Jump to content

rek

Üyeler
  • İçerik sayısı

355
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne rek kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Asılsız bir olayın protestolarından dolayı (o işi tartışmak bize düşmez ama) tüm çekik gözlü arkadaşlar tehlikedeymiş. Aman dikkatli olun. :D

1. rek

rek

Yok canım, ülkenin turizm kaynağı falan umursadıkları mı var? Türklüklerini çok seviyorlar sonuçta, sonuna kadar.

2. (See 7 other replies to this status update)

2. Asılsız bir olayın protestolarından dolayı (o işi tartışmak bize düşmez ama) tüm çekik gözlü arkadaşlar tehlikedeymiş. Aman dikkatli olun. :D

1. rek

rek

Hocam ben dayak yiyen Korelilere acıyorum bir de ya. Umarım ortalıkta aval aval dolaşıp fotoğraf çeken Japon turistlere de bulaşmazlar. :D

2. (See 7 other replies to this status update)

3. http://forum.turkanime.tv/topic/10861-rekin-atölyesi-imza-isteklerine-açık/ yetkili birinden bu konuyu silmesini rica edebilir miyim? :D
    1. rek

rek

kitleyince yenisini açmak serbest oluyor mu ama onu merak ediyorum :D

2. (See 11 other replies to this status update)

4. Niye herkes gitti ya yaz geldi gelsenize. >:c

5. IOSta ne B** varda İOSa çıkartıyorsuunz saedce oyunu niye androidciler suçu ne :(

1. rek

rek

İşleyişini sevmiyorum öncelikle. Doğru dürüst uygulamaların olmamasını vb. Gerçekten acayip istediğim, ihtiyacımın olduğu uygulamalar var. Fakat sadece bu telefonu aldığım için pişmanım.

2. (See 18 other replies to this status update)

6. IOSta ne B** varda İOSa çıkartıyorsuunz saedce oyunu niye androidciler suçu ne :(

1. rek

rek

Windows phonedan nefret ediyorum bir windows phone kullanıcısı olarak ben.

7. IOSta ne B** varda İOSa çıkartıyorsuunz saedce oyunu niye androidciler suçu ne :(

8. IOSta ne B** varda İOSa çıkartıyorsuunz saedce oyunu niye androidciler suçu ne :(

1. rek

rek

Eğer öyleyse bir de windows phone kullanıcısı olan beni düşün. :D

9. IOSta ne B** varda İOSa çıkartıyorsuunz saedce oyunu niye androidciler suçu ne :(

10. Türkanime facebook sayfasının takipçi kitlesi fazla sinir bozucu ya. :/

11. Ayi sakali gormekten biktim anliyo musun? :(

1. rek

rek

Bir de şeyler var, millet bana gay demesin diye sırf sol kulağına küpe takanlar...

12. Ayi sakali gormekten biktim anliyo musun? :(

1. rek

rek

Sakalsız Türk erkeği mi olurmuş ya? Sakal ve bıyık dediğin şey erkeğin tamamlayıcısıdır. Ha yani öyle şeriatçı sakalı da olmaz ama sakal her erkeğe yakışır kanımca.

13. Ayi sakali gormekten biktim anliyo musun? :(

1. rek

rek

Bence şu pantolon olayı o kadar abartı bir şey değil ama benim de görmekten bıktığım tipler var ama burada belirtmem biraz dini ayrımcılık olarak görülebilir.

14. Lanet olsun sanırım yatağımda bir böcek var ve her yerimi ısırmış. Kaşıntıdan ölüyorum. :(

1. rek

rek

İç anadoluda bu zamanlarda pek sivrisinek yok desem yeridir. :D Cildiyeciye gideceğim elimde baloncuk çıktı fakat patlamadı belki başka bir şeydir diye. Bu ısırıkları da göstereceğim. :D

2. (See 4 other replies to this status update)

15. Gercek mi? :o :o Haber eski ama simdi goruyoyorum. İtiraf ediyorum camli kosku, Kalehoyuk' u bende bilmiyordum. Utandim. -.-' http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber/turkiye/203712/Arinc_tan_Japon_Prensi_ne__Elinin_koru_diyecegim_ama....html

1. rek

rek

Doğruluyorum bu haberi, beklenir; her şey beklenir.

2. (See 8 other replies to this status update)

16. Modanın kalbinin atmadığı şehir İstanbul... Eteksiz sadece T-Shirt giyen biri, Normal yırtmaçlarda arkada yırtık olmamasına rağmen

1. rek

rek

T-shirt'ün uzunluğuna bağlı bence. :p

2. (See 2 other replies to this status update)

17. Bu dizi böyle miydi gencler.. o.O http://i.hizliresim.com/LanJAz.jpg

1. rek

rek

İsviçre'nin her zaman unutmaya çalıştığı ama hiçbir zaman kurtulamadığı büyük bir olayın deşifresi. Bu olay tabii ki çocuk köleliği.

2. (See 4 other replies to this status update)

18. Bu sabah 8 yıllık dostum hayat arkadaşım bilgisayarım 512Mb hakkın rahmetine kavuşmuş bulunmaktadır. İçini temizledikten sonra cpusu alev almış feci sekilde elektrik akımına kapılarak can vermistir. Meger ölüyü yıkamış son yolculuğuna uğurlamışım. Dostlar sağolsun :(

19. Gintama'nın son iki bölümü çok iyi ya. O Doraemon openingi... :ASD

1. rek

rek

Diğer animelere yaptıkları göndermeler muhteşem. Karakterler de çok iyi. :D

2. (See 11 other replies to this status update)

20. Actigi konuya ilgi gosterilmemesinr uzulen bi' ben degilmisim. Ondan sonra forum durgun, forum baydi.:P

21. Şu önümdeki iki hafta çabuk geçerse mutlu olacağım. .s

1. rek

rek

aynen ya bitsin işte 1 haftada hotstaki tüm heroları alacağım gold ile :D

2. (See 1 other reply to this status update)

22. Geçen arkadaşlarla dürüm yerken az milletin dedikodusunu yapalım dedik. Konuşuyoruz işte yavşak falan diye. Aniden bir kadın arkasına dönüp geğirerek "Az terbiyeli olurmu*suuğğgh*nuz burada aile var" dedi. Dişinde sallanan domates parçası beni benden aldı. Gerçekten evde babası ana bacı küfrederken bizim "yavşak" dememiz çocuklarını derinden etkilemiş olmalı. :ddd

1. rek

rek

Önüne gelene yazmaya çalışan insanlara daha nazik bir tabir bulabilirsen hatamı kabullenirim. Orada sonuçta biz ana bacı küfretmemişiz. Konuşmamızda 1 kez yavşak geçmiş o kadar. Tabii ki konuşmamamı ve evde bilgisayarımla güneş veya arkadaş yüzü görmeden sürekli anime izleyerek asosyallik yapmamı beklemen normal.

2. (See 5 other replies to this status update)

23. Geçen arkadaşlarla dürüm yerken az milletin dedikodusunu yapalım dedik. Konuşuyoruz işte yavşak falan diye. Aniden bir kadın arkasına dönüp geğirerek "Az terbiyeli olurmu*suuğğgh*nuz burada aile var" dedi. Dişinde sallanan domates parçası beni benden aldı. Gerçekten evde babası ana bacı küfrederken bizim "yavşak" dememiz çocuklarını derinden etkilemiş olmalı. :ddd

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.