Jump to content

Shonen Jump Pişman Olsa Gerek

Misafir

Önerilen İletiler

Helal Olsun Shounen Jump'a adamlar bu işi biliyor gözüme girdiler, bende olsam yayımlamazdım Shingeki no kyojin'i, hikaye dandirik/çizimler desen zaten dandirik, konu bütünlüğü yok

barış adminim yapma böyle çizimlerini bende sevmiyorum ama hikaye dandrik,konu bütünlüğü yok gibi şeyler deme şu anda mangada günceldemisin acaba :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

barış adminim yapma böyle çizimlerini bende sevmiyorum ama hikaye dandrik,konu bütünlüğü yok gibi şeyler deme şu anda mangada günceldemisin acaba :huh:

Ben animesinde bahsediyorum ;) animesini beğenmeyen biri olarak zaten mangasına iye bakayım ki :P aklımdan geçenler için bak bakalım =

uyduruk bir kadın dev için miydi koca anime, devlerin kökeni hakkında bilgi olmadan, eren'in babası hakkında hiç birşey öğrenemeden, eren'in boynundaki anahtar ile evlerine gidilip bakılmadan saçma sapan bitti anime, tahminim devamı gelir animenin yoksa uyduruk bir anime olarak tarihteki yerini alır (mesela berserkte bir sürükleyicilik vardı, anime biter bitmez insanın mangasına koşası geliyordu devamını okumak için, ama aynı şeyi SNK'de hissetmedim <_< 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben animesinde bahsediyorum ;) animesini beğenmeyen biri olarak zaten mangasına iye bakayım ki :P aklımdan geçenler için bak bakalım =

uyduruk bir kadın dev için miydi koca anime, devlerin kökeni hakkında bilgi olmadan, eren'in babası hakkında hiç birşey öğrenemeden, eren'in boynundaki anahtar ile evlerine gidilip bakılmadan saçma sapan bitti anime, tahminim devamı gelir animenin yoksa uyduruk bir anime olarak tarihteki yerini alır (mesela berserkte bir sürükleyicilik vardı, anime biter bitmez insanın mangasına koşası geliyordu devamını okumak için, ama aynı şeyi SNK'de hissetmedim <_< 

devamı gelir animenin ortada bitmeside manganın ayda bir çıkmasından dolayı ki bu ayda 1 meselesini bende sevmiyorum anime mangaya yaklaştığı için kestiler ortada büyük ihtimalle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Atack on titan da konu bütünlüğü gibi birşey aslında bölüm sayısını yarıda değil çeyreğine bile gelmeden kestikleri için animeye yazık oldu.

Gerçekten çizimlerini kötü diye yargılamanız çok yanlış şu anda piyasada bulunan popüler animelere bin basar çizimleri .

Anime kısa kesmeseydi emin olun konu sürükleyici olduğu halde o savaş acı nefret insanı bağımlı hale getiriyor animesine.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animesini izlemiştim ama devam edecekler mi animesine bunu bilmediğim için mangasına başlayayım dedim 1 günde güncel oldum gerçekten harika  :embarrassed4-onion-head-emotico özellikle Levi  :bled1-onion-head-emoticon:  ve satışlarıda gayet güzel ve hakkını alan bir seri. gerçekten pişman olması gerek shonen jump'ın :D Mart ayındaki seriyi okumak için can atıyorum  :admire-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon: keşke ayda değilde haftada olsa diyorum ama adamlarda haklı yani 1 bölüm en az 48 sayfa  :hehe-onion-head-emoticon:  Neyse ben mangakasına başarılar diliyorum ve Maria duvarının alınacağı günü bekliyorum :D devler hakkında daha fazla şeyler öğrenmemiz gerek :D 

post-16339-0-32636700-1393545744_thumb.j

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonuçta Shingeki'nin tarzı Jump'a uymazdı ki adamlar neleri geri çevirmişlerdir, sırf bir seri için ah vah çekeceklerini sanmıyorum.

Ayrıca SnK ben dahil bolca abartılan bir seri. Mangası ayda 50 sayfa çıkıyorsa 40 sayfası boş yere gidiyor. Ana hikayeye adamakıllı giriş yapamadılar anca yan olaylara girişiyorlar. Ama o yan olaylar da neredeyse sadece kendilerine engel oluşturma amaçlı, ana konu hakkında yine pek bir şey olmuyor. Ama serinin son 5-6 sayısı çok güzel olacaktır. Umarım kısa sürede bitiş haberi gelir. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.