Jump to content

ozgurbasat

Kayıtlı Üye
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

ozgurbasat's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Tamamen pazarlama ile alakalı. Böyle kendinden emin bir şekilde özgüvenli ve güçlü erkek imajı çizip kendini kıza kakalayacaksın. İyi olmasan bile sanki iyiymişsin gibi davrancaksın. Müşteriyi iyi tanıyıp ona göre kendini süsleyeceksin.
 2. One Piece beni ağlatabilen nadir şeylerden biri.
 3. Bencede honcock ile evlensin ama luffy'nin kadın gibi bir derdi yok.
 4. One piece konusu monotonlaşmıyor yada abartıya kaçmıyor. Yani diyorsun ki adam şeytan meyvesi yemiş o özelliği kazanmış. Ama örneğin naruto öyle değil. Naruto iyice pokemon'a bağladı. Hani bi noktaya kadar anlarım. Çakran ile yapıyorsun derim ama artık çakra ile yapılabilecek şeyleri çoktan aştılar. Eskiden dövüş sahneleri harikaydı. Şimdi o dövüş sahneleri yok. Birde üstüne fiil bölümler girdi. One piece yeni kavramlar üretmesi gerekmiyor yada bazı kavramlar içine sıkışmıyor. İstedikleri konsepti yeni bir ada koyarak hallediyorlar. One piece'in çoğu fiil bölümü sıkılmadan izleniyor. Örneğin bleach'te monotonlaşan bozan diğer animelerden. Anime şunun üstüne kurulu: hep ichigo ve biri dövüşüyor.
 5. Millet konuya dönüyoruz. Spoiler vermiyoruz.
 6. O kadar kılıç darbesinden sonra ölmeyen karakterler sana normal gelmeye başladıysa, yüksek elektrik karşısında erimeyen lastikte bence sana normal gelmeli. ben ilk karakterlerin kılıç darbesi aldığını görünce dedim gitti canım karakter. karakter mundar oldu. ama malum karakterler boydan boya çizilselerde ölmüyorlar. Kempachi, ichigo ile dövüştüğünde çoşkusunu kaybetmişti. ve kılıcınıda çok zorladı. Bu nedenden dolayı berabere kaldılar. Ama şu tekrar yapsalar kempachi alır ya da alamaz bilmiyorum. Belki hollow gücüyle alt etebilir kampachiyi.
 7. :D :D Lastik dediksek şeytan meyvesinin verdiği şeytani bir güçle desteklenen bir lastikten bahsediyoruz. Don lastiğinden değil. :D
 8. Luffy ve enel kapışması imkansız bir kapışma değildi. Lastik elektriğe kariı kuvvetlidir. Senin dediğin hiç bir şey anlamadım.
 9. Manga'da konular almış başını gitmiş. Adamı zorla mangaya başlatacaksınız. :D
 10. Tabi ki böyle şeyler olur ve olsunda ama bazen çok abartıyorlar. Öyle ki kahramanın öyle bir özelliği yokta bir tarafından uyduruyormuş gibi oluyor. Yani 2 3 rakibi anlarım. ama 4 5 rakibide ölümün eşiğine gelip son anda uydurduğu bir şeyle yada bağırarak gaza gelerek yenmesi biraz saçma.
 11. Bir de hayatımdaki en salak son Digimon ilk sezondur... Dövüş mövüş olmadan digital saatler sayesinde ohh valla :D :D Sorma ya geçen sefer dedim bir izleyeyim küçükken sevdiğim animeyi. Bütün bölümler şu olaylara kurulu: - Karakterin üstüne gidilir ve karakter ağlatılır. - Karakter bağırır - Ve Digimonu evrim geçirir ve alayına gider.
 12. Arkadaşlar animeleri seviyorum ama beni kıl eden bir durum var. Animelerin neredeyse çoğunda kahramanımızın yada kahramanlarımızın karşısına bir rakip çıkar. Ama öyle böyle değil rakip çok güçlüdür. Kahramanımızı her yönden ezer. Dersiniz artık bizimkini işi bitti. Yani ne yapsın adam çok güçlü. Yada bizimkisi o kadar darbe aldı, daha nasıl baş etsin. Ama yapımcılar tam kahramanımızın ölümüne yakın hiç olmadık yerden bir mücize yaratırlar ve kahramanımız o kendisinden kat ve kat güçlü olan karakteri yener. Hatta bu sırada bir yan karakter kahramanımızın rakibini nasıl yendiğini etkilenmiş bir şekilde yada büyük bir soğuk kanlılıkla anlatarak bizi etkiler. Hadi bunların hiç biri olmadı diyelim. Bleach'teki gibi karakterlerimiz düşman tarafından ölümün eşiğine kadar getirilir ve öldürmeden bırakılır.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.