Jump to content

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

0nLin3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 511
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Belki Vocaloid hayranları arasında Jin'in "Kagerou Project" serisini bilen vardır. Bir grup gencin çalkantılı hayatını anlatan bu şarkıların her biri ayrı bir hikayeyi anlatıyor. Ayrıca Doğrudan Jin t

11 bölüm olmasına üzüldüm, hadi 12 olsa neyse de, 11 nedir ya? 9.99 kuruş gibi bir şey :P Bu arada; duvarlar, dergiler, her yeri süslemeye başladı seri :P   Ek olarak: Biraz da shintarou :P

Orayada baktım yok malesef :( Youtube'da da yok :/ Ama tumblr'da bunu buldum       Japonya'da da yeni yayınlandı sanırsam Belki öğlene doğru internete düşer  :confused-onion-head-emoticon:

Posted Images

son dakika : bu seferde No:9 Konoha açıklandı cheer2-onion-head-emoticon.gif?129286249

http://www.youtube.com/watch?v=Mtoen8p_Jzg

seiyuu : Mamoru Miyano 

namı-diğer :

death note : yagami light 

free! : matsuoka rin

karneval : yogi

durarara : kida masaomi 

vampire knight : kiryuu zero

Bu sefer benden hızlı çıktın :D Ben mekakucityactors.com dan bakıyorum hep, orada daha çıkmamış. Bu arada dün Momo'nun doğum günüydü, burada kutlamayı unutmuşum :P

Benden de bir haber: 1-2 martta bir etkinlik olacakmış. Jin'in kendisi geliyormuş. Hatta IA'ya sesini bağışlayan şarkıcı, Lia da geliyormuş. Onun sesiyle dinlemek eminim ilginç olur :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sefer benden hızlı çıktın :D Ben mekakucityactors.com dan bakıyorum hep, orada daha çıkmamış. Bu arada dün Momo'nun doğum günüydü, burada kutlamayı unutmuşum :P

Benden de bir haber: 1-2 martta bir etkinlik olacakmış. Jin'in kendisi geliyormuş. Hatta IA'ya sesini bağışlayan şarkıcı, Lia da geliyormuş. Onun sesiyle dinlemek eminim ilginç olur :D

tumblr da rastladım ama ben de sen paylaşmışsındır diye düşünmüştüm  :D resmi vardı ama doğrulamak için bende oraya baktım ama bulamayınca direk youtube  :D ses tam uymuş ama  -_-

animenin tanıtım videosunu gösterirler umarım :D

shingeki no kyojin opening-kagerou project   ilginç olmuş :D

http://www.youtube.com/watch?v=h22Pt0pGxsE

buda seto-mary 

kızaran seto olmuş ya :D

tumblr_n11pf7ydnt1redcnwo1_500.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

son dakika : bu seferde No:9 Konoha açıklandı cheer2-onion-head-emoticon.gif?129286249

http://www.youtube.com/watch?v=Mtoen8p_Jzg

seiyuu : Mamoru Miyano 

namı-diğer :

death note : yagami light 

free! : matsuoka rin

karneval : yogi

durarara : kida masaomi 

vampire knight : kiryuu zero

Ben genelde siteyi kontrol ettiğimden yeni izledim yahu -.-'

Bundan sonra mekakucity'nin sitesini takip etmeyi bırakıyorum  :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben genelde siteyi kontrol ettiğimden yeni izledim yahu -.-'

Bundan sonra mekakucity'nin sitesini takip etmeyi bırakıyorum  :depressed1-onion-head-emoticon:

Seni çok iyi anlıyorum. Birde ilk çıktığında Türkiyede izlenememesi yok mu :(

Edit: o linkte şuna çok güldüm :D

BgDOT8nCEAAqRyp.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.