Jump to content
Türk Anime TV Forum

Barış D. Baryshx

Forum Admin
    4.205
  • Son ziyareti

• Başarı

46

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğ   
    Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğendiğim için 10 puan vermiştim. Fakat yinede o zaman bile bu kadar sarmamıştı. Geçenlerde mangasının 3 cildini sipariş ettim, geldi, okudum. Çünkü internetten manga okumak hoşuma gitmiyordu ve ilk 3 cildi öylesine okuyup bırakırım diyordum ancak dayanamadım fiziksel kitapları koklaya koklaya bitirince (mangalar çok güzel kokuyor) 4-5-6-7-8-10-11-12...... diye internetten devam ettim bu şekilde her gece okudum azar azar okudum okudum. Geçen haftalarda 22 veya 23. ciltteyken Golden Age kısmının movie'leri izlemediğim için manganın o kısmında birde movieleri izledim nedense bayağı güzel geldi ne olacağını bilsem bile beğendim, sonra mangaya devam ettim işte şimdilerde neredeyse 300. bölümlere gelmek üzereyim "bu Berserk neymiş böyle!!!" dedim resmen. Niye daha önce okumadım diye düşündüm. Myanimelistte 1. sıradaki manga olmasına şaşmamalı. Ayrıca yeni yapılan kötü animasyonlu 2016 ve 2017 serilerini bir daha izlemek istiyorum çünkü önceki izleyişimde mangadan bihaber olduğum için bune diyip sıkılarak izlemiştim. Zaten hiçbişey hatırlamıyorum onlar hakkında (animasyonlarının kötü oluşu dışında) Şimdiyse izlersem her şeyi bildiğim için daha zevkli geleceğine eminim. Güzel içimi döktüm 😄
  2. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to xSerhat for bir durum güncellemesi, Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geri   
    Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geriye gittiğimde resimler açılmadı.

3. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi... İyi ki... 19 .07 ❤️ ❤   
    Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi...
    İyi ki... 19.07 ❤️❤️

4. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Abin Denizci bebeğim. 😁 http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png   
    Abin Denizci bebeğim. 😁
    http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png

5. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Giselle Night for bir durum güncellemesi, Vay canına neredeyse 1 yıl olmus gideli! 🙂   
    Vay canına neredeyse 1 yıl olmus gideli! 🙂

6. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, Ehehehe   
    Ehehehe
  7. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uyg   
    Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uygulayıp soyarken Orochimaru'ya dönüşüyorum jsjsjsjsjd
  8. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 28 Haziran   
    28 Haziran
  9. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 21 Haziran   
    21 Haziran
  10. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi   
    One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi

11. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 31 Mayıs   
    31 Mayıs
  12. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 19 Nisan   
    19 Nisan
  13. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Berserk... özlemişim.   
    Berserk... özlemişim.
  14. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 12 Nisan Steins;Gate 0   
    12 Nisan Steins;Gate 0
  15. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi,   
  16. Karmaşık
    Barış D. Baryshx reacted to Ancaks for bir durum güncellemesi, Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri   
    Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri için büyük bir rakam :P
  17. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Özlemişim be burayı   
    Özlemişim be burayı 
  18. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Isao Takahata için diyeceğim tek şey erkekler hayalleriyle ölürler.   
    Isao Takahata için diyeceğim tek şey erkekler hayalleriyle ölürler.
  19. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Minna_san ben hikaye yazıyorum Epik Novel de... https://www.epiknovel.com/seri/erasin   
    Minna_san ben hikaye yazıyorum Epik Novel de...

https://www.epiknovel.com/seri/erasinley-bir-peri-kralligi

beğeni, yorum, eleştiri ve tavisyelerinizi bekliyorum....

Aklıma Yeni geldi söylemek
  20. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs   
    Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs
  21. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to eskiçeviri for bir durum güncellemesi, Ve yarın InuYasha serisinin final bölümü yayınlanacaktır...   
    Ve yarın InuYasha serisinin final bölümü yayınlanacaktır...
  22. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi.
    Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaaaaam
  23. Karmaşık
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Rito'nun içinde bir bleach fanı var.   
    Rito'nun içinde bir bleach fanı var.

24. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to quincy for bir durum güncellemesi, naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d   
    naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d 

25. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 7 Mart   
    7 Mart