Jump to content

Amy's

Üyeler
  • İçerik sayısı

223
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Amy's kullanıcısının eklediği dosyalar

1. fairy tail izlemeye yeni başladım çok eğlenceli şimdiye kadar niye izlemedim diyorum :3

1. Amy's

Amy's

sakın verme :'( yavaş izliyorum daha 6. bölümde falanım... ama çok komik yaa :D sana da iyi seyirler :)

2. (See 1 other reply to this status update)

2. Naruto Shippuuden yeni bölümleri çabuk gelse keşke meraktan çatlayacağım şu Sasuke ne karar verecek diye...

3. Naruto Shippuuden yeni bölümleri çabuk gelse keşke meraktan çatlayacağım şu Sasuke ne karar verecek diye...

4. Naruto Shippuuden yeni bölümleri çabuk gelse keşke meraktan çatlayacağım şu Sasuke ne karar verecek diye...

1. Amy's

Amy's

bence de spoiler verme :D Kishimoto yazarının adı mıydı? ayrıca sakura'nın sürekli ana karaktere vurması beni gıcık ediyor...

2. (See 12 other replies to this status update)

5. Naruto Shippuuden yeni bölümleri çabuk gelse keşke meraktan çatlayacağım şu Sasuke ne karar verecek diye...

1. Amy's

Amy's

onları da severim sevmediğim tek kişi Sakura bir de Madara... Obito'nun az çok yola gelme ihtimali olduğundan nefret etmiyorum :D

6. Naruto Shippuuden yeni bölümleri çabuk gelse keşke meraktan çatlayacağım şu Sasuke ne karar verecek diye...

1. Amy's

Amy's

doğru tahmin ettin Sasuke'yi seviyorum gıcık falan olmuyorum... animede Naruto'dan sonra en sevdiğim karakter :D

7. Naruto Shippuuden yeni bölümleri çabuk gelse keşke meraktan çatlayacağım şu Sasuke ne karar verecek diye...

1. Amy's

Amy's

yaa sakın söylemeyin ne olduğunu mangasını okumasam daha iyi o zaman animesini takip etmek istiyorum heyecanı kaçmasın :D

8. Yaz animeleri çabuk çıkın ablanız sizi bekliyor..... :D

1. Amy's

Amy's

ben de duyunca çılgına döndüm zaten :D

2. (See 6 other replies to this status update)

9. Yaz animeleri çabuk çıkın ablanız sizi bekliyor..... :D

1. Amy's

Amy's

Sebby ve Usagi için bekliyorum bakalım az kaldı zaten :D

10. Yaz animeleri çabuk çıkın ablanız sizi bekliyor..... :D

1. Amy's

Amy's

Ben de Sailor Moon Crystal - Kuroshitsuji 3 - Ao Haru Ride animelerini bekliyorum... hemen başlasalar keşke :(

11. benim için sınav sezonu kapandı anime sezonu açılmış bulunmaktadır herkese duyurulur :D

1. Amy's

Amy's

vatana millete tüm otakulara hayırlı olur inşallah :D

2. (See 2 other replies to this status update)

12. "FF" lerin okuyanı yok bence *-*

1. Amy's

Amy's

evet yazar sayısı çok okuyan yok türkiye de okuma oranı zaten düşük ne bekliyoruz ki :(

13. "FF" lerin okuyanı yok bence *-*

14. Anime şarkılarını doğru düzgün ingilizceye çeviren güveinilir bir site bilen var mı?

1. Amy's

Amy's

( http://www.animelyrics.com/ )benim bildiğim bu var çevirileri iyi gibi :)

15. hala sınavlarla boğuşuyorummm... :(

1. Amy's

Amy's

Teşekkürler misaki :) thedirecteco sana da bol şans :)

2. (See 3 other replies to this status update)

16. "Ders Kitapları ve Animelerin Savaşı" sınav haftasında sinemalarda :D komik oldu yaa...

17. "anime mi ! o da ne?" diyenlere öğretmek istiyorum; bu sadece bir "çizgi film" değil !!!!!!

1. Amy's

Amy's

insanın neden bahsettiğini anlayan biriyle konuşması budur işte, anime fanları birbirini kollamalı :D

18. "anime mi ! o da ne?" diyenlere öğretmek istiyorum; bu sadece bir "çizgi film" değil !!!!!!

1. Amy's

Amy's

ben de deneyip de beceremeyenlerdenim hem de en iyi arkadaşım üzerinde :( en azından ben biliyorum anime'nin gerçek yüzünü :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.