Jump to content

Muti

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Muti kullanıcısının paylaşımları

1. Muti

VocaloidTR

Daha önce tek tük çeviri yapanlar olmuş.Bu şarkı da çevrilmiş.Fakat benim yapmak istediğim Projectdivafr(Neredeyse bütün şarkıları fransızcaya çevirmişler.) veya amesubs(İngilizceye çevirmişler çoğu şarkıyı) gibi şarkıları düzenli ve mümkün olduğunca çok paylaşmak ki bir bakıma türkçe vocaloid hazinesi oluşturmak. Mesela IA diye bir vocaloid var çıkalı 2 sene oldu 1 tane bile şarkısı çevrilmemiş.Halbuki bence şarkıları çok güzel. Örnek bir tane koyayım. Ben başta çok bilindikleri,daha sonra ise yeni çıkmış vocaloid şarkılarını çevirmeyi düşünüyorum. Bad-end-night şarkısını da çeviricem elbette. desteğiniz için sağolun
  2. Vocaloid videolarının neredeyse bütün dillere çevrildiğini gördük ve bu işi sürekli ve düzenli yapıyorlar(Ama benden güzel yapıyorlar :\) Ben de başta en tanınmış ve bilindikleri kendim çevirerek (belki ilerde birileri gelir...) ve sublayarak paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz..... http://www.youtube.com/watch?v=8atyztP_LfU Not:İngilizceden çevirdiğim için çeviride hatalar olabilir kusura bakmayın hatallarımı söylerseniz düzeltmeye çalışırım. Not2:İstek parça alabilirim :D
  3. Muti

Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?

Hatsune mikuyu dinlerim ama Vocaloid den favorin Kagamine rin-len Buda en sevdiğim şarkıları
  4. Muti

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Watashi wa seigi da ! (Ben adaletim) Death note da L söylüyodu.
  5. Muti

sorun

İlk olarak internete yüklemen lazım bu siteye yükleyebilirsin http://www.imageshack.com/ sonra bu sitedeki linkten paylaşabilirsin
  6. Muti

Anime Karakteleri gibi olmak.

L gibi olabilir giyimde sıkıntı yok zaten saçı da yaptırmayınca L saçı yapmış oluyosun ^_^ Sadece daha fazla tatlı yemem lazım
  7. Death note , Naruto(fillerler hariç), One piece , Devil May Cry , Dragon Ball , Bleach , Avatar The last airbender-Legend of korra, Pokemon , Rock Lee No Seishun Full-Power Ben o kadar anime izlemiş miyim :huh: Gene olsa gene izlerim Pişman değilim :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.