Jump to content

Naruto Shippuuden Ocak 2014 Programı

Skadi

Önerilen İletiler

Ya bi susun manyakmısınız adam bosuna fiil koymuor madarayı nasıl yenebilceğini düşünüyor bukadar akılsızmısınız daha öncede belittiği gibi bu sene narutonun son sezonu daha madarayı nasıl yenebilceğini bile bulamadım die bir mesaj yazmıstı hiçmi aklınız calısmıor adam 4 hafta düşüncek sizin gibi işsiz değil anlıormusunuz 

İnsanlar neden bu kadar salak olmak zorunda?

manga animeden rahatlıkla 1 yıl ilerde ve kishimoto'nun anime ile pek bir alakası yok.  ''Bazı'' gerizekalılar ya manga diye bir şeyin varlığını bilmiyolar ya da manganın anime ile eşit gittiğini sanıyolar.Birde 4 hafta düşünücek yazmış ya la :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi tükürürüm bn böyle manganın animenin içine. En sevdiğim anime diyordum sonunda Naruto hokage olacak Sasuke'de ne güzel hokage olmak istiyor diye kendimi avutuyordum ama yok böyle bir şey 622. manga beni yıktı yani bütün psikolojimi bozdu. bu nedir mk nasıl olur yaa olmaz  Sasuke ile Naruto eğer ölürse eğer onlara bir şey olursa Naruto serisi en nefret ettiğim seri olur :'(((((((((((((((((((((((

sıkıntı yapma reis onlar ana karakter bişiy olacağını sanmıyorum ikisinede...gerçi sasukenin pek inandırıcı gelmiyor ama narutonun bu hale geleceği kimin aklına gelirdi ki.bide üstüne haftaya manga yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Serinin yarısı zaten filler dolu daha 25 bölüm filan oldu biteli ki bu 25 bölümde flashback den geçilmiyor tekrar filler mi başlıcak üstüne... Şimdiye kadar madarayı nasıl yok edeceğini düşünmemiş şimdide nasıl kağıda dökeceğini düşünüyor.. Eğer madem bu sene içersinde bitecek izleyici olarak filler'sız flashbacksiz bölüm beklemek adam gibi naruto izlemek hakkımız..  Asıl akılsızlık diğer izleyişilerin görüşleini hiçe sayıp böyle saygısızca yorum yazmaktır... 

bu ne abi yah ;!!!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ortada fill falan yok hatta manganın eksik noktaları kapatılıyor animede daha ne istersiniz bilmem ki. Mangada Kishimoto baya sıkıştı düşünmek içinde sürekli ara veriyor bence kaliteli bi son için iyice düşünmesi daha hayırlı aceleyle iş yapmaktansa.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.