Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

İtibar Etkinliği

1. Harika
    jans09 reacted to Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi,   
  2. Beğen
    jans09 got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, 3 yıl   
    3 yıl
  3. Harika
    jans09 got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, 3 yıl   
    3 yıl
  4. Üzgün
    jans09 got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, 3 yıl   
    3 yıl
  5. Beğen
    jans09 got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, 3 yıl   
    3 yıl
  6. Harika
    jans09 reacted to quincy for bir durum güncellemesi, Fc'a alalım reyizi :D .Adam yaşayıp bleach'in mangasının sonunu görseydi japonya'yı d   
    Fc'a alalım reyizi :D .Adam yaşayıp bleach'in mangasının sonunu görseydi japonya'yı da bombalardı https://www.animefantastica.com/usame-bin-ladin-anime-hayrani-miydi 
  7. Harika
    jans09 reacted to tessaw for bir durum güncellemesi, en sevdiğim animelerin hepsini sen çevirmişsin ÇOK TEŞEKKÜRLERR T.T :'))   
    en sevdiğim animelerin hepsini sen çevirmişsin ÇOK TEŞEKKÜRLERR T.T :'))
  8. Teşekkür
    jans09 reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, @jans09 Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu animeyi izleyip bitirdim 2 sezonuyla birlikte d   
    @jans09 Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu animeyi izleyip bitirdim 2 sezonuyla birlikte de ilk sezonunun izleme seçeneklerinde odnok ve vk açılmıyor. Güncellenebilir mi acaba? 2-3 kişiye önerdim sırf bu yüzden izleyemediler. İnterneti de yavaş maalesef dediğim arkadaşların, ancak şu iki seçenekten izleyebiliyorlar.
  9. Beğen
    jans09 got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış   
    Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış icat etmiş kahrını ben çekerim, pin kodumu unuttum isyan ederim!" 

10. Beğen
    jans09 got a reaction from asci for bir durum güncellemesi, Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış   
    Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış icat etmiş kahrını ben çekerim, pin kodumu unuttum isyan ederim!" 

11. Beğen
    jans09 got a reaction from WindHarmony for bir durum güncellemesi, Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış   

12. Beğen
    jans09 got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış   

13. Beğen
    jans09 got a reaction from Olrich for bir durum güncellemesi, Konulara yazdığınız mesajları ciddiye alın... Siz almıyor olabilirsiniz ama alanlar v   
    Konulara yazdığınız mesajları ciddiye alın... Siz almıyor olabilirsiniz ama alanlar var 
  14. Beğen
    jans09 got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Forum ne kadar yavaş ya dellenecem.... Hiçbir işlem yapamıyorum   
    Forum ne kadar yavaş ya dellenecem.... Hiçbir işlem yapamıyorum 
  15. Beğen
    jans09 got a reaction from WindHarmony for bir durum güncellemesi, Forum ne kadar yavaş ya dellenecem.... Hiçbir işlem yapamıyorum   
    Forum ne kadar yavaş ya dellenecem.... Hiçbir işlem yapamıyorum 
  16. Beğen
    jans09 got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Ve bir kabus vuku buldu nya.se sizlere ömür....   
    Ve bir kabus vuku buldu nya.se sizlere ömür....
  17. Beğen
    jans09 got a reaction from hyunbinaski for bir durum güncellemesi, Quan Zhi Gao Shou'nun Bayisub çevirmeni 22.04.2017de İngilizcesini vereceğini açıklad   
    Quan Zhi Gao Shou'nun Bayisub çevirmeni 22.04.2017de İngilizcesini vereceğini açıkladı. Adam üşenmeden bir de MALte anket yaptı ;( Kaç kişi denk geldi bilemem ama tam da buradan "join club" diyerek üye olup ilk paragraftaki o mavi "here" yazısına basıp geleceğiniz bu sayfadan "yes please" demeniz gerekiyor... Bu Çinliler acayip adamlar ya da Japon animeleri kadar ilgi görmediklerinden kendilerini naza çekiyorlar. Aslında ben de Çince animeleri çeviren nadir iki-üç fansubdan biri olsam ben de naza çekerdim kendimi he heh... 

18. Beğen
    jans09 got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Çince deyip geçmemek lazım King's Avatar on numara çizimlere sahip bir anime olmuş...   
    Çince deyip geçmemek lazım King's Avatar on numara çizimlere sahip bir anime olmuş... Müzik de yakıooooooo!!!!

19. Beğen
    jans09 got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiy   
    Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiyon, romantizim ne arasanız var bende... Çok çeşitlilik iyidir 
  20. Beğen
    jans09 got a reaction from Nones for bir durum güncellemesi, Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiy   
    Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiyon, romantizim ne arasanız var bende... Çok çeşitlilik iyidir 
  21. Beğen
    jans09 got a reaction from Zombie for bir durum güncellemesi, Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiy   
  22. Beğen
    jans09 got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Neymiş Haikyuu! ya 4 ağustosta yeni OVA geliyormuşşşş!!!!! Banzaiiii banzaiiii   
    Neymiş Haikyuu! ya 4 ağustosta yeni OVA geliyormuşşşş!!!!! Banzaiiii banzaiiii
  23. Beğen
    jans09 got a reaction from anes for bir durum güncellemesi, Neymiş Haikyuu! ya 4 ağustosta yeni OVA geliyormuşşşş!!!!! Banzaiiii banzaiiii   
  24. Beğen
    jans09 got a reaction from aizen- for bir durum güncellemesi, Neymiş Haikyuu! ya 4 ağustosta yeni OVA geliyormuşşşş!!!!! Banzaiiii banzaiiii   
  25. Beğen
    jans09 got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, 2017 ağustos OVA haberinden sonra bir de bakmışsın ki tarihi belli olmasa da Bungou S   
    2017 ağustos OVA haberinden sonra bir de bakmışsın ki tarihi belli olmasa da Bungou Stray Dogs film olacak denilmiş.... OOOOO Süper habeeeeerrrr!!!! 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.