Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

420
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Sina kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Her neyse :D İzlemek için can atıyorum :) Buna benzer bir anime varmı izleyelim bari : :DŞuanlık boşum :D

Anime daha çıkmadıgı için yorum yapamayacagım :D Bir anime bulabilirsen bana da haber verebilirsin :D 

2. Konusu anlamadım ama çizimler aksiyon sahneleri falan iyiydi baya parayı toplayabilirler umarım

Tokyoda olan bir terör saldırısından sonra olan olayları, bu olayların üzerine özel bir süikastçı olan ana karakterin etrafında gelişen olayları anlatıyor sanırım. (?)  Ama  psikolojik bir tür olarak gelebilir. Sloganından falan belli yani.

3. Ben Sinaya güveniyorum arkadaşlar :D Tokyo Ghoul anime olmadan once tanıtım konusu açmış ve tutacak bir seri olduğunu öngörmüştü :D

Ahahaha onun tutacağı çok belliydi ya, ama bu seride sadece kadroya ve tasarımlara bakarak yorum yapabiliyorum malesef :/

4. Peki ben sana güveniyorum :D İnş. tutar . Kickstarter da parayı daha toplayamamışlar da 6 gün var bakalım n'olucak :D

İşte o kısım sıkıntılı, tarihi ileri alabilirler (zaten sanırım 2015'in sonlarına demişler) yada iptal edebilirler. Korkunç bi durum :D 

İnsanın parası olsa.... 

5. Kesinlikle sana katılıyorum, tahminimce 6 gün sonra ne olacağı belli olacak :D

Hadi ya, umarım projeyi iptal falan etmezler  yada tarihi falan ileri taşımazlar, uzun zamandır kaliteli anime arayışındayım böyle bir animeye benim de anime dünyasının da ihtiyacı var :D 

Bence çok tutulan bir anime olmaz

Çok tutan bir seri olur. Evangelion ve Ghost in the Shell gibi animelerde görev alan biri yapıyor animeyi, sırf bu yüzden bile izlenir bu anime.

Bana güvenin ben tutar dersem tutar. 

6. Romandan uyarlama bi seri sanırım.

Evangelion, Eureka Seven, Ghost in the Shell gibi animelerin animasyonlarını, Zetsuen no Tempest'in yönetmenliğini yapan kişi bu animenin yönetmenliğini yapacaktı sanırım. Yani her bakımdan güzel olacak ve gene damga vuracak animelerden diyebilirim şimdiden :D 

Zaten çıkmadan büyük ilgi çekti sayılabilir, birde yayınlanmaya başladıgında alacagı tepkileri merak ediyorum :D Gelecegi parlak :D

7. Boku no Pico çapraz giyim (crossdressing)'e girmiyor o ayrı bi konu, ona shota (shotacon) deniyor :D Yaoi'nin de alt dalları var bi nevi, yaoi'yi küçümsemeyin. :D

Ayrıca yuri erkeklere yönelik falan demişsiniz, hen.... kısmına girmedikçe ecchisi çok olmayan yuri bende keyifle okuyup/izliyorum :(

Şu siscon falan yani kardeş kompleksi falan nefretlik onun dışında her tür iyidir bence  :D

8. Sonunda Aoi Bungaku başladım ve bitti. Rahatladım neredeyse, tabi hala biraz kafam karışık :D 

Ayrıca Ao haru Ride ve Naruto'nun izlemedigim bölümlerini izledim.

Bide Daiya no Ace 45, Barakamon ve Akame ga Kill'in 8. bölümlerini izledim.

Bu gün anime izleme havam yerinde :D Normalde günde 5-6 bölümden fazla izlemezdim :D 

9. Bilgiler gerçekten çok güzel olmuş, ama kişisel olarak pek sevdigim bi seiyuu degil malesef :D  Zaten pek yer aldıgı proje de yok öyle fazla. Bir bleach ile tanınıyor neredeyse :D Ama bu kadar yazmaya uğraştıysan sevilen bi seiyuu olmalı :o

Ha bu arada da World Trigger'ın animesinde de Miwa Shuuji'yi seslendirecekmiş. Hayal kırıklıgı mı yaşasam sevinsem mi bilemedim :D

10. topla masa üzerinde rakibin piyonlarını vuruyorlardı heralde shounen animeydi baş karakteriin annesi ash'in annesi gibi heryerden çıkyordu.

planet çocuğun ilk açıldığı zamanda vardı

Yok valla benden çıkmıyor o anime. Olmadı vikipediadan Planet Çocugun çıkardıgı programların listesine bak.

Ama o fanartın Hijikata'ya ait olduguna binde bin eminim :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.