Jump to content
  • Create New...

ZeroTürk45

Kayıtlı Üye
  • Content Count

13
  • Last visited

1. Çözünürlüğü nedir yazar mısınız ?
  2. Herkese teşekkür ediyorum :D listeme aldım teşekkür ederim
  3. Teşekkür ederim Dystopian-san ^_^
  4. teşekkürler :) Sizede iyi forumlar
  5. Hoşbulduk Selam . Steins Gate duydum ama daha başlamadım,listemde :D Bu arada evet SCANDAL Hoşbulduk :))) Pain'i sevmememin sebebi Jiraiya'yı öldürdü
  6. Ben 1 yılı geçkin anime izliyorum.40'ı geçkin anime bitirdim ve 10 animede günceldeyim ve izlediğim başka animelerde var(GTO).Blog yazmaya başladım ^_^ Buradan ulaşabilirsiniz.The Big Bang Theory dizisini çok severim ^_^ Bilime ilgim vardır,hemde aşırı :D J-Rock dinliyorum,arada J-Pop'ta oluyor ama arada :D SCANDAL ve One Ok Rock candır can <3 En sevdğim favori anime karakterim Lelouch,nam-ı değer luluş.Çizgi Roman okumayıda çok severim *.* Bilim kurgu sevdalısıyımdırda <3 Kitap okumayıda severim,ama fantezi-kurgu;bilim-kurgu;bilim kitapları okurum.En sevmediğim anime karakteri Suzuki(Code Geass) ve Pain(Naruto)'dir.Çünkü onlar favorileri karakterlerimi öldürdü... :angry: İsmim Ata :P Önerilere açığımdır.Aksiyon olursa sevinrim ^_^ İyi geçinmek dileğiyle
  7. Film 27 Aralık 2013 tarihinde gösterime girecek.Film ocak ayında çıkan filmin-filmin adı Hunter x Hunter:Phantom Rouge- devamı olacak. Var olan en güçlü avcılar ikiye ayrıldı. "aydınlık" ve "karanlık"...ve kendi yollarında yürüdüler."Karanlık" katliam yapmaya hazırlanıyor.Acaba Gon ne yapacak ?! Kaynak

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.