Jump to content

Sınıf açıyorum arkadaşlar Kulüp olarak

MetroFM

Önerilen İletiler

Konu kesinlikle yanlış yerde taşıyabilirsiniz ama açıkcası bu konu için yer yok forum da çok baktım ama en uygun yer burası :D

Sınıf derken nedemek istediğimi merak edenler vardır.

Açıkçası ben şunu merak ettim neden insanlar hep buraya anime sohbetine felan gelir. Ben oyun köşesindeki sohbetlerede bakıyorum ama pek bakan yok.

Animeciler olarak neden yeniliklere daha açık değiliz(herkes için demek istemedim)

Bizim izlediğimiz o animeler hep yaratıcılık gelişimlerle ruhla felan kurtuluyor , yani bizim gördüğümüz birşey ama çok uzağız gibi peki.

Bir soru sormak istiyorum bizim sınıfımıza katılmak istermisiniz.

Nasıl bir şey yapıcam derseniz:

Bu açicamız sınıfta açıkçası herşey yapabiliriz ama belli zamanlarda ders anlatımı felan yapıcaz TS3 ve ya Skype gibi programlarla.

eventler düzenliycez sınıf gibi düşünün ama kendinizi animenin içinde hissedin gibi bişey :D

Lys - Ygs derleri anlatıcaz diyorum çünkü sınıfa katılan herkes konu anlatıcak (beni ilgilendiren lys ygs diğerlerini isterseniz anlatırsınız sizede zaman ayırırız :D )

bi zaman çizelgesi yapıcaz felan sonra hallederim.

Kısacası Kendi Sınıfımızı Yaratıcaz. İsim henüz belli değil ama ayarlıycaz :D

Kurallar:

1- Herkes ders anlatıcak ama anlatabildiğin dersi anlat (gizli bir amaçda var arkadaşlar :D )

2- Küfür vb. yasak

3- Bizim sınıfımız gençler dahası ne :D

bu kardar diyeceklerim istek vb. olursa konuya yazabilirsiniz.

bu arada skype dan daha keliteli ekran paylaşabileceğimiz bir program varsa yazın dersi anlatırken bişeye bakmamız derekicek :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.