Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sina kullanıcısının paylaşımları

1. Sina

Dark Passage Wild Card

Eh Rusları güzel ezdiler ama işleri şimdi daha zor, gidip kaybedecek olsak bile hiç degilse kendimizi turnuvada tanıtabilmemiz gene iyi bişey :D
  2. Sina

Merhaba ^.^

Hoşgeldin, forumda eğlenmene bak! :D
  3. Animenin adı Isshuukan Friends olarak geçiyor sitede sanırsam. Çeviriside var. :D
  4. Sina

Inou Battle Within Everyday Life’ın İlk Videosu

Klasik harem animesi, siz yapmaktan sıkılmadınız ben izlemekten sıkıldım cidden :D Hani harem yapıyorsunuz bari daha güzel bi konu vesaire ekleyin kuru kuru gitmiyor. Ana karakter bari degerli olsun :D
  5. Sina

Anime İstek ve Önerileri

Danshi Koukousei no Nichijou, Nichijou yada Gintama belki? Hataraku Maou-sama sayılabilir herhalde? :D Bu aralar Gekkan Shoujo Nozaki-kun'u izleyebilirsin. Pek yardımcı olamıyorum fazla komedi animesi izlemeyi sevmedigim/izlemedigim için :D
  6. Başka bir reverse harem daha. Sırf karakter tasarımları Makai Ouji'ye göre yapıldıysa izlerim. Yoksa pek ilgimi çekmiyor :D
  7. Sina

Anime İstek ve Önerileri

Shin Seiki Evangelion, Eden of the East, Madoka Magica, Monster, Shinsekai Yori, Psycho-Pass, Biraz kafa karıştırıcı istiyorsan Steins Gate, Zetsuen no Tempest izleyebilirsin.
  8. Sina

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Türkçe çevirilmiş seriler istiyorsan bilmiyorum hangileri çevirili falan, 07 ghost - Bana göre mangası animesinden çok iyidir, zaten dedigin gibi anime manganın hepsini kapsamıyor. Sanırım josei olarak geçiyordu. Horimiya - Hiç animesi çıkmadı, romantik komedi. Shojo falan degil çok iyidir. Makai Ouji- Animesi çıktı ama ben mangayı tercih ederim. Josei aynı şekilde. Onepunch man- Animesi yok, direk okumalısın tercih ederim. Seinen ve komedi olmalı sanırım. Btooom!- Seinen, animesini duymuşsundur, mangası daha iyimidir diyemiyorum nedense, ama olayların devamları yani :D Kiwaguro no Brynhilder - Gokuoku no brynhilder animesinin mangası. Animede atlanılan çok kısımları var. Harem olarak da geçiyor ama pek degil. Ana karakter yani haremi takmıyor. Seinen ve korku olarak geçiyordu sanırım. Ajin- korku ve seinen, şiddetle tavsiye ederim. Zaten en çok satan 2014 mangaları arasında. Apocalypse no Toride- Zombi mangası. Sanırım shounen olarak geçiyor ama manyak bişey. Yani kesin okumalısın. Aşırı iyidir. Kuroshitsuji- Daha yeni sezonu çıktı ama biraz işler karışık, yani animesinden takip etmeni de öneririrm. Shounen olarak geçiyor ama daha çok dram, trajedi, korku falan yani. Pandora Hearts- gene animesi var ama tatmin edici degil. Direk mangayı okumalısın. Romantik, dram, trajedi, korku falan diye geçiyor. Shokugeki no Soma- Çok eglenceli aşırı komik bi manga. Biraz yemek mangası gibi gelebilir ama daha harikadır yani. Ayrıca gene en çok satılan 2014 mangaları arasındadır. Çok korku mangası önerdim :( Ama genelde o tür okuyunca böyle güzel romantizm falan gelmiyor aklıma. (shoujo'lara da katlanamıyorum :D ) Umarım yardımcı olmuştur - bayagı düşünerek yazdım :D
  9. Animesinin çıkacagını bilmiyordum. :O Mangasından biraz farklı geldi karakter tasarımları? Hatta biraz degil cidden fazla degişik geldi. Gerçi mangasının da tamamını okumadım ama... Ayrıca Takahiro Sakurai'nin Kyouya'nın seiyuusu olduguna inanamıyorum, kesin izlerim :D Neyse güzel olacak gibi, bekliyim bari:D
  10. Sina

Birim 731 (+18)

Japonlardan beklenir bu zaten, Japonya biraz kaşıntı bi ülke, 2. dünya savaşında da böyle oldu, savaşın sonlarına doğru gelmişiz siz gidin Amerikalıların limanlarını bombalayın durduk yere, sonra da ettiginizi buldunuz yani. Japonya sevilebilecek bi ülke degil. Böyle şeyler şaşırtmıyor yani :D İşte atom bombasını hak etmişler mi, etmişler.
  11. Sina

Visual Kei

Ben şarkıya ve sese baktıgım için bu tür akımlar pek umrumda olmuyor ya, bana göre sanırım 'Göze degil kulaga' önemli. Bide sanırım bunları sadece erkekler mi yapıyor? Sanırım kızlardan oluşan bi gurup da erkek gibi giyinip şarkı söylüyordu falan? Açıkçası pek bi bilgim yok cahilligimi mazur gör ama merak işte :D
  12. Sina

Claymore

İngilizce olarak devam ediyor, 153. bölümde benim bildigim. Ayrıca seri daha bitmedi.
  13. Sina

Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku Anime Oluyor

Daha neyi kaldı yapmadıkları acaba, düşünüyorum düşünüyorum aklıma gelmiyor :D Merakla bekliyorum artık neyini çıkaracaklar bu sefer snk'nin. Ha herşeyi yapıyorlar bi 2. sezon gelemiyor bi türlü :D -Tamam iyi hoş çıkarın edin ama daha çok para kazanalım diye bi seriyi daha mahvetmeyin.-
  14. Sina

Sunrise’ın Yeni Mecha Animesi Cross Ange

Aynen sana katılıyorum, zaten çogu insan mecha bile sevmiyor, bu anime çok geride kalıcak. Hani erkek karakteriniz de yok, hiç degilse bi yuri, romantizm vesaire ekleseydiniz de izlemek için bi başka sebep çıksaydı. :D
  15. Sina

Gene izlerim ben ya, kapagına göre yargılamamak gerek :D Erkeksiz mecha daha önce hiç denemedim - var mı ki?- , bir iki haremli falan izledim o kadar :D Yapabileceğimi sanmıyorum -_- Yuri olsa izlerdim ama, ben ne garip insanım :mellow:
  16. Sina

Erkek karakteri olmayan bi Mecha mı? Dünyanın sonu geliyor :D Gundam hatta onu geçtim Valvare kadar bile tutacagını sanmıyorum, ben gene izleyecegim sanırım :D Belki ben bile izlemem :D
  17. Sina

6 Yıl Sonrasında Diğer Steins;Gate Karakterleri

Ruka herkesden güzel, dayanamıyorum artık bi erkek nasıl bu kadar güzel olabilir. Öldürün beni. :D
  18. Sina

Ace of Diamond Animesi Uzatıldı

Yok malesef, benim bildigim de 237'ye kadar çevirisi var ama ondan sonra malesef yok. 391'e kadar devam ediyor raw halinde bulabilirsin raw sitelerinden.
  19. Sina

Ace of Diamond Animesi Uzatıldı

Oh be bende diyodum 300 bölümden fazlası olan bi manganın animesi neden bu kadar erken bitecek diye, sevindim daha çok diace görecegim :D
  20. Sina

Studio Ghibli Zor Durumda

Bence bu biraz yeni çıkacak filme dikkat çekmek için ortaya atılan bi söylem olabilir, kapanacagını falan sanmıyorum koskoca ghibli 1980'lerden beri falan film yapıyorlar bi efsane bu kadar kolay sönmez, hem bu aralar daha sık film yapar oldular kapanması saçma olur, neyse siz anladınız işte :D
  21. Sina

Prison School Animeye Uyarlanıyor

Okudugum nadir ecchi mangalardan, ama çok hoşuma gidiyor, neyse animesi çıksa da biran önce izlesek <_< Ayrıca bu aralar nedense okudugum tüm mangalar anime oluyor, ama en çok istedigim mangalara bişey yok. Neyse bekliyorum :D
  22. Sina

TÜRKAN!ME E-Dergi Ağustos 2014

Noblesse manga bile degil manhwa, ikisi ayrı şeyler ve animesi yok :D Bu seri çok romantik olmuş , Ao Haru Ride, Hirunaka falan :D Ama Major serisini gördügüme şahsen sevindim :D
  23. Sina

Selamlar

Ah keşke bende de para, kaynak vesaire olsaydı da bende mangaları elime alıp okusaydım :D Ama gene internet ortamından okuyabiliyorum, ona da şükür :D Umarım forumda eğlenirsin :D
  24. Sina

Çevirmen notları olmalı mı olmamalı mı?

Bence dikkat dagıtıyor çevirmen notları, hele bi bölümde çok oldu mu hiç çekilmiyor bana göre. Hani yeri geldimi tam yerine göre yapılan çevirmen notları var, o zaman oldu mu insanın hoşuna bile gidiyor, ama saçma saçma ikidebir birşeyler yazma çevirinin kalitesini düşürüyor. :D
  25. Sina

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Saruhiko Fushimi, Tsukishima Kei, Kaworu Nagisa, Art, Ciel Phantomhive, Orihara Izaya, Ren Kouha, Kano Shuuya ve liste uzar.... Daha çok sayabilirim bende sınır yok hepsi benim için çok ayrı :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.