Jump to content

salt

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

salt hakkında

• Doğum günü 08/01/1988

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

336 profil görütülenme

salt üyemizin başarıları

1. salt

En Son Bitirdiğiniz Anime?

"Kareshi Kanojo no Jijou" Ne varsa eskilerde var. İzledigim en guzel serilerden biriydi. Bunca zaman gozumden kacmis olmasina da sasirdim. Ancak, 13. bolumden sonrasi icin sanirim turkce altyazisi yok.
  2. salt

Lovely Complex

sevimli bir animedir. otani yi karakter olarak bir ayrı sevmiştim. nedenini bilmiyrm:)
  3. salt

Honey and Clover

güzeldir. bunun gibi animeler arıyorum ama onca anime arasında bulmak zorlaşıyor artık. önerisi olanlar eğer üşenmezde fikir verirlerse msj olarak müteşekkir olurum.
  4. salt

NANA

öncelikle tanıtım için teşekkürler; açıkçası bu harika anime hakkında kimsenin eleştirel yorum yapmamış olmasına şaşırdım. izlediğim en güzel, en gerçekçi ve en etkileyici animelerden biridir. ilk izlememin üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hala favorim diyebilirim. externalımdan silmeye cesaret edemiyorum ya yine nana krizim tutarsa diye. müzikleri ayrı güzeldir. başta hiç sıcak bakmamıştım bunu izlemeye. çizimleri itici görünüyordu ama bir iki bölüm sonrasında büyülenmeye başladım sanırım:)
  5. salt

Rurouni Kenshin

anime sevipte bunu izlememek olmaz; özellikle ovaları...!
  6. salt

Ouran High School Host Club

izlediğim ilk animeler arasında ve hala izlerken hissettiğim keyif duygusunu unutabilmiş değilim. aradan çok zaman geçtiği için hakkını şu yazdıklarımla veremem diye düşünüyorum. kısacası, tavsiye edilir.
  7. salt

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

"Gözler sadece dekorasyon içindir." Andre (Berusaiyu no Bara)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.