Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

jans09 kullanıcısının paylaşımları

1. jans09

( 12 / 12 ) Gintama (2017)

Ya ben daha 2015i izlememiştimmmmmmm Zaman yok kahretsinnnnnnn Bu arada eline sağlık @Eldorwyn
  2. 27. bölüm eklenmiştir. @LeornKayn Tlogur güçlü ama bu yeni çıkanın bir farkı da var... Bir de İşida'ya güçsüz de dememek lazım. Tamam havalı girip dayak yediği doğrudur ama az da dayak atmadı şimdi :P
  3. Eline sağlık @Nones Beklediklerimden biri geldi sonunda......
  4. jans09

Bleach FC

5. David Garret'tan müthiş bir Chopin.....
  6. jans09

( 13 / 13 ) D.Gray-man Hallow

Nihayet aylar sonra son iki bölümü izleyebildim... Hemi de baştan.. Bu animeyi seviyorum arkadaş. Bir sonraki sezon yıllaaaaaar yıllar sonra gelecek olsa da D.Gray-man sevgim bitmeyecek... Eline sağlık @tristram666
  7. Nice yıllara Ercan @Cold Dewil Şu kiznaiverin OSTını atacaktım bulabilseydim ama bulamadım o yüzden iyi dileklerimle idare etmek zorunda kalacaksın... Hep gül, mutlu ol, şanslı ol, sev, sevil....
  8. jans09

( 25 / 25 ) All Out!!

Bizi daha fena merakta bırakacaklar. bi kaç bin sezon bi kaç milyon bölüm olsun bu anime Senin de eline sağlık X...
  9. jans09

( 25 / 25 ) All Out!!

Nedennn!!!!! Yaaa olmadı ama bu Oysa 12. bölüm çok güzeldi. Daha önce maç yaptıkları takımla karma antrenman yaptılar. Acayip keyifli geçmişti.
  10. One Ok Rock Zankyou no Terror Smiling Down
  11. jans09

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Yakov Gordin - Kafkas Atlantisi İnsanlık tarihinin en uzun ve en yıkıcı savaşlarından biri Kafkasya'da yaşandı. 1700'lerin başından itibaren Rusya İmparatorluğunun kısmi askeri harekatlarıyla başlayan, 1800'ler boyunca tüm Kafkasya'yı içine alacak bir ateşe dönüşen ve nihayet Rusya'nın bölgeyi hakimiyeti altına almasıyla sonuçlanan bu savaşın en trajik boyutu, savaş boyunca ve ağırlıklı olarak savaştan sonra Kafkas halklarının (özellikle de Adige, Abhaz/Abaza ve Ubıhların) yurtlarından sürgün edilişidir. Yazar Yakov Gordin'e göre, bu savaş ve kitlesel sürgün Kafkasya'yı büyük bir felakete sürükledi. Bunu, ünlü etnograf İvan N. Klingen'den alıntıyla, şöyle anlatıyor: "Çerkesleri ülkeden çıkararak, medeniyet önünde üzerimize, yitirilen güçlerin ve mahvolan bir kültürün ahlaki borcunu almış olduk. 3.000 yıl süresince biriken bu kültür, artık yerlinin deneyimli ve güçlü eliyle desteklenmediği için, doğanın devasa yaratıcı gücünün baskısı altında, 30 yılda mahvoldu… Burada ateş ve kılıç bir işe yaramaz, ve temelsiz projeler derde deva olmaz, çünkü eski gelenekler ebediyen öldü ve eski kültür neredeyse iz bırakmadan kayboldu."… Bu kitap, Kafkasya'nın, 'muazzam bir tufanla yokolan' mitolojik Atlantis gibi, büyük bir askeri-siyasi felaket sonucunda kayboluşunu anlatıyor…
  12. jans09

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim... Alttaki Haikyyu tüm sezonlar?
  13. Birinci sezondan sonra hemen atlarım :D Eline sağlık @tristram666
  14. Geçen sezon Japon TV kanallarında, reyting sıralamasında, 1. sıradaydı. İzlemeyi planlarken 2. sezon haberi gelmişti ertelemiştim. İyi ki ertelemişim bizden geliyor. Şimdiden eline sağlık @tristram666
  15. Senin yorumların da olmasa yazmaya hevesim kalmayacak sağ ol
  16. Kış sezonunda 2 shounen ai animenin olması Yuri on ice'dan sonra sevindirici bir haber oldu... Toplanın fujoushiler Super Lovers 2. sezon ve Spiritpact geliyor... 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Millet ne ballı. Şöyle doğru düzgün Seinen çıkmıyor :(

2. jans09

jans09

Seinen de var da çekici gelmiyor. İzleyip bi bakmak lazım... 

17. Tema değişmiş... :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. slimjack

slimjack

Bende alıştığım birşeyin değişmesini sevmem ama değiştirirken bize sormuyorlar ki yapacak birşey yok alışcaz :)

Aslında forum ahalisine sorulsada ona göre tema değişse daha iyi olur. Anket filan yapılsa güzel olur bence. Neyse siz adminler toplantısında konuşursunuz artık ;)

3. jans09

jans09

Üyelere sorulsa kaos olur... Yöneticiler daha kullanışlı ve modern olsun istiyorlar muhtemelen... 

4. slimjack

slimjack

Hayır temanın nasıl yapılacağı sorulsun demiyorum. Yani örneğin 2 tane yeni teman var bunu sorarsın hangisi daha güzel diye, en çok sevileni koyarsın öyle olabilir bence. Benim demek istediğim buydu yoksa öbür türlü işin içinden çıkılmaz :D

18. jans09

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

12. final bölüm eklenerek dizi tamamlanmıştır.. İyi seyirler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.