Jump to content

HeAnDeR

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

HeAnDeR hakkında

• Doğum günü 12/06/1998

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

705 profil görütülenme

HeAnDeR üyemizin başarıları

1. HeAnDeR

Sword Art Online’a Özel Anime

Fazla ümitlenmeyin, saçmalarlar üzülürsünüz.
  2. HeAnDeR

Anime Reyting Rekoru Kırıldı

Sevindim. Animeyi izlemeyeli 1,5 yıl olmuş bile uzdu :( Bu arada Sao fma yı geçmiş ... Amerika beyler twilight var orda. Ne bekliyorsunuz ? Justin bieber ın en çok hayranı orda. Fazla birşey beklemeyin oradan. Bleach'in 1. seçilmesi bile mucize.
  3. HeAnDeR

Değiştirmek İstediğiniz (Spoiler içerir)

Code geass ve guilty crown. Ne olduğunu yazmıyorum anlayan anlar.
  4. HeAnDeR

2013 Sonbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Sonunda!! Kuroko geliyor millet :D bekleyemiyorum umarım hemen sonbahar gelmez(okullar açılacak bir de)
  5. HeAnDeR

Date A Live 2. Sezon

Zaten belliydi. O ne saçma bir sondur, zaten son değilmiş. Güzel bir haber oldu sevindim :)
  6. HeAnDeR

En Komik Anime Karakteriniz

Bence beelzebubdan furuichi(manga okuyanlar bilir :( ) ve gintama'dan madao :D
  7. HeAnDeR

Burçlar!

Ben ne dedim :D tam olarak inanmıyorum işte teorik olarak gezip görme isteği doğru ama onu yalanlayamam .) Hayırlı olsun, kova burçları dahi olursa benim yaşıt kuzen ve annem de dahi oluyor. Benim kuzenden dahi olmayı hiç beklemem :D
  8. HeAnDeR

High school dxd ova 2

... Rüyanızda ne yaptığınızı sorabilir miyim? :ph34r:
  9. HeAnDeR

Burçlar!

Katılıyorum. Benim çok iyi geçindiğim ikizler arkadaşım var, Neyse kişilik özellikleri tam olarak uymaz zaten. Bende yayım ama hepsi uymuyor.
  10. HeAnDeR

Burçlar!

Çok inandığım söylenemez ama hepsini okudum, cidden guzel yazmışsın. Şu arası iyikötu kısmı tam doğru diyemem o kadar :)
  11. HeAnDeR

En güçlü Espada

Bence yammy en güçlüdür :P starktan bişe olmaz ichigo onu eski bankai haliyle alırdı. Gereken hız vardı ichigoda.
  12. HeAnDeR

En güçlü Espada

Yanlız konu kayıyor başka yerlere yok mu ulq'u savunan? veya yammy en güçlü diyen?
  13. HeAnDeR

En güçlü Espada

Unutmuşum :D 1 yıl önce gibiydi herhalde izlemiştim. Mugetsu atmıştı resmen :D
  14. HeAnDeR

En güçlü Espada

Brook'un yediği meyveden bulsun, ölürse diye :D
  15. HeAnDeR

En güçlü Espada

:D güldürdün, Kafasına göre takılıyor işte, bide şeytan meyvesi bulsun oh mis :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.