Jump to content

S

ksxmcmxz

Önerilen İletiler

31 dakika önce, bethxs yazdı:

Selamlarr Betül ben, yaklaşık 4-5 senedir (her ne kadar düzenli olmasa da) buradan anime izliyorum, fakat ilk defa bir foruma yazıyorum sanırım?? :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Neyse ehm genelde Aksiyon, gizem, polisiye türleri daha çok dikkatimi çekiyor. İzlemektense okumayı daha çok severim,, şu sıralar ikisini de yapasım yok gerçi ama olsun..Buralarda aktif olacağıma pek emin değilim ama hadi bakalım :> yazmak garip geldi bir an meh:boring-crazy-rabbit-emoticon: Bu kadar sanırım..Tanıştığıma memnun oldum umarım iyi anlaşırıız.:love-you-crazy-rabbit-emoticon: 

(şunu yazmak 2 saatimi aldı brhh emoji seçmeye çalışıyorum çok tatlılar aa sanırım şunlar için bile burayı kullanırım) 

Hoş geldin, ben Rüzgâr 21 yaşındayım bende okumaktan çok izlemeyi severim animeyi genelde roman okumak daha hoş geliyor. Düzenli bakılan dutluk bölümünden sohbetlerimize devam edebilirsiniz isterseniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

29.06.2022 - 20:05, bethxs yazdı:

Selamlarr Betül ben, yaklaşık 4-5 senedir (her ne kadar düzenli olmasa da) buradan anime izliyorum, fakat ilk defa bir foruma yazıyorum sanırım?? :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Neyse ehm genelde Aksiyon, gizem, polisiye türleri daha çok dikkatimi çekiyor. İzlemektense okumayı daha çok severim,, şu sıralar ikisini de yapasım yok gerçi ama olsun..Buralarda aktif olacağıma pek emin değilim ama hadi bakalım :> yazmak garip geldi bir an meh:boring-crazy-rabbit-emoticon: Bu kadar sanırım..Tanıştığıma memnun oldum umarım iyi anlaşırıız.:love-you-crazy-rabbit-emoticon: 

(şunu yazmak 2 saatimi aldı brhh emoji seçmeye çalışıyorum çok tatlılar aa sanırım şunlar için bile burayı kullanırım) 

Selamlar Betül, ben Homhom. Ömrünün çeyrek asrını tamamlamış bir forumdaş olarak ben de memnun oldum. 

Keyifli forumlar:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• ksxmcmxz başlığı S olarak değiştirdi

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.