Jump to content

ByBesgen

Üyeler
  • İçerik sayısı

327
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne ByBesgen kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çekişle oyun kazandım ...Çok mutluyum :D

2. Çekişle oyun kazandım ...Çok mutluyum :D

1. ByBesgen

ByBesgen

Server derken öyle server değil :D Server dan kastım avrupa yayımı amerika yayımı vs.

2. (See 12 other replies to this status update)

3. Çekişle oyun kazandım ...Çok mutluyum :D

1. ByBesgen

ByBesgen

Sna şöyle diyeyim Aion normalde mükemmel bir oyun amerika serverı veya kore serverı filan mükemmel hiç para yatırmana gerek kalmadan oynayabilirsin fakat avrupa serverı şu an sıkıntılı. Oyunun avrupa yayımcısı gameforge. Paragöz bir şirket. Güzelim oyundan para kazanmak için oyunu mahvediyorlar.

4. Çekişle oyun kazandım ...Çok mutluyum :D

1. ByBesgen

ByBesgen

he bir de gameforge'sa oynama bence şu an bayağı ayağa düştü ama mükemmel bir oyun çok geniş kapsamlı

5. Çekişle oyun kazandım ...Çok mutluyum :D

1. ByBesgen

ByBesgen

Aion oynuyordum geçen sene :D hayırlı olsun da online oyun seviyor musun ?

6. Çekişle oyun kazandım ...Çok mutluyum :D

7. Hız görmek isteyenler tıklasın. :D http://i.hizliresim.com/eymMOn.png

1. ByBesgen

ByBesgen

:D nerede bu odtü nün merkezine mi gittin

2. (See 2 other replies to this status update)

8. Millet yukarda ders işliyo benpc odasında takılıyom :D :D

9. Ahhh beee Minato gibi babam,Kushina gibi annem,Matsumoto gibi teyzem,Makarov gibi dedem,Gintoki gibi abim,Kagura gibi kız kardeşim,Erza gibi ablam,Toshiro gibi erkek kardeşim,Tsukuyo gibi bir ExSevgilim :D...Öğretmenim Onizuka,Komşu bir İchigo,Amcam bir Dante,Halam bir Tsunade,Temizlikçimiz Levi...Nyanko Sensei gibide kedim olsa ahhh ahhh :|

10. Telefona Jailbreak yapıyım derken başıma bir yığın iş açıldı. :S

1. ByBesgen

ByBesgen

Allah'tan düzeltebildim şimdi. Telefonsuzluk zor.

2. (See 2 other replies to this status update)

11. Ehliyetimi aldım sonunda. :D

1. ByBesgen

ByBesgen

Benim ehliyet baya gün yüzü görür diye düşünüyorum. Zaten 6 senedir araba kullanıyorum. Aldıktan sonra kullanmassam ayıp olur. :D

2. (See 7 other replies to this status update)

12. Ehliyetimi aldım sonunda. :D

1. ByBesgen

ByBesgen

Baklava deme ya zaten künefe aldırdılar ekonomik krize girdim. :D Ferrari olmasa da olur. Öğrenci adamız 20 binlik bir şey de yeter. (Malesef böyle bir şey olmayacak.)

2. (See 7 other replies to this status update)

13. Yarın hocahttp://images6.alphacoders.com/301/301584.jpg

1. ByBesgen

ByBesgen

Bu ne böyle iyi ki bir şey paylaştık çalan çalana :D

2. (See 11 other replies to this status update)

14. Yarın hocahttp://images6.alphacoders.com/301/301584.jpg

1. ByBesgen

ByBesgen

Bende bu wallpaper'la sunum yapmıştım.

http://u1312.hizliresim.com/1j/m/vpucy.jpg

Millet bilmeyince ayrı bir havası oluyor. :D

2. (See 11 other replies to this status update)

15. Steins;Gate'in altyazı kayması olmayanı var mı?

1. ByBesgen

ByBesgen

şu an torrentle indirme yapamıyorum. Nese mecbur ing. altyazı indircez heralde.

2. (See 1 other reply to this status update)

16. Bana animeler veya filmler için direk sadece ingilizce altyazı indirebileceğim bir site önerebilecek var mı. Divxplanet hariç. Özellikle yabancı bir site arıyorum.

17. Bana animeler veya filmler için direk sadece ingilizce altyazı indirebileceğim bir site önerebilecek var mı. Divxplanet hariç. Özellikle yabancı bir site arıyorum.

1. ByBesgen

ByBesgen

Orda da bi anormallik var üye girişi yapamıyorum.

2. (See 3 other replies to this status update)

18. Kız Hobit filminindeki Misty Mountains çok güzel coverlemiş...http://www.youtube.com/watch?v=0dEZMAeiAiY

1. ByBesgen

ByBesgen

Çok güzel coverları var paylaşım için teşekkürler

2. (See 1 other reply to this status update)

19. arasıra düşünüyorum burası türk anime forum mu diye anime haricinde face book gibi kullananlar var burayı çok ilginç anime haberlerini onlar yüzünden göremiyorum onlar kendilerini bilir fece book ta flan yapın şu muhappetlerinizi

1. ByBesgen

ByBesgen

Tamam olayı biliyoruz da benim anlamadığım bu konuşmaları milleti rencide ederek yapman. Güzelce söyle dinlemezlerse orası onların sorunu uyarılarını alır otururlar zaten. Şu an forumda düzenli takip eden admin olarak bir tek barış var. O da ne kadar toparlayabiliyorsa forumu artık. Açık kapatılınca böyle sorunlar da ortadan kalkar. Bu kadar dert edilecek bir durum yok ortada.

20. arasıra düşünüyorum burası türk anime forum mu diye anime haricinde face book gibi kullananlar var burayı çok ilginç anime haberlerini onlar yüzünden göremiyorum onlar kendilerini bilir fece book ta flan yapın şu muhappetlerinizi

1. ByBesgen

ByBesgen

Bu anime forumunda konu dışı diye bir başlık yok mu?

21. arasıra düşünüyorum burası türk anime forum mu diye anime haricinde face book gibi kullananlar var burayı çok ilginç anime haberlerini onlar yüzünden göremiyorum onlar kendilerini bilir fece book ta flan yapın şu muhappetlerinizi

1. ByBesgen

ByBesgen

Durduk yere millete sataşman çok yersiz. Burası bir forum millet istediği şeyi paylaşmakta serbest. Zaten bunun için açılmış bir yer. Doğru başlık altında olduğu sürece her türlü konu açılabilir. İsteyen kınar isteyen de över. Fakat bunu yaparkende milleti kırmaya ne gerek var. Millete sataşmak yerine fikirlere saygı duymalısın. Modun görevi kendi sevmediği konuşarı kapatıp hoşuna gitmeyen mesajları silmek değildir.

22. Şu an o kadar mutluyum ki... Hem İos 7 yi kurabildim hem de indirmek istediklerimi indirebildim.

1. ByBesgen

ByBesgen

Bende değişen bir şey olmadı. Sen ne kullanıyorsun?

2. (See 9 other replies to this status update)

23. Şu an o kadar mutluyum ki... Hem İos 7 yi kurabildim hem de indirmek istediklerimi indirebildim.

24. Şu an o kadar mutluyum ki... Hem İos 7 yi kurabildim hem de indirmek istediklerimi indirebildim.

1. ByBesgen

ByBesgen

Bende yavaşlama yok fakat bahsettiğim şey uygulamalar açılırken ki animasyon gösterisi. Başta biraz dolaylı yoldan anlatmaya çalıştım. :D

2. (See 9 other replies to this status update)

25. arasıra düşünüyorum burası türk anime forum mu diye anime haricinde face book gibi kullananlar var burayı çok ilginç anime haberlerini onlar yüzünden göremiyorum onlar kendilerini bilir fece book ta flan yapın şu muhappetlerinizi

1. ByBesgen

ByBesgen

Forum boş duracağına millet konuşsun daha iyi. Haberleri siteden veya sağ üstteki yeni içerikten görebilirsin.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.