Jump to content

mako-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

Yok

1 Takipçi

mako-chan hakkında

• Doğum günü 08/19/1996

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

mako-chan üyemizin başarıları

1. mako-chan

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

aslında çoğunu çok severim ama en sevdiğim kimi ni todokedir :)
  2. seninki de güzeldi :) tebrik ederim :)
  3. mako-chan

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

önce türüne sonra konusuna ve en son olarak çizimine bakarım:D
  4. bende senin çizdiklerinde en çok ikincisini beğendim :) diğerleri de çok güzel tabi.
  5. elimle çizdim photoshop ile bu hale getirdim:D
  6. bunu ben yaptım. bu olur mu? buda resmimin ilk hali :)
  7. olsun sonuçta sen çizmişsin.ben hayatta böyle çizemem :'(
  8. sadece photoshop la çizdiğine emin misin? bence çok güzel olmuşlar:D aaahh keşke bende böyle çizebilsem. çok imrendim sana :'(
  9. yaptığımız resmin arka planını da biz çizmek zorunda mıyız?
  10. resimi yorum olarak mı göndericez? birde bu kendi tasarladığımız karakter mi olucak yoksa bir animede ki karakteri çizebilir miyiz?
  11. mako-chan

Shoujo Manga Tavsiye From= Opelia

ingilizcem var ama çok iyi değil. ben o okuduklarımı çevirene kadar profosör olurum :D kısacası ingilizcem çok iyi olmadığı için onu çevirmem çok uzun zamanımı alır. ingilizce manga okuyabilmeyi bende isterdim ama henüz bunu yapabiliyor değilim inş ilerde kısmet olursa öyle yaparım ;D
  12. mako-chan

Shoujo Manga Tavsiye From= Opelia

tavsiyelerin arasından nane ve çikolata ile beast masterı biliyorum sadece :) diğerlerini nereden takip ettiğini söyleyebilir misin? bu mangaları türkçe olarak okuyabileceğim bir yer var mı? en azından benim takip ettiğim sitede diğerleri yok :D
  13. Adı: Liar Game Tur: Dram, psikolojik, tuhaf Mangaka: Shinobu Kaitani Cilt Sayısı: 12 Bölüm: 112 Konusu Hırslı bir çevrede, insanların daima parayı seçtiği günlerde... Ama Nao Kanzaki için para hiç önemli değildir. Kendisi namuslu bir şahsiyete sahiptir. Ama o istemeyerek "Yalancı oyun" isimli bir oyuna katılır. Oyunu oynadığında dürüstlüğünü ispatlar. Bu oyunda ki kurallar sadece rakiplerini kandırman gerekir ve rakiplerini kandırabilen tek kişi sonucunda büyük bir ödüle sahip olur veya oyundaki tüm borçları ödenir. Nao Kanzaki bu oyunu kazanır fakat Nao Kanzaki namuslu olduğu için oyunun sonundaki ödülleri kabul etmez. Oyunu kaybeden Shinichi Akiyama'ya yardım eder. Akiyama dahi bir üçkağıtçıdır. Akiyama'nın yardımı ile Kanzaki, dünyada tehlikeli olan "Yalancı oyunu" durdurmaya çalışırlar.
  14. birinci olacak imzaya oylama ile mi karar verilecek?
  15. ben bişey göremiyorum...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.