Jump to content

Ao Haru Ride Animeye Uyarlanıyor

Misafir

Önerilen İletiler

Ao Haru Ride animeye uyarlanıyor!

KS5ZSbG.jpg

Io Sakisaka’nın ünlü shoujo mangası animeye uyarlanıyor. Aylık shoujo dergisi olan Bessatsu Margaret’da 2011 yılından beri devam eden manga, yine aynı dergide yayınlanan habere göre TV serisi olarak yayınlanacak. Henüz tarihi belli olmasa da ana karakterleri seslendirecek olan seiyuular belli oldu. Io Sakisaka’nın Ao Haru Ride mangasının anime adaptasyonu için seiyuu kadrosu şu şekilde;

• Mabuchi Kou – Kaji Yuki (SnK – Eren Yeager, Guilty Crown – Ouma Shu, Magi – Alibaba)
  • Yoshioka Futaba – Uchida Maaya (Chuunibyou – Takanashi Rikka, Noragami – Iki Hiyori, Sankarea – Sanka Rea)

Konusu ise Futaba ve Kou arasındaki yıllar geçtikçe imkansızlaşan bir aşkı anlatır. Futaba ortaokul yıllarında Kou Tanaka adlı bir çocuğa aşık olur fakat daha çocuğa açılamadan Kou başka bir okula transfer olur ve bir daha görüşemezler. Futaba lise çağına geldiğinde Kou ile tekrar karşılaşır. Futaba’nın karşılaştığı bu Kou eskisi gibi değildir, hem ismi hem de karakteri tamamen değişmiştir. Futaba ve Kou yarım kalan aşklarını tamamlamak isteseler de birtakım dış güçlerin baskısıyla bunu başaramazlar ve hikaye bol bol aşk üçgenleriyle gelişir.

Ayrıntılı manga tanıtımına buradan ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: http://www.animefantastica.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusu çok orjinal ve çok güzel..

Seiyuu'lar zaten çok başarılı. Eren , Shu <3 :D

Güzel bir animeye benziyo, Kesinlikle listeme alıcam ve tamamlanınca başlıcam. Merakla ve heycanla bekliyorum.

Bilgi ve Paylaşım için Teşekkürler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abow konusu inanılmaz ilgimi çekti, kesinlikle izliycem :D

Kaji Yuki'nin sesi niyeyse biraz sinirimi bozuyor ama belki bu animede fikrim değişir. sinirimi bozuyor, çünkü çok bağırıyor yahu. Eren, Issei, Shu gibi karakterlerden aklımda kaldı adam, devamlı bağırıyormuş gibi geliyor bana hep böyle ince bi ses, erkek sesi gibi gelmiyor bazen :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OHA OHA OHA NASIL SEVİNDİM EVDE ÇIĞLIK ATIYORUM YAA EN SEVDİĞİM VE İLK OKUDUĞUM MANGALARDANDI OF ÇOK MUTLUYUM YAA :hell-yes-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico  :embarrassed1-onion-head-emotico  :bye2-onion-head-emoticon:  :embarrassed3-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kaji Yuuki'yi zaten çok severim No.6 teki Shion'un seiyuusu.

Mangası hala güncel türkçe okumak için atori çevirisinden bulabilirsiniz. 

Anlamadığım şey Strobe Edge 10ciltlik bir manga onu çevirselermiş animeye daha iyi olurdu. Ao Haru Ride'den Futaba'ya gıcık oluyorum yahu!  :angry:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :ghost-onion-head-emoticon:  :hate-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.