Jump to content

Roachan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Roachan üyemizin başarıları

1. Yahu dalga mı geçiyorsunuz? Birkaç yorumu okuduktan sonra ciddi anlamda sinirim bozuldu ve ilk kez bu forumda cevap yazma gerekliliği hissettim. Anime izleyen birisi olarak nasıl böyle bi saçmalığa destek oluyorsunuz anlayabilmiş değilim. Şu an TV lerde yayınlanan sürüyle aptal saptal avrupa çizgi filmleri var onları zaten yayınlamasınlar, ona bir sözüm yok. Ama bizim zamanımızdaki mükemmel ötesi çizgi filmleri göz ardı edemezler. Heidi olsun, Looney Tunes çizgi filmleri olsun, Pokemon olsun, Jetgiller, Çakmaktaşlar olsun, biz böyle yapımlarla büyüdük. Benim çevremde kimse kendini camdan atma gerekliliği hissetmedi. Kendini bunlara çok fazla kaptıran çocuk aile ilgisi görmüyordur bunu açık bir şekilde söylüyorum size, ve sonuna kadar da arkasındayım. Bunu söyleyen adam eminim bilgisayar oyunlarına da karşıdır. Ben kendimi bildim bileli çizgi film izlerim, 6 yaşımdan beri de her tür bilgisayar oyununu oynamışımdır. Şu an üniversite okuyan açık fikirli, özgür düşünen bi insanım ve benim gibi olan tanıdığım bir sürü arkadaşım var. Osmanlı konusuna gelince. Yıllarca bize tarihi kendi görüş açımızdan yalan yanlış anlattılar, bunu şu an tartışmak istemiyorum. Kendi aklı olgunlaşmış her insan bunu anlayabilir. Veya komşu ülkelerde yaşayan insanlara sorup onların Osmanlı hakkında ne düşündüklerini sorabilirsiniz. Ha madem böyle yapacaklar işin içine biraz fantastik unsurlar katsınlar. Düz tarih anlatımı olacaksa ben kendi çocuğuma izlettirmek istemem böyle şeyleri. Yahu Japonlar adamın bu tezine %100 karşıt örnek, daha söze gerek var mı?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.