Jump to content

gök yeleli malikane

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne gök yeleli malikane kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Şu an çok önemli bir tespit yaptığım için 9. bölümü yarıda kesip geldim:

Otobüste o kızıl saçlı ahlaksız herifi Kyouya-san'a aşık zannettikleri zaman yaoi modunda hayal ediyorlar ya, diğerleri şok olmuş bakarken Erika'nın o kısa saçlı arkadaşı hayran hayran bakıyor. Kız fujoshi.

Edit: Olmayabilir de, daha dikkatli bakınca facepalm bakışına daha çok benziyor.

Edit2: Fujoshi Erika'ymış!

h09ix2O.jpg

Anam!

2. Teşekkürler herkese  :D

Aaaa hadi ama başlamalısın nede olsa animeyi izlemiş olmak için izlemiyoruz izleyip keyif almak için izliyoruz 600 bölümcük nedir ki :D :D:d:: hoş geldin aramıza

He valla, 2 ayda bitiverir  :D

Hoşgeldin.  :)

600 bolumu olan naruto değilde one piece değilmiydi ??? ama naruto shippudenle birlikte söylüyorsan baska

Shippuden'le birlikte. Olmaması mı lazım?   :o

Hoşgeldin, senin yaşlarında kardeşim var. Şu Türkçe'nin güzelliğine bak, benimki daha alfabeyi yeni çözdü, keşke sana çekseymiş..  :(

Not: Mangayı bende sevmem yalnız değilsin.

Ahah güzel yazıymış Yunanistanı ben de severim ×•× Ben L'ciyim ve fikrimi şak diye söylerim ortalığa, o oyundan hoşlanmam ve sabırsız değilim ve belli bi BFF im yok, onun dışında neredeyse aynıyız  :) Ben G umarım forumda sıkılmazsın saygılar  :)

Ben de söylerdim, ama tartışmaktan sıkıldım    ^_^

One Piece 670. bölüme adım atacak ve bölümleri dahada artacak. Naruto 385. bölüm gelicek derim belki hoşuna giderForuma hoşgeldin!

Onu hiç izleyemem işte   :D

3. Merhaba  :D

Gerçek adım İrem, ama ben sevmiyorum bu adı. İnternette kullandığım isim sürekli değişiyor, şu an Myra  ^_^ 13 yaşındayım. Anime, özellikle de Yaoi izlemeyi severim. Çoğu kişinin aksine manga sevmem. Ön kamerası olmayan bir iPhone 3GS'e mahkumum. Gözlük takıyorum. Death Note'da Raito'nun tarafını tuttum. Sabırlı değilimdir, ''Al sana öldürmeye izin veriyoruz'' deseler memlekette insan kalmazdı. Sürekli Naruto'dan konuşan sevdiğim bir arkadaşım var, ama başlamaya korkuyorum çünkü 600 bölümü falan var. Cahil insanlardan ve yargılanmaktan nefret ettiğim için çoğu fikrimi kendime saklar veya anonim olarak yazarım. Her sırrımı anlattığım sadece tek bir arkadaşım var. Çok şiirsel konuşan, 6 yaşında bir kız kardeşim var, daha doğrusu yarı-kardeşim, çünkü babalarımız ayrı. İki tane de üvey ablam var, biri üniversitede okuyor biri daha yeni başladı. Matematiğe kafam basmaz. Down sendromlu insanları çok severim. 

Sevdiğim diğer şeyler:

Kuzenim

Yunanistan 

Yemek

Uyumak

Kitap  okumak

İngilizce konuşmak

Kulaklıksız müzik açıp millete dinletmek

Kendi kendime şarkı söylemek

Fanfiction okumak

Kim Kardashian'ın oyununu oynamak

Şu an bu kadar aklıma geliyor  :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.