Jump to content

forever young

Üyeler
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

forever young kullanıcısının paylaşımları

1. forever young

ohayo

mersi mersi hoşbuldum teşekkürler memnun oldum berkaysan teşekkrler levinin olayı yakışıklılık değil aslında ya. du bakıyım hımm.. bi sahnede elemanın birini öyle pis dövüyo, öyle itinayla dövüyo ki, o an aşık oldum kendisine. (: yabancıların bad ass dediği şey sanırsam tarif edemiyorum leviiiğğsamayı (: hoşbuldum teşekkürler böhüğğ evet. neyseki başka bi aradaş bitirmiş gördüğümde sevindim. en kötü yerinde kalmıştı gerçekten, kusura bakmayın tekrar (: aynen benim için de hagu ve bilhassa morita çoook özel karakterler. izlediğim en sağlam konuyla karakterler o serideydi. morita deli dolu gibi görünüyodu ama ne kadar farklı bi insanmış dimi.. hoşbuldum smiley sayısında sınırlandırma olduğu için kendi smileylerimi tersten yaptım, anlaşılmıştır umarım (:
  2. forever young

ohayo

bi 24 saat giremedim konuyu donatmışsınız :) hemen başlıyım cevaplamaya. mersi :) oo maşallah. ben de o yaşa gelsem bırakmam ya, anime güzel şey. teşekkürler (: ben de anlamadım bi anda kaçıverdi izle izle. forumda leviğğğsama rumuzlu birini gördüğümde kopmuştum ya, baya levi hayranı varız galiba (: mimarlık mezunuyum, kamuda çalışıyorum. honey and cloverı sevmemin bi sebebi de ordakilerin mimarlık öğrencisi olmasıydı. güzel seri ya izlemeyen de izlesin (: aa çok güzel bi tarzmış beğendim (: evet gintama, o da süperdir (: i bölümde kadın kılığına zorla sokuyolar bunu, o kadar güzel olmuştu ki sayısız caps almıştım o bölümden ((: teşekkürlerrr memnun oldum furkan, bi dahakine el attığımız şeyleri tamamlamadan bırakmayız inşallah (: green day candır he ya (: mister treee kuuuuuulll
  3. yok beyler yanlış anlattım galiba. çevrilse tutarmı onu merak etmiştim. malum eski biraz.
  4. forever young

ohayo

hoşbuldum da amigosan ne ola ki? avatarımdakini amigo mu sandın yoksa :D hahah şiddetle tavsiye ederim izlemelisin, izle ki konuşalım :) abla lafından hazzetmiyorum pek, malum yaş ilerledikçe bağyanlar olarak hassaslaşıyoruz :P dookie-sama diyebilirsin :P
  5. buraya gelip kendimi tanıtmadığımı farkettim, yeni bi üye olarak üzerime düşen vazifeyi yapmak istedim kim ne kadar okuyacak bilmiyorum ama. bağyanım, 27,5 yaşındayım :P , çalışıyorum, 2009 dan beri animeciyiz :) rumuzumdan anlayan olur belki, green day hastasıyım aynı zamanda. ilk 2 senemde forumları çok geziyodum çeviri dahi yaptım sonra çalışmaya başladım azar azar izlemeye devam etsem de animeleri, forumlara vs katılma fırsatım hiç olmadı. yeni yeni düzenimi oturttum hobilerime yer ayırabiliyorum artık. öyle yani eski nikim biçok forumda ve en çok takıldığım animeou'da dcmbr idi, 3 sene evvel honey and cloverin ikinci sezonunun ilk 6 bölümünü çevirip ortadan kaybolan ve hala bu ortadan kayboluşundan ötürü utanç duyan kişiyim. (dediğim gibi işe yeni girmiştim ve yoğunluğu kaldıramadım) ama çeviri çok zevkli bir o kadar da yorucu iş gerçekten. hele de çok sevdiğiniz bir animeyse, honey and clover hala benim en özel animelerimden biri. dönüp dönüp aynı bölümleri izlediğim başka seri hatırlamıyorum. bi daha da çeviri yaparsam bi grupla falan değil altyazı yaparım koyarım diye düşünüyorum. (hala pes etmedim görüyorsunuz) o zamanlar fazla çevirmen ve grup yoktu sanki, şimdi maşallah bayağı var. zor iş ama ya çok vakit alıyo. kolay gelsin tüm çevirmenlere :) (glass no kameni çeviren yoksa bi süre sonra belki-alsammı-bilmiyorum-bitirebilirmiyim-kararsızım :lol:) eski demişken, turkanime.tv sitesinin büyük bi ihtiyacı karşıladığı aşikar, eskiden forum forum gezip bölüm indiriyodu insanlar, şimdi hepsi birarada. hayata geçirenlere teşekkür ediyorum. favori serilerim cowboy bebop, honey and clover ve one piece. şu sıra bir de shingeki no kyojin, levi nası bişisin sen yeaa :wub: öhöm yani güzel seri efekler falan ;) bir çoğumuz gibi etrafımda anime tartışacak/konuşacak kimsem yok, umarım burada güzel anime tartışmaları yapabiliriz. pazartesi günü iş çok sıkıcı hele bayram tatilinden sonra bleeeğğhh :wacko: takılın konuşalım.
  6. glass no kamen isteyen var mı. kafayı bozdum onu çevirmeye başlasam diyorum. ama destek görmezsem bırakırım sebatsız bir insanım ben. :mellow: mal'de 8.35 almış doğru dürüst ing çevirisi bile yok. nasıl iş anlamadım. :unsure:
  7. forever young

Cosplay Yardım

peruk al kaguranın ilk halini yap, ondan başka kapalı kıyafeti olan bayan karakter yok :)
  8. forever young

One Piece (Resim, Wallpaper)

aa hakkaten! zoro tashigi süper olurdu :D
  9. forever young

One Piece (Resim, Wallpaper)

müsait bi yerde kusayım ben :) şaka şaka, saygı duyuyorum :) luffyden bi halt olmaz da, sanji nami muhteşem bi çift olur bence :) keşke odacci yapsa öle bişi ama hiç sanmıyorum. hoş, bu adam bu mangaya dragon balldan esinlenerek başladı deil mi? orda bulmayla evlenip çocukları olmuştu ana karakterin. yine de ben luffyi bi kadınla düşünemiyorum. :) zoroyu da aynı şekilde, ne kadar beğensem de kendisini :) sanjixnami for the win :)
  10. forever young

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

sakura tabii ki. en embesil karakter diye sorsalar aynı cevabı veririm. işlevsiz
  11. forever young

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

garden of words + glass kamen 2005 - 12. bölüm devam etmekteyim
  12. forever young

Sword Art Online’a Özel Anime

türkün hayalgücü :) tek bölüme ne çok hikaye sığdırmışınız gençler :)
  13. forever young

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

cowboy bebop & honey and clover
  14. forever young

Yeni Bir Akım: Makankosappo

yaptıktan sonra çok kötü düşülür ya :/
  15. kare kanoyu istemiş arkadaşlar ama çok zor bi seri o ya. bikaç sene önce animesini ve ardından mangasını bitirince kendi kendime çevirmeye kalktıydım, ing altyazısının 500 küsür satır olduğunu görünce gözüm korkmuştu :S basit bi shojo gibi değil çok konuşma var. ya bi de mangası güzel onun, animesi pek değil. animeyi mangaka beğenmediği için kısa kesip saçma sapan bitiriyolar. ardından bi grup da manga çevircekki anlaşılcak orda dönen olay. yine de hideaki anno eseri diye saygı duymak lazım. bu arada bu konu sadece yarım kalanlar mı, yoksa çevrilmemişler var mı ben anlamadım. eğer çevrilmemişler de dahilse listeye Gokinjo Monogatari, Glass Kamen ve Yakitate Japan!! eklemek isterim.
  16. forever young

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

kakashi diyorum, onların dönemini ayrıntılı anlatsınlar bi obito mobito falan. yondaimenin hocalığını da görürüz
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.