç ilerlemedi bile. en başta çok fazla hypeladıysamda onlar oyunun hikayesini yoğurup, saçmalatıp animede önümüze koyduklarından diyecek sözüm bile kalmadı. Hani oyundan öncesini anlatsalar yeni çıkacak remake oyunu satmak için reklam yapıyorlar diyicem ama şu an itibariyle 9. bölümün sonunda yaptıkları saçmalık yüzünden onu da yapamazlar artık. 

Artık son fikrim bu yeni anime çizim tarzını God Eater ile denedikleri. Bu yüzden bu kadar çok sıkıntıyla karşılaşıyor olabilirler. 

Bana sorarsan sonunu pek merak etmiyorum. :P Sadece ben (ve yabancı forumlardaki otaku yandaşlarım ) daha fazla Alisa istiyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet Alisayı, animeyi izlemeyenler bile haremlerine almış durumda... Karışık duygulara sahip, kararlı ve cesur görünmesine rağmen ürkek ve çelişkili kişiliği ile sevdirdi kerata kendini. Sonunu merak ediyorum hatta "şu ne olcak acaba?" diycem de spoya girecek o yüzden hiç bahsetmeyim o konudan :P Flashbackler ile geliştirilecebilecek bir hikaye örgüsüne sahip olmasına rağmen harcanan bi anime maalesef... Üstelik ben bu yeni çizim olayını sevdim... Yadırgamadan da izledim yaniii.....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle olacağızı belliydi bölümler arasında çok bekliyorlardı. Kışın en azından 4 bölümü ard arda izleriz.

ohhh bee :D sevindim şaka bir yana  :lol:  

Janset abla :3 ne güzel bir haber değil mi  :P

Spoilerndeki animenin adını yazabilir misin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.