Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum yanıtları bölümüne bluegrass kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Az önce Türkiye ile ilgili çizilmiş bir manga buldum şoktayım. 68 bölüm İngilizceye çevrilmiş bile :o

1. bluegrass

bluegrass

mangaya dalmışım asjdsbad ben de beğendim gerçekten ama sonra okusam iyi olacak şu aralar aşırı korku mangalarına sardım tür olarak u.u sürekli yeni iyi korku mangaları arıyorum

2. (See 12 other replies to this status update)

2. Az önce Türkiye ile ilgili çizilmiş bir manga buldum şoktayım. 68 bölüm İngilizceye çevrilmiş bile :o

1. bluegrass

bluegrass

ben daha yeni gördüm.Manga cover ı çok hoşuma gidince bir bakayım dedim. iyi etmişim aslında konu güzel böyle tarihi shounenler hoşuma gidiyor.Çizimleri de hoş.bir de teşekkürler diğer mangayı da bir kontrol edeceğim :)

3. Az önce Türkiye ile ilgili çizilmiş bir manga buldum şoktayım. 68 bölüm İngilizceye çevrilmiş bile :o

1. bluegrass

bluegrass

aslında Osmanlıyı anlatıyor sanırım daha başlamadım ama Türkiye diye çevirmişler.

4. Az önce Türkiye ile ilgili çizilmiş bir manga buldum şoktayım. 68 bölüm İngilizceye çevrilmiş bile :o

1. bluegrass

bluegrass

Hayır Türkiye. Baş karakter de Mahmut :> Shoukoku no Altair

5. Şimdi... K Project'e başladım ama yaoi mi ecchi mi hâlâ kavramış değilim. Bi de ilk iki bölümden sonra anime güzelleşiyo mu, birisi aydınlatabilirse çok mutlu olurum.

6. Hannibal'ın 4. sezonu onaylanmamış ?!! Nasıl ya nasıl :o

7. Hannibal'ın 4. sezonu onaylanmamış ?!! Nasıl ya nasıl :o

8. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

babalar niye bu kadar zor :/ olmadı sonra felan izlersin belki özet verir.neyse bende artık çıkayım böyle bildirim saldırısı da sona ermiş olur.iyi geceleer :))

2. (See 60 other replies to this status update)

9. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

ha tamam :/ iyi gidiyor bayağı ikna edip açsan iyi olurdu.:D bayram muhabbeti felan el öptürüyorlar sajkdhad

ay utandım şimdiii. bayağı daldık biz konuşmaya kjssajkda

10. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

takım kurar gibi jhssfdgh haklısın ama.off off onlara hiç bulaşmayalım çıkamayız içimiz kararır iyice :D aç bir elin oğlu izle sende benim gibi kaksldasd iyi geliyor bu saatte :D

11. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

aman çok kopmilke konular bunlar.psikolojiyi de felsefeyi de sevsemde çok fazla şey bilmediğimden pek de emin konuşamam.şu çocuk doğurma konusunda da kesinkes aynı fikirdeyiz.hele bir de çocuk mutluluktur deyip durumu müsait değilken bir kaç tane doğuranlar var ya tövbe yarabbim Allah birazcık mantık dağıtsın diyorum şunlara.

12. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

zaten psikopatların bir çoğu zeki olan insanlar işin garibi arada dehalar felan çıkıyor ama işte bilgelikle zeki olma arasındaki farktan kaynaklanıyor bu birazda.bilge bir insan bir hayatın önemli olduğunu kavrarken zeki insanlar pragmatik olduğundan arada çatışma çıkıyor. o tecrübe / seçim şeysi de yanlış demiyorum ama kötü doğmayan tek bir insanın bile doğduğuna inanmıyorum. hem bu birazda doğal bir durum insanın kötü olması da bir tür zorunluluk iyi olabilmek için kötüyü tatmak gerek :D

13. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

bende tam tersini düşünüyorum yahu.bence insan kötü doğmuyor değil basbayağı da kötü doğuyor.aslında bunların bir çoğu da genetik ama çevre faktörü de en az genetik kadar önemli.Amerikada çocuk psikopatlar bile var, ,onlar için özel psikoloji programları var. Ama son dediğin şeye katılıyorum bak Türkiye o konuda çok geri kalmış bir ülke. Benim yaşlanacağım zamana neler değişir bilinmez ama iyi yönde bir gelişim olsa bari :D

14. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

adamı da anlamak zor değil aslında bir yandan da haklı doğaya salınmış en acımasız kötü hayvanlar insanlar. amiiin. Allah sonumuzu hayretsin psikopatlar türüyor artık her yerde resmen doğmak yerine sporla üremeye başladılar artık.

15. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

pascal'ın dediği koşullu inanç mantığı adamdaki o da bir tür inançsızlık kendi halinde zaten. hayvan olmak istemezdim ne de olsa bizde bir tür hayvanız pek farkımız yok ksjahda ama hayatları boyunca çalışıp&iş bulma ,okuma dertleri olmadığından özendiğim bir tarafları da var :D

16. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

o daha çok ' keşke hayvan olabilseydik ' derdi. ama bunu söylemesinin nedeni de buydu. bir tür hayvan olarak doğsaydım günahım olmazdı mantığı işte :D

17. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

inşallahh hayırlısı bakalım her ikimiz içinde :3 teşekkürler. olacakla öleceğin önüne geçilmez derler ama kayıp kayıptır.ama şimdi cennetteler nasılsa benden daha iyi bakılıyorlardır orada avuntu işte bu da bir tür. din hocamı hatırlıyorum böyle söyleyince de :D

18. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

benimde bir arkadaşım çok fena kedi istiyordu iki yıl yalvardı ama çok fena şekilde en sonunda aldılar :D seninde olur.ayyy geçmiş olsun. benim ilk köpeğim kayboldu geçen yılda biri öldü o yüzden bilirim o acıyı. ama işte gene de ne bileyim her biri bir ayrı sevgi diğerlerini de hiç unutmuyorum.ay öyle işte.

19. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

sorma ya resmen çocuğun gibi oluyorlar.insan değişiveriyor hem tembelliğe de ciddi bir çözüm evcil hayvan beslemek :D

20. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

bizimkilerde öyle aslında babam hayvanları aşırı sever.annemde titizdir ama aslında sever hayvanları dayanamaz :3 ay inşallah kötü düşünmeyeyim ama ciddi ciddi böyle şeyleri çekiyorum ben sjakhdada bizde şimdi apartmandayız aslında apartmanda beslenecek türlerde var onları deneseniz.hem az tüy döken köpek cinsleri var onları da bir araştırırsın en basitinden bizimkiyle aynı cins bir evcil hayvan edinebilirsin. inşallah zamanla alırsın çok ayrı bir his yaşamak lazıım.

21. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

ya annemin titizlik hastalığı var. emekli hemşire kendisi takıntılı bayağı hayvanların tüyüyle. haydi zar zor aldığım köpeklere dayanabildi de kedileri hep gönderdik yani sevebileceğine emin olduğumuz başkalarına verdik.ama cidden ne zaman bir evcil hayvanımız olsa bir şey oluyor bir kötü şans geliyor başıma :( bunda bir şey olmaz inşallah. sizinkiler de mi karşı çok ısrar edersen belki alırlar hem insanı çok değiştiriyor evcil hayvan sahibi olmak onalrda seveceklerdir

22. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

tüm gücümle savaştım ama sonu mağlubiyet neyse diğerine artık :D ya aslında daha önceki tüm evcil hayvanlarımı göndermek zorunda kaldım :( normalde izin vermezdi annem ama bu seferki farklı biraz nedenini bende bilmiyorum. inşallah bu ve ilerde alacağımız son olacak :)

23. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

yok tek oyuma 2 oy ile reddedildim ailede ben de nick diye çağırıyorum :D neyse ilerde bir köpek daha alıcaz bu biraz büyüdükten sonra onun adını ben koyucam :D

24. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

yıkıycam :D amiiin amin inş. adı nick ablam koymuş kapkara bir şey pek uyumlu gelmiyor ama naparsın ben yokken koymuşlar u.u

25. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

1. bluegrass

bluegrass

tamam çok teşekkürlerr araştırırım o dediğin şeyi. hatta onla üstümü felan da silmem gerek herhalde kaç kere üstüme pisledi kereta sadjada

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.